ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2011 o 15:10, Radekl2 napisał:

Wypadło komuś z tego coś fajnego? Mam 4 węgle, ale raczej do 7 dojadę i zastanawiam się
czy już nie lepiej na losowanie zostawić jak coś... Jak same zniżki można dostać to
dla mnie jest to mało przydatne...

Już pisałem, ja wytworzyłem z 7 węgielków zniżkę 50% na Flight Control HD, po czym następnego dnia magicznie zmieniło w CS:S :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, może być burza. Najpierw HIB się skumało że ludzie kupują te gry tylko po to by aktywować kolejne konta Steam, u ruskich też coś wrze, bo kombinowali na podobnej zasadzie. Podejrzewam że Valve też już coś węszy. W końcu ekipę polonizacyjną Steama mają, więc to chyba tylko kwestia czasu, aż powiążą to z CD Action. Ban time!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam +1 węgielek do wymiany.

Oddam za zniżki do Might and Magic Clash Heroes, Dodatki do Magic The Gathering 2012, X3 terran i ten nowy. itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 gier na playlistę, obczajamy plecak. Wyświetliło TF2, a zobaczyłem 5 itemów w steamowym (było 4). Te ukłucie nadziei jest takie... beznadziejne. 75% zniżka na Call of Duty Modern Warfare :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 17:07, Stein napisał:

Mam do zaoferowania Half Life 2: Episode One i Half Life Deathmatch: Source. Nic innego
nie mam. Chyba, że jesteś zainteresowany zniżkami :D


Co byś chciał za Deathmatch Sourca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 19:47, lolekx napisał:

Co byś chciał za Deathmatch Sourca? :)


Wybacz, ale na pewno nie chcę zniżki. Masz może jakieś gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 19:50, Stein napisał:

Wybacz, ale na pewno nie chcę zniżki. Masz może jakieś gry?


Niestety nie, mam tylko 3 zniżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 18:31, milten6 napisał:

http://steamtreasurehunt.wikia.com/wiki/Winter_Objectives#Objectives

Tu masz listę wszystkich świątecznych osiągnięć, możesz wcześniej ściągnąć darmową grę
i zrobić w niej osiągnięcie, unikając tłoku na serwerach :P.


Wiem o tym (jak i o tym http://steamcheeves.com/), ale co z tego, pojutrze do pracy, do tego sylwka też będę miał pewnie pracowitego...

Harrolfo
Mam nadzieję, że jakby co, to będą banować tylko konta z samymi grami z HIB4. W końcu poza tym na swoim koncie trochę gier mam, do tego na HIB wpłaciłem sporo ponad średnią :).

EDIT Mnie Steam dalej "karmi" węglem i kuponami -50% :D (tym razem Alien Breed 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 20:11, Raj napisał:

Jak przerzucić rzeczy z dwóch kont na jedno?

Gifty? Tradem.
Gry z biblioteki (przypisane)? Nie da się.


Gdzie się podziała strona z listą wysłanych giftów? Wcześniej przy klikaniu "Gry>Zarządzaj prezentami i kluczami tymczasowymi" wyskakiwało okno z listą. Teraz przenosi do ekwipunku.
Jeszcze z tydzień temu była też ładna podstrona z listą ludzi, którym wysłaliśmy prezenty, a dzisiaj nigdzie tego nie widzę. Znikło ze Steama, czy po prostu jestem ślepy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się