ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

W sumie to jednak nie wiem, co z tym Steamem się dzieje ...
" Dead Island " zainstalowałem, chcę grać, wyskoczyła mi ... instalacja gry i chyba całość pobiera się ze Steama ...
zaraz mnie krew zaleje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 15:20, Azazell napisał:

Chciałbym kupić tanio Heroes 6 z tym najnowszym dodatkiem na Steam w PL.

http://allegro.pl/might-and-magic-heroes-6-shades-of-darkness-steam-i3216666228.html
- czy to bezpieczne? Nie chce stracić konta na steam :(

Nie udzielę jednoznacznej odpowiedzi bo nie wiem czy tutaj akurat to jest ok, ale ja ze względu na wszelakie ,,ruskie kradzione" jak kupuję gry na steamie to tylko gifty bo mam pewność że zostały legalnie kupione. Na 90% nic się nie stanie jak kupisz ten klucz, normalnie będziesz grał i nie zbanuje ci nikt za to konta ale pewności że kasa którą dajesz idzie do twórców gry, a nie do oszusta nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 10:15, Pampereczek napisał:

> Chciałbym kupić tanio Heroes 6 z tym najnowszym dodatkiem na Steam w PL.
>
> http://allegro.pl/might-and-magic-heroes-6-shades-of-darkness-steam-i3216666228.html

> - czy to bezpieczne? Nie chce stracić konta na steam :(
Nie udzielę jednoznacznej odpowiedzi bo nie wiem czy tutaj akurat to jest ok, ale ja
ze względu na wszelakie ,,ruskie kradzione" jak kupuję gry na steamie to tylko gifty
bo mam pewność że zostały legalnie kupione. Na 90% nic się nie stanie jak kupisz ten
klucz, normalnie będziesz grał i nie zbanuje ci nikt za to konta ale pewności że kasa
którą dajesz idzie do twórców gry, a nie do oszusta nie masz.



A gdzie znajdę różne gifty do kupienia np tych heroes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 11:29, SamFiniszer napisał:

Na przykład na allegro. Wystarczy napisać - Heroes 6 gift steam :).

http://allegro.pl/heroes-might-magic-6-vi-gold-edition-steam-gift-i3220613430.html


Tak ale ja szukam wyłącznie dodatku - Mroczne Cienie.. Bo ja i tak gram tylko w Skirmish dlatego sam dodatek mi wystarczy.

--
Może ktoś by chciał kupić tanio konto na Ubisoft i tam jest Heroes 6 Deluxe i parę gier.. Nie instalowane. Jedyny minus to nazwa usera - moje imie i nazwisko ;) A tego niby nie można zmienić :(. Jakby ktoś chciał to proszę pisać tu lub GG 2236860.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, również z poziomu aplikacji. Widocznie coś usunęli/ukryli między przedostatnim newsem a 13 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie. dziś sobie przeglądam Steam i widzę w Bibliotece, że dodane mam XCOM Enemy Unknon PRE-PURCHASE ? Wtf? Sami zobaczcie

Ja XCOM już wcześniej zakupiłem to czemu takie coś mam? Błąd?

20130508105608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 10:56, Azazell napisał:

Panowie. dziś sobie przeglądam Steam i widzę w Bibliotece, że dodane mam XCOM Enemy Unknon
PRE-PURCHASE ? Wtf? Sami zobaczcie

Ja XCOM już wcześniej zakupiłem to czemu takie coś mam? Błąd?

Widać tam teź zainstalowanego X-Com więc jak działa to bym się nie przejmował kolga powie lepiej cczy ten Fallen to dobry bo mam na niego chrapke(to coś jak master of magic?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2013 o 11:10, Carter napisał:

Widać tam teź zainstalowanego X-Com więc jak działa to bym się nie przejmował kolga powie
lepiej cczy ten Fallen to dobry bo mam na niego chrapke(to coś jak master of magic?)


Tak bardzo fajny. A dodatek jeszcze bardziej urozmaica grę :). To takie połączenie Civ + master of magic + walki turowe z Heroes. Dodatek będzie miał premiere w maju tego roku. Bo narazie jeszcze beta :). Obadaj sobie promocje gry na Stardock.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 10:56, Azazell napisał:

/ciach/

XCOM trafił na Maca więc to pewnie bug z tym związany. Przejdzie po paru dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 22:25, Kermit napisał:

Steam padł ? kurna akurat teraz...

Mi działa wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 22:27, Narmo napisał:

> Steam padł ? kurna akurat teraz...
Mi działa wszystko.


Serio...no to mi padł z niewiadomych powodów i nie ruszy nic prócz głównej strony...

eh eh w każdym razie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 22:35, Kraju napisał:

Jest. Poszukaj w google, bo nie wiem czy wrzucenie tutaj linku nie naruszy regulaminu.

Możesz wrzucić link jesli masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 23:30, FreemanPL napisał:

> Jest. Poszukaj w google, bo nie wiem czy wrzucenie tutaj linku nie naruszy regulaminu.

>
Możesz wrzucić link jesli masz :)

Może to naruszyć regulamin bo na 100% jest to cenegowskie, spiracone spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się