ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

A wyświetliłeś listę i sprawdziłeś co na niej jest? ;p

Sam wiem, że Steam dolicza tam też dlc i jakieś darmowe pierdółki, ale u mnie przy kilku setkach gier ciężko się połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po kliknięciu w to jest tylko te kilka gier, które mam. Nie widać żadnych DLC ani nic (ładowałem na pewno kilka kodów z edycji specjalnej jednego Warhammera, ale nie są wyszczególnione na tej liście).
Zresztą, sami zobaczcie:
http://steamcommunity.com/id/ManweKallahan
http://steamcommunity.com/id/ManweKallahan/games?tab=all (chwilowo są tam też Wormsy, ale teraz jest chyba na nie jakiś darmowy weekend czy coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, jak Kadaj pisał. Masz 7 gier (nie wliczamy Worsmów, które masz tylko z okazji free weekendu). Steam dolicza do tego wszystkie DLC i inne rzeczy typu muzykę, jeśli masz takie wersje, bądź sobie dokupiłeś DLC czy "soundtrack edition".

W dodatku nie każde DLC pojawia się na liście. U mnie tego zaszczytu dostąpiło: 8 dodatków do Magicki, wszystkie dodatki do pierwszego Borderlandsa, mod-gra Killing Floor Mod: Defence Alliance 2 i dodatek Zombie Driver: Summer of Slaughter DLC.

Mam oczywiście więcej kupionych dodatków, ale Steam nie wyświetla ich na stronie "Lista Gier" (np. mam wszystkie dodatki z edycji GOTY Empire & Napoleon Total War, czy też dodatek do Trine 2, dodatki do Civilization V, dodatki do podstawki Shoguna 2...Niczego poza wymienionymi wyżej pozycjami, Steam nie pokazuje).

I tym samym zamiast posiadać około 234 pozycji, mam 571.

http://steamcommunity.com/id/76561198011956351/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzień Dobry.

Dnia 23.04.2013 o 16:10, KrisK91 napisał:

Chodzi wam Steam?


Nie :/ Szlag mnie zaraz trafi. Córka dziś u dziadków, młody śpi - w Xcomie czeka na mnnie finalowa misja, a tu nici z grania :/ Jednak bardziej od faktu, ze sie coś spieprzyło (oby nie jakiś włam) denerwuje mnie ten durny komunikat, że to niby ja nie mam połączenia z netem. LOL- bo przecież Valve nie weźmie w życiu pod uwagę, że coś może być nie tak po ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 20:18, Lordpilot napisał:

LOL- bo przecież Valve nie weźmie w życiu pod uwagę, że coś może być nie tak po ich stronie.

U mnie wszystko działa normalnie, więc to chyba jednak nie u nich coś się spsuło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 20:18, Lordpilot napisał:

Nie :/ Szlag mnie zaraz trafi. Córka dziś u dziadków, młody śpi - w Xcomie czeka na mnnie
finalowa misja, a tu nici z grania :/ Jednak bardziej od faktu, ze sie coś spieprzyło
(oby nie jakiś włam) denerwuje mnie ten durny komunikat, że to niby ja nie mam połączenia
z netem. LOL- bo przecież Valve nie weźmie w życiu pod uwagę, że coś może być nie tak
po ich stronie.

Masz może Neostradę? Bo słyszałem gdzieniegdzie, że Tepsa ma dzisiaj spore problemy z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 20:21, Abi_Dalzim napisał:

U mnie wszystko działa normalnie, więc to chyba jednak nie u nich coś się spsuło...

Chyba u nich bo wczoraj wieczorem wszystko pięknie śmigało, a dzisiaj rano już nie.
Nawet mi się ich strona nie ładuje, więc do supportu też nie napiszę.


@up
To by pasowało bo ja mam neo. Nie wiem tylko jak to możliwe, że działa wszystko oprócz steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Masz może Neostradę?

W domu tak. Jednak cała reszta pieknie śmiga włacznie z syfiastym Originem, a jeśli już to on mi sprawiał jakieś problemy ;-). Druga sprawa - już rano w pracy (a tam nie mam netu z Neozdrady) strona steam leżała i kwiczała, podobnie jak Filip29 nie mogę nawet napisać do supportu. Nie ładuje mi się nawet ich strona w przeglądarce (tak samo było w pracy).

Jeszcze wczoraj było wszystko ok, wiem bo łupalem w Xcoma do północy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 20:33, filip29 napisał:

To by pasowało bo ja mam neo. Nie wiem tylko jak to możliwe, że działa wszystko oprócz
steama.


Posypała się dostawcy rura którą chodzą dane steam, u mojego kiedyś się posypała rura na świat i wszystkie strony z Polski śmigały aż miło a żadna zagramaniczna się nie ładowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie się na tym nie znam - Nufiko masz pewnie rację.Steam to rzeczywiście nie jedyna strona która mi nie działa. I także mam neostradę. Nie działają mi np. IGN.com, Gamespot.com, destructoid.com ale już np. eurogamer.net, kotaku.com czy reddit działają wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się