ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Mam takie pytanie. A mianowicie Shogun 2 Total War - czyli powiedzmy,że nie mam gdzieś tam neta, a chciałbym pograć w kampanię. -> Możliwe włączenie tryb offline STEAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 13:17, BartexooN napisał:

Mam takie pytanie. A mianowicie Shogun 2 Total War - czyli powiedzmy,że nie mam gdzieś
tam neta, a chciałbym pograć w kampanię. -> Możliwe włączenie tryb offline STEAM?


nie jestem pewien, ale że nie jest to gra od ubisoftu, raczej nie będziesz potrzebował mieć połączenia z internetem podczas każdego włączenia gry. Podobnie miałem z gta, ale okazało się, że potrzeba internetu tylko przy pierwszym uruchomieniu gry, by ściągneło jakieś tam łatki plus założenie konta, później już spokojnie mogłem grać bez połączenia z netem. Nie jestem pewny, że z Shogunem będzie podobnie, ale wydaje mi się, że tak powinno być - z resztą sam spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 13:17, BartexooN napisał:

Mam takie pytanie. A mianowicie Shogun 2 Total War - czyli powiedzmy,że nie mam gdzieś
tam neta, a chciałbym pograć w kampanię. -> Możliwe włączenie tryb offline STEAM?


Jeśli masz na myśli laptopa ze Steamem z zapamiętanym hasłem to włączenie trybu offline powinno załatwić sprawę.
Jeśli jednak chcesz zagrać na innym komputerze, który nie ma dostępu do sieci, to nie będzie to możliwe, gdyż tryb offline wymaga co najmniej jednego połączenia z siecią Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 12:02, maniekk napisał:

Witam.
A jak działa Steam? Nie muszę najpierw się zalogować online, żeby pograć offline? Czy
mogę od razu grać offline?

Jeśli już raz zalogiwałeś sie online i jesteś zapamiętany na tym koncie to potem możesz bez problemu odrazu uruchamiać online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Myślałem, że przed każdym uruchomieniem gry muszę zalogować się onlinie w celu weryfikacji i wtedy przechodzę do trybu offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 18:41, Pampereczek napisał:

Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem Mafii II za rzeczy w tfie to dajcie znać. ;)
mój profil: http://steamcommunity.com/id/Danio237/


Jak Cię coś z tego co mam zainteresuje to bym chętnie się pisał na takową zamianę.

Link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561197993477508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 17:27, Hartus napisał:

Pamięta ktoś czy Steam urządzał jakieś promocje na Wielkanoc?


Z tego co pamiętam, to coś tam się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 17:31, Sad_Statue napisał:

> Pamięta ktoś czy Steam urządzał jakieś promocje na Wielkanoc?

Z tego co pamiętam, to coś tam się działo.


Raczej jednak nie. Naciąłem się tak ostatnią wiosną. Na spodziewaną przezemnie promocje zebrałem dość pokaźną kwotę, tylko po to żeby dowiedzieć się, że takie promocje się nie odbywają -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z płatnością. Mieszkam w UK i kupiłem już dziesiątki gier za pomocą mojej karty debetowej. Obecnie przebywam w Polsce i chciałem zakupić przecenione Trine 2 jednak po dodaniu gry do koszyka i wybraniu metody płatności wyskakuje mi komunikat: "Najprawdopodobniej wystąpił błąd inicjowania lub aktualizacji transakcji. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej."
Czy ma to jakiś związek z tym, że próbuję dokonać zakupu z innego kraju i w innej walucie niż zwykle? Sugerują odczekać chwilę, ale do końca promocji pozostało kilka godzin i nie wiem czy zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 14:04, Hartus napisał:

Czy ma to jakiś związek z tym, że próbuję dokonać zakupu z innego kraju i w innej walucie
niż zwykle? Sugerują odczekać chwilę, ale do końca promocji pozostało kilka godzin i
nie wiem czy zdążę.

Tak to jest powód. Musisz kupować na Steam z linka uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 14:16, Hartus napisał:

Czyli będąc w Polsce nie zakupie żadnej gry? Musiałbym użyć komputera z UK?

Możesz tylko musisz wejść na stronę z cenami w funtach.
store.steampowered.com/?cc=uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, ale ostatecznie nie udało się dokonać zakupu. Dzięki temu linkowi mogę przejść o krok dalej, do etapu podawania danych osobistych, ale już na ostatniej prostej wyskakuje błąd. No nic, w takim razie pieniądze polecą do puli oszczędności na Diablo III. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się