Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

13 lat - I Gim

14 Lat - II Gim

15 Lat III Gim

Źle liczę?

Aha, mi się podobał występ tej zielonej dziewczyny co śpiewała , ta co zrobiła: "Taniec węża" oraz goście "zakonnicy". Chciałbym aby zaśpiewali: "Era: Ameno" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:31, Sebat1 napisał:


> Z tego co wiem, to pietnastolatki chodzą do 3 gimanzjum, a 16 latki do LO. A program

> uważnie oglądalem, nie dośc że pisało to jeszcze sama mówiła ile ma lat.

Napisze krótko: LOL?

Tak, LOL. Ale nie ten, tylko tamten.

Dnia 28.09.2008 o 21:31, Sebat1 napisał:

A uzasadnienie masz wyżej wyjaśnione przez innych userów. xDD

Ta, widzę. Fakt, może tak byc, jestem z połowy roku więc... Do tego ona tak młodo wyglądała. To jej wina!^^

Edit: A Nasty Ladies wczoraj było u mnie w mieście na Strong Menach. Tak przynajmniej plakacie pisało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:37, Mac Cry napisał:

Ta, widzę. Fakt, może tak byc, jestem z połowy roku więc... Do tego ona tak młodo wyglądała.
To jej wina!^^

To zależy od hormonów :D Mam gościa w klasie co wygląda na 6 klasę podstawówki -.-
Ale co do niej na prawdę dziewczyna ma głos i świetnie śpiewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna fajnie śpiewała ;). Zakonnicy także byli całkiem nieźli jednak na kolana powaliła mnie ta dziewczyna "wąż" xD. Naprawdę chyba kręgosłupa nie ma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 13:20, Raya2222 napisał:

Dziewczyna fajnie śpiewała ;). Zakonnicy także byli całkiem nieźli jednak na kolana powaliła
mnie ta dziewczyna "wąż" xD. Naprawdę chyba kręgosłupa nie ma xD


ble ble ble :( och to było straszne ja nie chce takie czegos oglądać już więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:26, Jacobek92 napisał:

ble ble ble :( och to było straszne ja nie chce takie czegos oglądać już więcej


Zgadzam się. Wyglądało to tak nienaturalnie, że musiałem odłożyć jedzenie na czas jej występu. Ta dziewczynka ma talent, ale oglądanie jej wyczynu nie jest przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób naprawdę coś fajnego pokazało, ale większość to porażka na całej linii. Ten program najwyższych lotów nie jest, mnie taka rozrywka zupełnie nie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ieee tam, przesadzacie... Jak dla mnie to było genialne i nic tego nie zmieni. Ona na pewno ma talent. ;P JA tam nawet mogłem patrzeć jak sobie gościu do nosa gwóźdź wbijał. ;) Ogólnie program dla mnie świetny, przyjemnie się ogląda. I "dziwaki" mogą się w końcu wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:42, Chaotizz napisał:

Ieee tam, przesadzacie... Jak dla mnie to było genialne i nic tego nie zmieni. Ona na pewno ma talent. ;P


Jak już mnóstwo ludzi to wcześniej zauważyło, dziewczyna ma niesamowicie giętki kręgosłup. Czy to talent, nie wiem. Pewne jest to, że będzie musiała bardzo mocno się starać, aby utrzymać formę, ponieważ siłą natury niedługo (chociaż w jej wieku to już powinno zajść) kości stwardnieją i ciężko będzie wykonywać aż takie numery.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 20:33, Vytrix napisał:

A ja się pochwalę, bo mam czym! :D Ta ruda dziewczyna, Kladudia Walencik, znam ją osobiście,
chodziła do mojego gimnazjum, teraz jest w najlepszym liceum w mieście. :P I nie podskoczycie!
:D

To ja się pochwalę też :) Chodzę z nią do liceum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2008 o 16:42, gloody napisał:

Zgadzam się. Wyglądało to tak nienaturalnie, że musiałem odłożyć jedzenie na czas jej
występu. Ta dziewczynka ma talent, ale oglądanie jej wyczynu nie jest przyjemnością.


