Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 20:54, Baluk25 napisał:

A mnie się nie podobali, bo nie lubię tego typu ,,talentów".

Co do tekstów, to widać, że nie oglądasz tego zbyt często, bo tam takie teksty często
lecą ;)


Mnisi dla mnie żenua. Nuda :P Co do mojego oglądania, to oglądnąłem dwa odcinki i wiem jaki jest Wojewódzki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci mnisi... no może jakby jakiś inny kawałek pokazali, a nie Linkin Parku... A tak poza tym - w ciągu 10 MINUT były już 2 bloki reklamowe... przesada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:18, Budep napisał:

Mnisi dla mnie żenua. Nuda :P Co do mojego oglądania, to oglądnąłem dwa odcinki i wiem
jaki jest Wojewódzki :P


E tam Abbattio dobrzy byli....dopuki ta laska nie wyskoczyła bo wokal słaby ma tak samo jak wygląd wizualny w tym wdzianku.Dopóki był chórek i gitarki to było dobrze. Poza tym to Ssneak dobry był teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TVN chyba sobie jaja robi, wciska że na żywo a mają już materiały co będzie w następnej części po reklamach [no chyba że nagrali to na próbie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej połowie występów mam podobne uczucia jak jury. Ssnake świetny (choć takie wyczyny mnie niezbyt kręcą to talent na pewno ma), Fly Cube i Abbatio przeciętni ("Sweat Dreams" zdecydowanie bardziej mi się podobało w ich wykonaniu niż "Numb"),a w Maryli od początku nie widziałem nic szczególnego,więc i dziś mnie nie porwała. Ogólnie poziom półfinału słabiutki,mam nadzieję,że druga czwórka będzie lepsza i Ssnake będzie miał konkurencję...

@Mr.Cin
Z pewnością to nagrania z prób,bo możliwości "zabaw" z czasem to jeszcze żadna stacja nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też na początku myślałem, że sobie jaja robią, ale z tego co widziałem to Marylka w "po reklamie" nie miała makijażu, ale już podczas występu było wszysytko ok. To znaczy, że na próbie przed występem nagrywają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeee, ale ci zhabbitowani wylecieli z tą laską :[
Ogólnie ich lubię, ale teraz, mimo piknej piosnki [a co! :D], z tą kobitką to im nie wyszło :/

PS. Ponoć to jest na żywo, dlaczemu w takim razie pokazali, coś w stylu "już za chwilę!" ? O_o Coś tu śmierdzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:22, Mr. Cin napisał:

TVN chyba sobie jaja robi, wciska że na żywo a mają już materiały co będzie w następnej
części po reklamach [no chyba że nagrali to na próbie]



Też tak sądzę. Niby skąd by to wzięli.Może mają jakieś 30min opóźnienia i nie jest na żywo, także mają czas na pokazanie tego co będzie po przerwie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:22, Mr. Cin napisał:

TVN chyba sobie jaja robi, wciska że na żywo a mają już materiały co będzie w następnej
części po reklamach [no chyba że nagrali to na próbie]


Spoko, też tak myślałem, ale zostałem uświadomiony przez tatę, że rano każdy miał próbę i w DzieńDobry TVN pokazywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy już za sobą półmetek programu na żywo , moim zdaniem jak dotąd najlepiej wypadli Fly Cube oraz Ssnake , zwłaszcza Ssnake był świetny. Ciekaw jestem czym jeszcze zaskoczy dalsza część programu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podobali :)
Karol Galos rox, ten to dziś zatańczył, IMO nie podobało mi się jak wybiegli dwaj faceci, i niby, że on ich rozwalił ;). Że niby taki heros ;]

Tomek: Hmm...To było tak: Było kilka odcinków, i przeszło 120, czy tam 130. Później z nich 40, i teraz będzie 6 odcinków półfinałowych, i Ci co się dostaną do finału Ci są pro ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Klaudia znokautowała konkurencję :)
Nie wiem czy wygra dziś ona czy może ktoś kto zrobił bardziej efektowny show (jak Ssnake czy Ziutini) bo jednak zasady eliminacji są dość okrutne,ale na pewno ma przeogromny talent,a do tego jest skromna i sprawia wrażenie bardzo rozsądnej jak na swój wiek.
Karol zaś średnio mi się podobał. W jego przypadku akurat show było zdecydowanie za dużo, więcej niż samego tańca. To samo w przypadku 4-TE,ale może jestem zbyt wybredny :)

Aha czyli jednak dwie osoby awansują :) To jestem o Klaudię spokojny zwłaszcza,gdy głos ma jury. A drugi niech będzie Ssnake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłerm pewien, ze Klaudia przejdzie :P Ona razem ze Ssnake''iem jak dla mnie są najlepsi w tym odcinku. Mam nadzieję, ze ten drugi też przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, nie podobają mi się teraz te odcinki :/ To sam tylko inaczej. Ale to kwestia mojego gustu. Oglądłem może z 10 min programu i opuściłem lożę. Kastingi bardziej mi się podobały. Obejżę tylko finał i poczekam na drugi sezon (też tylko kastingi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2008 o 21:54, Baluk25 napisał:

A mi się nie podobali :)
Karol Galos rox, ten to dziś zatańczył, IMO nie podobało mi się jak wybiegli dwaj faceci,
i niby, że on ich rozwalił ;). Że niby taki heros ;]

Mnie jakoś Karol Galos niczym nie zaskoczył , ale zatańczył bardzo fajnie. ;)

Dnia 18.10.2008 o 21:54, Baluk25 napisał:

Tomek: Hmm...To było tak: Było kilka odcinków, i przeszło 120, czy tam 130. Później z
nich 40, i teraz będzie 6 odcinków półfinałowych, i Ci co się dostaną do finału Ci są
pro ;).

6 odcinków półfinałowych ?! No zobacz , a ja myślałem , że jak w jednym półfinałowym odcinku występuje 8 talentów , a razem jest ich 40 , to daje razem 5 odcinków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wiedziałem że ona wygra choć IMHO Wojewódzki dobrze jej powiedział że nie wygra.Cieszę się że Ssnake też dalej przeszedł bo kolo jest naprawdę dobry.4 Te słabi byli i uważam że taniec to nie do tego show tak więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować