ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Koledzy, dajcie spokój. SplitGrave pojawia się tu co kilka miesiące, żeby ponarzekać na steam. Zawsze pisze te samo i używa tych samych argumentów. Chce się wam jeszcze z nim kłócić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 16:44, Inferno0009 napisał:

Chce się wam jeszcze z nim kłócić ?


Czymże byłoby forum bez dyżurnego trolla? ;)

A z innej beczki - możecie handlować kartami? Bo odnoszę wrażenie, że wymiana kart nie wytrzymuje natężenia "ruchu". Od rana mam 5 transakcji oczekujących na akceptację, tyle tylko, że nie mogę ich ani odrzucić, ani przyjąć. Coś mi mówi, że zainteresowanie tą wyprzedażą (a konkretniej - zawody "kto zbierze więcej punktów") przerosło najśmielsze marzenia Steama. Dobrze, że chociaż sklep działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przed południem wrzuciłem na sprzedaż dwie karty (cena wtedy wyższa niż wieczorem) i nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 17:07, Kadaj napisał:

Jakoś przed południem wrzuciłem na sprzedaż dwie karty (cena wtedy wyższa niż wieczorem)
i nie miałem żadnych problemów.


Ale Ty mówisz o sprzedawaniu kart, a ja o wymianie ;) Sprzedaż i kupno działają bez zarzutu, problemy się zaczynają, gry próbujesz się z kimś wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 17:17, Ring5 napisał:

Ale Ty mówisz o sprzedawaniu kart, a ja o wymianie ;)

Wspomniałeś o handlu, to mi się jednoznacznie kojarzy z €, a nie z barterem. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dziś kilkakrotnie zaoferować wymianę poprzez forum wymian. Najpierw miałem po prostu błąd przy próbie zatwierdzenia, teraz mam komunikaty "Nie można dokonać wymiany z użytkownikiem X".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 19:17, Harrolfo napisał:

-75% na Rocksmith 2014

Ehh, skusiłbym się, ale kabel do gry jest absurdalnie drogi... : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 17:03, Ring5 napisał:

Czymże byłoby forum bez dyżurnego trolla? ;)


Życzę ci takiej samej sytuacji ze steamem, jakiej ja doświadczyłem, a właściwie dalej doświadczam. Wtedy też z debilnym uśmieszkiem chętnie napiszę "Oh, Ring5 znowu nie potrafi obsługiwać tej platformy, jak na trolla przystało :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie kogoś trollem tylko dlatego że ma odmienne zdanie na temat Steam jest według mnie sporą obelgą. Owszem kolega SplitGrave trochę wyolbrzymia, ale ja tam rozumiem jego rozżalenie. Mi Steam też nie do końca leży. Czy to w kwestii odsprzedaży gry czy też tego że Steam to taka wypożyczalnia gier (swego czasu był niezły raban z tym). Rozumiem też kwestie niedochodzenia email-y bo mi też to się swego czasu zdarzyło. Nie rozumiem natomiast dlaczego w dalszym ciągu trwa tutaj dyskusja na ten temat. Kolega się wyżalił i zamiast komentować jego posty można by było mu jakoś pomóc. Drażni mnie też śmianie się z kogoś kto nie umie w pełni obsłużyć tego programu. Już to kiedyś pisałem i napiszę jeszcze raz czy te forum opanowane jest przez same dzieci? Bo czasem czytając niektóre posty mam takie wrażenie. Ciągły hejt, wojenki, pseudo mądre posty. Naprawdę jak kiedyś wchodziłem tutaj z pełną przyjemnością po ciężkim dniu pracy teraz mam jedyną ochotę wymiotować. Co do samej wyprzedaży to jak dla mnie na razie nie ma nic ciekawego może oprócz wymienionego wcześniej Rocksmith-a. Zobaczymy co jutro będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy jednak, bo właśnie użeram się z supportem o jakiekolwiek informacje co się dzieje z moim zapasowym kontem.
Jak zwykle zapomniałem do niego hasła (rzadko używane konto) i próbowałem jak zwykle zresetować tyle że nie dostaję żadnego emaila z kodem weryfikacyjnym.
Wziąłem to za wynik obciążenia serwerów wyprzedażą, ale dzisiaj też nic nie dostałem, a support zwyczajnie olewa sugerując że niby coś robie źle i bym dał im spokój bo nie nadażają przeliczać martwych prezydentów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 21:35, Manigoldo napisał:

ugh dzisiaj nie da rady zakupić Skyrima... T_T czy jest szansa, że daily z dzisiaj się
powtórzy??

Dasz radę jutro (pojutrze do 19)? Każdy daily jest jest jeszcze następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 21:41, ts04 napisał:

Dasz radę jutro (pojutrze do 19)? Każdy daily jest jest jeszcze następnego dnia.