Nie mam pojęcia skąd się niby biorą , takie nie ma co ukrywać dziwne zachowania , żeby nie powiedzieć bezsensowne. Najnormalniejszy w świecie występ , a do tego niezbyt dobry , przy jego oglądaniu zajadałem się kolacją aż mi się uszy trzęsły. Ten gościu z gwoździem w nosie to już było o wiele gorszy występ , aż mnie prawie ciarki po plecach przeszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 22:52, Sebat1 napisał:

Nie mam pojęcia skąd się niby biorą , takie nie ma co ukrywać dziwne zachowania , żeby
nie powiedzieć bezsensowne.


Wytłumacz mi co było dziwnego, żeby nie powiedzieć bezsensownego w moim zachowaniu?

Dnia 29.09.2008 o 22:52, Sebat1 napisał:

Najnormalniejszy w świecie występ , a do tego niezbyt dobry
przy jego oglądaniu zajadałem się kolacją aż mi się uszy trzęsły.


Nie wiem jak widok dziewczynki, która gnie się na scenie jakby nie miała kości może być normalny. Musiałbym chyba żyć w trupie cyrkowej, aby takie rzeczy były dla mnie na porządku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2008 o 07:26, gloody napisał:

> Najnormalniejszy w świecie występ , a do tego niezbyt dobry
> przy jego oglądaniu zajadałem się kolacją aż mi się uszy trzęsły.

Nie wiem jak widok dziewczynki, która gnie się na scenie jakby nie miała kości może być
normalny. Musiałbym chyba żyć w trupie cyrkowej, aby takie rzeczy były dla mnie na porządku
dziennym.

Mnie ta dziewczynka wcale nie przeraziła. Wszyscy jurorzy mówili, że nie mogą na nią patrzeć, a jakoś wszyscy byli na tak :P Ja byłbym na nie i the mordes też bym nie przepuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2008 o 10:37, Heterko napisał:

Mnie ta dziewczynka wcale nie przeraziła.

Bardzo dobrze to ująłeś w tym występie nie było absolutnie nic przerażającego , ani nic z tych rzeczy.

Dnia 30.09.2008 o 10:37, Heterko napisał:

Wszyscy jurorzy mówili, że nie mogą na nią patrzeć, a jakoś wszyscy byli na tak :P

Właśnie , zaprzeczyli samym sobie , bo jakby rzeczywiście nie mogli na to patrzeć to by nie powiedzieli tak chętnie słowo ''''tak''''.

Dnia 30.09.2008 o 10:37, Heterko napisał:

Ja byłbym na nie i the mordes też bym nie przepuścił.

Ja też byłbym na nie , występ był słaby i tyle. Ale w przypadku the mordes to był bym na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ak''''.

Dnia 30.09.2008 o 11:03, Sebat1 napisał:


> Ja byłbym na nie i the mordes też bym nie przepuścił.
Ja też byłbym na nie , występ był słaby i tyle. Ale w przypadku the mordes to był bym
na tak.

To porównaj sobie audio feels do the mordes. The mordes klepali się tylko po policzkach i szyji, dla mnie ich występ był nudny i bardzo banalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2008 o 11:15, Heterko napisał:

To porównaj sobie audio feels do the mordes. The mordes klepali się tylko po policzkach
i szyji, dla mnie ich występ był nudny i bardzo banalny.


Ale nie jest to zbyt dobry pomysł , porównywać lepsze występy do tych gorszych. Z takim podejściem to można by większość talentów nie przepuścić , bo ta zaśpiewała gorzej od tamtej itd. Na pewno jury ocenia każdy występ indywidualnie bez niepotrzebnych porównań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 11:43, Sebat1 napisał:


> To porównaj sobie audio feels do the mordes. The mordes klepali się tylko po policzkach

> i szyji, dla mnie ich występ był nudny i bardzo banalny.

Ale nie jest to zbyt dobry pomysł , porównywać lepsze występy do tych gorszych. Z takim
podejściem to można by większość talentów nie przepuścić , bo ta zaśpiewała gorzej od
tamtej itd. Na pewno jury ocenia każdy występ indywidualnie bez niepotrzebnych porównań.


Taki program jest po to aby robić show. A the mordes showu nie robi. Z wszystkich śpiewaków i tancerzy wybiorą najlepszych i ci dopiero dostaną się do programu. Mam nadzieję, że the moedes odpadnie bo szkoda aby tak nudni ludzie zajeli miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować