ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Mam tylko jedną grę zarejestrowaną na Steamie i to zakupioną w sposób tradycyjny (Skyrim), ale ponieważ w wielu przypadkach ceny są bardzo ciekawe, a na półkach zaczyna brakować miejsca na kolejne pudełka mam zamiar ze Steama korzystać częściej. I oczywiście mam pytania.
Sposób płatności to karta kredytowa, ale słyszałem coś o możliwości zakupienia jakiejś karty o określonej wartości w sklepie i płacenia za jej pośrednictwem. ???
Podane wersje językowe gry oznaczają, że mam którąś wybrać już podczas zakupów, czy też w ściągniętym pliku dopiero podczas instalacji, mogę sobie dowolnie wybierać język? Polskie wrsje to tylko i wyłącznie kinowe?

Oczywiście jeżeli pytania są superhiperextra naiwne, to zezwalam się trochę ze mnie, dinozaura, ponabijać. Tylko bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 20:23, Harrolfo napisał:

Możesz zazwyczaj dowolnie wybierać.


Czyli raz mogę w werję oryginalną zagrać, a innym razem w polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 20:22, KrzychW napisał:


Sposób płatności to karta kredytowa, ale słyszałem coś o możliwości zakupienia jakiejś
karty o określonej wartości w sklepie i płacenia za jej pośrednictwem. ???

Konto PayPal. Przelewasz tam swoje pieniądze i stamtąd płacisz za gry. Proste jak konstrukcja cepa. Sposób, o którym Ty mówisz to pewnie PaySafeCardy.

Dnia 17.07.2012 o 20:22, KrzychW napisał:

Podane wersje językowe gry oznaczają, że mam którąś wybrać już podczas zakupów, czy też
w ściągniętym pliku dopiero podczas instalacji, mogę sobie dowolnie wybierać język? Polskie
wrsje to tylko i wyłącznie kinowe?

Nie, wątpię w to. Mirrors Edge ma np. pełną polonizację, wszystkie wiedźminy zapewne też. Niektóre gry mają polską wersję (kinową lub z dubbingiem), a niektóre jej w ogóle nie mają - jak np. LA Noire. Warto sprawdzić czy gra została w ogóle przetłumaczona na nasz język, jeśli tak, to w 99,99% gra na steamie będzie również w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 20:22, KrzychW napisał:

Sposób płatności to karta kredytowa, ale słyszałem coś o możliwości zakupienia jakiejś
karty o określonej wartości w sklepie i płacenia za jej pośrednictwem. ???


http://www.paysafecard.com/pl/pl-paysafecard/

Dnia 17.07.2012 o 20:22, KrzychW napisał:

Podane wersje językowe gry oznaczają, że mam którąś wybrać już podczas zakupów, czy też
w ściągniętym pliku dopiero podczas instalacji, mogę sobie dowolnie wybierać język?


Zmienić język gry można w dowolnym momencie, niektóre gry po zmianie ściągają dodatkowe pliki, inne nie.

Dnia 17.07.2012 o 20:22, KrzychW napisał:

Polskie wersje to tylko i wyłącznie kinowe?


W większości tak. Mam dużo gier w bibliotece, i mimo że wiele z nich ma język polski, to chyba żadna nie ma polskiego dubbingu. Ale to zależy od konkretnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wszystkim. No to pozostaje już tylko wydawać ciężko zarobioną kasę. Na szczęście cel dość zbożny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem na steamie.
Mam GTA III (z ikonką) i jest git, ale mam ten sam tytuł (bez ikonki) i nic z tym nie mogę zrobić. Da się jakoś ten fant usunąć?

20120717204803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 20:48, gitarka napisał:

Mam GTA III (z ikonką) i jest git, ale mam ten sam tytuł (bez ikonki) i nic z tym nie
mogę zrobić. Da się jakoś ten fant usunąć?


Mam to samo, też z III, San Andreas i Vice City. Napisałem do supportu Steama, zobaczymy co odpowiedzą.

Mi to wygląda na wersje tych gier na Makówki (kupiłem GTA: Complete Pack, ale tylko 3 części mają wersję na Maca, i to właśnie one wyświetlają się podwójnie), które z powodu jakiegoś błędu wyświetlają się, mimo że się logujesz na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 20:48, gitarka napisał:

Mam dziwny problem na steamie.
Mam GTA III (z ikonką) i jest git, ale mam ten sam tytuł (bez ikonki) i nic z tym nie
mogę zrobić. Da się jakoś ten fant usunąć?

Napisz do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 21:03, gitarka napisał:

Poszperałem na forum steama i masz rację, jest to wersja na Maki.


Da się to jakoś usunąć z biblioteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 21:21, Feallan napisał:

Da się to jakoś usunąć z biblioteki?


Jeśli support tego nie zrobi w ramach jakiejś masowej akcji to nie, nie jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 21:21, Feallan napisał:

Da się to jakoś usunąć z biblioteki?

Polecam stworzyć kategorię "śmietnik" na tego typu pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 22:48, Jedimax napisał:

Jeśli support tego nie zrobi w ramach jakiejś masowej akcji to nie, nie jest to możliwe.


Ale wiocha. Dużo moich gier ma wersje na Maki, ale żadna inna nie robi mi bałaganu, tylko GTA. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orcs must die! było już bardziej przeceniane, czy może jest jeszcze szansa na większą obniżkę w najbliższych dniach?

Wydaje mi się, że tę okazję przespałem, ale szczerze nie jestem na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 02:23, Harrolfo napisał:

OMD było po 2,5€.
Wiem, bo sam wtedy kupiłem :)

Dzięki za wesołą wiadomość.
Nic to, kupię tak, czy inaczej, ale liczyłem na jeszcze więcej zaoszczędzonych złotówek. Biedne moje konto :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się