Cóż... jeśli jutro salony Kolportera są otwarte, to dam radę, bo pójdę po PaySafe Card... :P wiesz może, czy mają otwarte w niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 21:44, Manigoldo napisał:

Cóż... jeśli jutro salony Kolportera są otwarte, to dam radę, bo pójdę po PaySafe Card...
:P wiesz może, czy mają otwarte w niedzielę?


Mniejsze salony to pewnie nie, ale te działające choćby w centrach handlowych powinny być otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 21:44, Manigoldo napisał:

Cóż... jeśli jutro salony Kolportera są otwarte, to dam radę, bo pójdę po PaySafe Card...
:P wiesz może, czy mają otwarte w niedzielę?

Akurat Skyrima będzie można kupić do 19:00 w poniedziałek. : >

Poza tym większość gier (jeśli nie wszystkie) łapie się na powtórki, niektóre nawet są w promocji po 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 21:20, sylwasss napisał:

Nazywanie kogoś trollem tylko dlatego że ma odmienne zdanie na temat Steam jest według
mnie sporą obelgą.


I normalnie bym się z Tobą zgodził, ALE... Widać, że nie znasz sprawy do końca. Otóż nie chodzi o to, jakie kto ma zdanie o Steamie (bo każdy ma prawo mieć własną opinię). Chodzi o to, że szanowny kolega SplitGrave od jakiegoś czasu regularnie, co kilka tygodni, pojawia się na gramie, rzuca bluzgami i zarzeka się, że już nigdy więcej Steam. Po czym mija kilka tygodni i znowu widzimy, że jednak do Steama wrócił. To jedna sprawa. Druga, to fakt, że prowadzenie dyskusji z nim jest awykonalne, bo nie docierają do niego żadne argumenty. Vide kwestia pożyczania gier. Argumentem na to, że Steam jest kiepski ma być to, że na konsolach można gry pożyczać. Ale gdy tłumaczę, że przecież na Steamie jest Family Sharing i też można pożyczać gry, jest to ignorowane, bo nie pasuje do teorii. W ten sposób nie prowadzi się normalnej rozmowy, w ten sposób się trolluje.

Dnia 21.06.2014 o 21:20, sylwasss napisał:

Drażni mnie też śmianie się z kogoś kto nie umie w pełni obsłużyć tego programu


I znowu - wprowadzasz własną interpretację, zarzucając innym, że zachowują się tak, jak Tobie się wydaje (a nie tak, jak jest w rzeczywistości). Widzisz, jeśli w jakimś temacie nie posiadam pełnej wiedzy, to zanim zacznę na prawo i lewo rzucać bluzgami (jakby nie dało się kulturalnie napisać...), wolę zapytać. Tymczasem w tym przypadku rzekome niedociągnięcia Steama są tak naprawdę spowodowane tym, że SplitGrave nie zna wszystkich jego funkcji. Może zatem, zanim zacznie się krytykować, dobrze by było najpierw upewnić się, że jest co?

Dnia 21.06.2014 o 21:20, sylwasss napisał:

Rozumiem też kwestie niedochodzenia email-y bo mi też to się swego czasu zdarzyło.


Ale wiesz, że to nie musi być koniecznie wina Steama? Równie dobrze odpowiadać za to może poczta, więc ich support nie bardzo może coś w takiej sytuacji poradzić. Bez wdawania się w szczegóły, pocztę masz może na gmailu?

Dnia 21.06.2014 o 21:20, sylwasss napisał:

Ciągły hejt, wojenki, pseudo mądre posty.


Witamy w internetach. Do kompletu brakuje tu tylko kotów ;)

Dnia 21.06.2014 o 21:20, sylwasss napisał:

Co do samej wyprzedaży to jak dla mnie na razie nie ma nic ciekawego


Nie tylko dla Ciebie. Jedynym tytułem, jaki kupiłem, jest Far Cry 3. Zniechęciłem się trochę do serii po dwójce, która nie do końca mi pasowała, więc trójki nie kupowałem. Ale ostatnio rozmawiałem z paroma osobami, które bardzo mi trzecią część zachwalały, uznałem więc, że 4,99 euro nie sprawi, że będę przez resztę miesiąca przymierał głodem i właśnie katuję nowy zakup :)

A odchodząc od tematu - widzę, że wymiana kart nadal leży i kwiczy :( Trzeba mieć wyjątkowe szczęście, żeby oferta przeszła (a i wtedy nie gwarantuje to sukcesu, bo druga strona może nie być w stanie zaakceptować transakcji). Szkoda trochę, liczyłem na to, że dziś uda mi się wycraftować odznakę, ale widać trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się