ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Czy ktoś z was wie po jakim kursie Steam zamienia kasę z paysafecard? :) Bo myślę jak tu doładować żeby najmniej stracić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Civilization V GOTY i w opisie jest napisane, że w skład tej edycji wchodzi również soundtrack. Ale ja jakoś w mojej bibliotece (steam) nigdzie go nie widzę? Wiecie może o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 19:36, 4YoU napisał:

Kupiłem Civilization V GOTY i w opisie jest napisane, że w skład tej edycji wchodzi również
soundtrack. Ale ja jakoś w mojej bibliotece (steam) nigdzie go nie widzę? Wiecie może
o co chodzi?

Odpal grę i pojawi ci się launcher z trzema opcjami: grą z DirectX 9, DirectX 10/11 i właśnie odpaleniem soundtracku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 19:36, 4YoU napisał:

Kupiłem Civilization V GOTY i w opisie jest napisane, że w skład tej edycji wchodzi również
soundtrack. Ale ja jakoś w mojej bibliotece (steam) nigdzie go nie widzę? Wiecie może
o co chodzi?


Spróbuj poszukać w folderze z grą. Tam najczęściej znajduje się soundtrack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 19:36, 4YoU napisał:

Kupiłem Civilization V GOTY i w opisie jest napisane, że w skład tej edycji wchodzi również
soundtrack. Ale ja jakoś w mojej bibliotece (steam) nigdzie go nie widzę? Wiecie może
o co chodzi?


Może jest w folderze z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 19:36, 4YoU napisał:

Kupiłem Civilization V GOTY i w opisie jest napisane, że w skład tej edycji wchodzi również
soundtrack. Ale ja jakoś w mojej bibliotece (steam) nigdzie go nie widzę? Wiecie może
o co chodzi?

Jest w folderze, do którego ściągnęła się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 19:38, Mercuror napisał:

> Kupiłem Civilization V GOTY i w opisie jest napisane, że w skład tej edycji wchodzi
również
> soundtrack. Ale ja jakoś w mojej bibliotece (steam) nigdzie go nie widzę? Wiecie
może
> o co chodzi?
Odpal grę i pojawi ci się launcher z trzema opcjami: grą z DirectX 9, DirectX 10/11 i
właśnie odpaleniem soundtracku.

Ok, dziękuję wszystkim za odpowiedź, ale ten powyższy sposób jest najszybszy (bo samemu znalezienie tego w folderze z grą trochę by zajęło, bo ten soundtrack jest dość "głęboko" schowany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się