ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2014 o 22:32, kaczek93 napisał:

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale na tej wakacyjnej planszy są trzy duszki. TRZY!.
Przypadek?


HL 3 confirmed? The Witcher 3 confirmed too!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 22:32, kaczek93 napisał:

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale na tej wakacyjnej planszy są trzy duszki. TRZY!.
Przypadek?


Valve nie umie liczyć do 3. Są DWA duszki z ogonkami skierowanymi w prawo i JEDEN duszek z ogonkiem skierowanym w lewo. To nie są trzy duszki, to są dwa duszki i jeden duszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 4 dniach od próby zalogowania się na swoje konto steam za pomocą PROGRAMU, a nie przeglądarki internetowej przyszedł mi MAIL z kodem aktywacyjnym. Loguję się, wchodzę w moją bibliotekę gier, a tam:

"Brak pozycji! Wyczyść pole wyszukiwania lub wybierz inną kategorię z powyższego menu."

Od 4 dni zero reakcji ze strony "wsparcia technicznego. Niech szlag trafi tych śmieci z valve i ich zasraną "platformę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 12:08, SplitGrave napisał:

Loguję się, wchodzę w moją bibliotekę gier


Czy jesteś w stanie zalogować się przez przeglądarkę? Jeśli tak, wejdź w swój profil. Z prawej strony, pod odznakami itp, powinieneś mieć Games/Gry i liczbę tytułów w Twojej bibliotece. Jeśli tu będziesz miał właściwą liczbę, to znaczy, że aplikacja Steam jest walnięta i może być potrzebna jej reinstalka. Natomiast jeśli i tu będzie 0, pisz do supportu (tylko nie polskiego!) do skutku. Bierz tylko poprawkę na to, że właśnie trwa wyprzedaż i support nie do końca działa tak, jak powinien (normalnie, poza wyprzedażami, odpisują w ciągu 24 godzin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2014 o 12:08, SplitGrave napisał:

Od 4 dni zero reakcji ze strony "wsparcia technicznego. Niech szlag trafi tych śmieci
z valve i ich zasraną "platformę".


Dam Ci radę która rozwiąże Twoje wszelkie bolączki związane z tą platformą. Najprościej w świecie ją usuń :) to sprawi, że przestaniesz narzekać i automatycznie staniesz się lepszym człowiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 12:23, SplitGrave napisał:

Nie wiem, czy dokładnie o to chodzi, ale pod odznakami miałem tylko "zawartość". Po kliknięciu
na to pokazuje się:


Nie, nie o to. Chodzi mi o położenie na stronie profilu. Patrz załączony screen.

20140623122642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to może byś się chociaż nie odzywał. Bo takie rady możesz sobie wsadzić wiadomo gdzie. Oddaj mi gry, albo kasę za gry, które miałem na koncie, wtedy usunę platformę zgodnie z twoją radą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 12:32, SplitGrave napisał:

No to już wszystko jasne


Ok, skoro gier nie ma również w przeglądarce, to znaczy, że zostały usunięte przez Valve. Powodów może być kilka (np. kupiłeś grę, która wcześniej została nabyta przy pomocy skradzionej karty, ewentualnie kupiłeś grę, która nie jest przeznaczona dla danego rejonu - czyli przykładowo wersję RU). Skontaktuj się jak najszybciej z supportem (podkreślę raz jeszcze: NIE z polskim supportem, tylko z angielskim), opisz problem, podaj listę gier, jakie miałeś. Jeśli zostały usunięte omyłkowo, po prostu je przywrócą. Jeśli pochodziły z "podejrzanego" (dla nich) źródła, podadzą Ci przyczynę ich usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałem do angielskiego supportu. bo jak widać POLSKI SUPPORT już 4 dzień ma to gdzieś. Wszystkie gry, jakie miałem na koncie były zawsze z normalnych pudełek, albo z CD-Action (nigdy nie kupowałem samych kodów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 12:38, SplitGrave napisał:

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to może byś się chociaż nie odzywał. Bo takie
rady możesz sobie wsadzić wiadomo gdzie. Oddaj mi gry, albo kasę za gry, które miałem
na koncie, wtedy usunę platformę zgodnie z twoją radą.


Jakbym nie miał rodziny na utrzymaniu to z chęcią bym to zrobił (za okazaniem dowodów zakupu gier), ot dla swojego świętego spokoju jak i całego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 12:42, SplitGrave napisał:

Właśnie napisałem do angielskiego supportu. bo jak widać POLSKI SUPPORT już 4 dzień ma
to gdzieś.


Polski support raczej do niczego się nie nadaje. Napisałem kiedyś do nich, że będąc za granicą nie jestem w stanie kupować gier, to odpisali, że bardzo im przykro, ale nic na to nie poradzą. Napisałem do "normalnego", dostałem mail, że przez aplikację będzie ciężko i tu nic nie zrobią, ale mogę skorzystać z przeglądarki, dodając /?cc=pl po adresie strony. I odpisali w ciągu godziny...

Dnia 23.06.2014 o 12:42, SplitGrave napisał:

Wszystkie gry, jakie miałem na koncie były zawsze z normalnych pudełek, albo z CD-Action


Czort wie skąd miał je CDA. Ale gry pudełkowe raczej nie powinny zniknąć. Prawdopodobnie jest to po prostu błąd systemu, który support powinien naprawić. Mam nadzieję, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy w ogóle warto brać tego gołego Skyrima za 3 ojro?
Wziąłbym legendarną, ale nawet nie wiem czy ta gra mi podejdzie, a 3 eurasy to mała strata jeśli nie siądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 16:47, kaczek93 napisał:

Słuchajcie, czy w ogóle warto brać tego gołego Skyrima za 3 ojro?
Wziąłbym legendarną, ale nawet nie wiem czy ta gra mi podejdzie, a 3 eurasy to mała strata
jeśli nie siądzie.


Warto, to nadal 100 godzin zabawy. A DLC będą jeszcze nie raz w przecenach, więc nadrobisz kiedy indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 16:49, Evertsen_Dante napisał:

Warto, to nadal 100 godzin zabawy. A DLC będą jeszcze nie raz w przecenach, więc nadrobisz
kiedy indziej.

Ok, rozpoczynam procedurę namysłu. Generalnie to fanem TES nie jestem, a to byłby pierwszy mój tytuł z tej serii w który zamierzam zagrać dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupiona teraz wersja Skyrima będzie miała dubbing?
Wiem, że do pewnego momentu w ogóle nie było naszego rodzimego języka jeśli nie kupiliśmy od cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 17:04, kaczek93 napisał:

Czy kupiona teraz wersja Skyrima będzie miała dubbing?
Wiem, że do pewnego momentu w ogóle nie było naszego rodzimego języka jeśli nie kupiliśmy
od cenegi.


Legendary Edition wzięta przeze mnie na steam na poprzedniej wyprzedaży posiada, więc i ta powinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 17:04, kaczek93 napisał:

Czy kupiona teraz wersja Skyrima będzie miała dubbing?
Wiem, że do pewnego momentu w ogóle nie było naszego rodzimego języka jeśli nie kupiliśmy
od cenegi.


Tak, będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się