ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Mnie podłączyło, a potem już Steam zdechł, brak połączenia. Zakup może zrobię kiedy indziej, dziś wolę nie ryzykować, choć nawet w razie gdyby Steam padł na amen to można kupować na nim gry, czy jednak nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 17:10, RazorBMW napisał:

Mnie podłączyło, a potem już Steam zdechł, brak połączenia. Zakup może zrobię kiedy indziej,
dziś wolę nie ryzykować, choć nawet w razie gdyby Steam padł na amen to można kupować
na nim gry, czy jednak nie?


Nie wiem, co wy macie, mi wszystko normalnie działa.

A jak padnie, to nie można kupować, wiadomo. Lepiej też nie próbować, bo może ściągnie kasę z karty, a gra się nie pojawi, i potem będzie dochodzenie swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też tak macie (od jakichś 2-3 godz.) że nie możecie się połączyć z zakładką znajomi i wchodzić na tryby multi gier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 17:29, Wolf800 napisał:

Cze nie którzy też tak mają (od jakichś 2-3 godz.) że nie mogą się połączyć z zakładką
znajomi i wchodzić na tryby multi gier ?

Poczytaj poprzednie posty :F
Tak, mamy takie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam może na świąteczną obniżkę ceny Vampyre: The Masquerade Bloodlines...

I pewnie się nie doczekam. :( Ma gierka 6 lat i stoi po 20 euro, no jak tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 18:49, Feallan napisał:

A ja czekam może na świąteczną obniżkę ceny Vampyre: The Masquerade Bloodlines...

I pewnie się nie doczekam. :( Ma gierka 6 lat i stoi po 20 euro, no jak tak można?


O to chodzi, że gra której w sklepie nie dostaniesz musi być taka droga ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 18:49, Feallan napisał:

I pewnie się nie doczekam. :( Ma gierka 6 lat i stoi po 20 euro, no jak tak można?

Na ebay''u jest za 60PLN (włączanie z kosztami wysyłki). W Polsce nie dostaniesz poniżej 100 -a i to pewnie tylko na allegro. Chyba, że kiedyś trafi na Cover DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 19:21, Viitrik napisał:

O to chodzi, że gra której w sklepie nie dostaniesz musi być taka droga ^^



Mam Vampire The Masquerade Redemption na płytkach :P kupiłem od kuzyna za 5pln. Muszę dobić do kumpla bo miał właśnie Bloodlines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest taka możliwość, aby oryginalne gry(np Resident Evil V z Premium Games) dorzucić do Steam bez zakupienia na ich stronie? Dosyć dawno z tego korzystałem i nie wiem jak wygląda z tym sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 15:27, Niewiernus napisał:

Czy jest taka możliwość, aby oryginalne gry(np Resident Evil V z Premium Games) dorzucić
do Steam bez zakupienia na ich stronie? Dosyć dawno z tego korzystałem i nie wiem jak
wygląda z tym sytuacja...

Możesz dodać do biblioteki tylko jako non Steam games, co w zasadzie daje jedynie obecność ikony w menu Steam (o ściąganiu czy autopatchach zapomnij).

Natomiast listę wydań pudełkowych obsługiwanych przez Steam masz tu:
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-wusf-3601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem o czymś więcej iż skrót ;)
Na liście nie mam następnych gier. Myślałem, że uda mi się jakoś to uporządkować na dysku...
Dzięki za szybki odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla tych, którzy kiedykolwiek zgłaszali jakiś problem/kontaktowali się z supportem Steama; ile mniej więcej trwa rozpatrzenie prośby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 19:15, PJ_MW napisał:

Mam pytanie dla tych, którzy kiedykolwiek zgłaszali jakiś problem/kontaktowali się z
supportem Steama; ile mniej więcej trwa rozpatrzenie prośby?


Czasami leci z prędkością światła.

Kiedyś mi znikł z konta Half-Life 2 Episode Two, napisałem do nich i 15 minut później był z powrotem. Ale to pewnie jakiś chwilowy błąd był.

Odpisali następnego dnia, że "cieszą się, że problem jest rozwiązany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się