ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2007 o 22:43, mesiu59 napisał:

> Chwile wczesniej podalem cala liste:
>
> * Dark Messiah CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
> * GTI Racing CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
> * Lost Planet: Extreme Conditions CD-keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

> * Prey CD Keys in this format: AAB1BB2C345CDD6E E7
> * RACE - the WTCC Game CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
> * RACE 07 CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
> * Ragdoll Kung Fu CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
> * Red Orchestra CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
> * SiN Episodes: Emergence CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
> * The Ship CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Specjalnie podałem swoją liste, bo GTI Racing, polskiej edycji nie da się zarejestrować w Steamie.
To samo Ragdoll Kungfu. Dlatego jeszcze raz Prawdziwa lista ;).

* Dark Messiah
* Lost Planet: Extreme Conditions
* Prey
* RACE - the WTCC Game - nie wiem, ale na 90% tak, bo dystrybutorem jest Cenega ;].
* RACE 07 - nie wiem, ale na 90% tak, bo dystrybutorem jest Cenega ;].
* Red Orchestra
* SiN Episodes: Emergence
* The Ship

jeszcze wchodzi klucz z Gunman Chronicles, ponieważ jest na silniku H-L co daje nam pakiet platynowy H-L 1 z dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 16:36, Emillo2 napisał:

jeszcze wchodzi klucz z Gunman Chronicles, ponieważ jest na silniku H-L co daje nam pakiet
platynowy H-L 1 z dodatkami

Wiem, że klucz wchodzi od Gunmana, ale mi chodziło o to, jakie gry się da zarejestrować, a Gunmana się nie da ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko odnośnie Steama: do czego służy przycisk "Add a non-Steam game to My games list..." (w zakładce "Games")? Jest to przycisk do łapanie piratów przez Valve (grających np. w CS Non Steam), czy może można dodać grę, która w ogóle nie wykorzystuje Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 01:35, Samildanach napisał:

>
/ciach/
dzieki za wyczerpujaca wypowiedz jednak mnie nie zrozumiales. nie chodzi mi o login i password
tylko o odzyskanie zgubionego cd keya lub uzyskanie nowego jakos od pomocy technicznej tworcow
gry czy jakos tak...;/


ten od kogo kupiłeś powinien mieć w pliku lub wydrukowany ala rachunek:
STEAM - RECEIPT FOR CD KEY SUBSCRIPTION
na którym są dane:
Steam account name:
Contact email address:
Product name:
Confirmation code:
bez tych danych nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:08, mikim napisał:

Mam takie pytanko odnośnie Steama: do czego służy przycisk "Add a non-Steam game to My games
list..." (w zakładce "Games")? Jest to przycisk do łapanie piratów przez Valve (grających np.
w CS Non Steam), czy może można dodać grę, która w ogóle nie wykorzystuje Steama?


dodajesz gry, które masz zainstalowane na swoim dysku ale nie masz do nich dostępu na innym kompie w innym miejscu globu

---> mesiu59
nic więcej się nie da, to tylko zależy od Valve

--->Deamian & mesiu59
a porównywaliście z cdkeyem z CDA, raczej niemożliwe jest dodanie gry do Steama przez min. 80tys. czytelników z tym samym kluczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 18:12, Emillo2 napisał:

---> mesiu59
nic więcej się nie da, to tylko zależy od Valve

--->Deamian & mesiu59
a porównywaliście z cdkeyem z CDA, raczej niemożliwe jest dodanie gry do Steama przez min.
80tys. czytelników z tym samym kluczem

Ale o co konkretnie ci chodzi, bo nie rozumiem twoich wypowiedzi w moim kierunku xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:16, mesiu59 napisał:

> ---> mesiu59
> nic więcej się nie da, to tylko zależy od Valve
>
> --->Deamian & mesiu59
> a porównywaliście z cdkeyem z CDA, raczej niemożliwe jest dodanie gry do Steama przez
min.
> 80tys. czytelników z tym samym kluczem

Dnia 15.12.2007 o 20:16, mesiu59 napisał:

Ale o co konkretnie ci chodzi, bo nie rozumiem twoich wypowiedzi w moim kierunku xD.


''''Ale to też nie do końca prawda, bo nie da się zarejestrować polskiego wydania GTI'''', które było w CDAction z kluczem
and
...ale mi chodziło o to, jakie gry się da zarejestrować...-to tylko zależy od Valve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:11, Emillo2 napisał:

''''Ale to też nie do końca prawda, bo nie da się zarejestrować polskiego wydania GTI'''',
któe było w CDA z kluczem
and
...ale mi chodziło o to, jakie gry się da zarejestrować...-to tylko zależy od Valve

Ja mówiłem o pierwszej edycji GTI, a nie o tej z CDA. Oczywistym jest, że z CDA nie da się zarejestrować. Tak samo oczywistym jest, że to co da się zarejestrować zależy w większości o Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wie ktoś może czy jest w STEAM opcja pokazująca ogólny czas gry "all time" ??? jeśli jest to proszę napiszcie gdzie ją moge znaleźć. znam tylko "This week" :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś dlaczego jak dodam jakis non-steam product to nasepnego dnia mi znika ? :(
jak dodam jakąs gre, wyłącze steama, włacze to jest ok a jak nastepnego dnia włącze to juz jest lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem, kiedyś na swoim koncie steam zainstalowałem CS 1 Anthalogy. Od instalowałem go, z powodu braku miejsca. Teraz zainstalowałem, próbuję aktywować grę. Po wprowadzeniu cd-key''a, krótkiej instalacji, pisze, że gra jest już zarejestrowana na innym koncie steam!
Bardzo Was proszę o pomoc!

PS: Używam cały czas tego samego konta :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę masz na Stemie więc zainstaluj ja przez Stem''a. I nic nie aktywuj.
Albo włóż płytę i zainstaluj. Tylko najpierw zainstaluj stema wraz ze swoim kontem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...
Steama miałem cały czas zainstalowanego.
Włożyłem płytkę zainstalowałem, wyświetliło mi się w steamie pre-load complete. Chcę teraz zarejestrować grę ale się nie da :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem od jakiegoś czasu (no dobra-od wczoraj) szczęśliwym właścicielem Orange Boxa. Jak to Valve przystało- trzeba mieć własne konto na Steamie, aby w to cholerstwo pograć. No nic. Zrobiłem konto, wchodzę w E:, włączam Autorun,wybieram wszystko oprócz Half-Life 2(tego już mam) czyli: HL2 Episode 1, 2, Portal, TF2. Wszystko ładnie, pięknie wyświetla mi się "Przygotowywanie plików Portal itd. do ładowania." I w chwili , gdy mam zmienić płytkę nr.1 na płytkę nr.2 (albo gdzieś w tym momencie) wyskakuje mi radosne: "Serwery Steam są w tej chwili zbyt zajęte, aby zając się twoją sprawą.Spróbuj ponownie za kilka minut." No dobra. Tylko za kilka minut to samo. Za godzinę też. Dzień później też. Próbowałem to zrobić na razie w różnych godzinach- 21.30, 22.30, 23.00 i rano: 9.30-11.00. I popołudniu- 13.00. ALE WCIĄŻ TO SAMO.Jedyne co weszło na konto w Steamie to HL2. Wszyscy , którzy mieli/mają podobny problem albo wiedzą co z tym fantem zrobić proszę o pomoc.

Z góry dziękuję

20071225144847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

największym plusem Steama jest fakt że jeśli już gra zostanie dodana do serwisu to nie ma problemów z dostępności tzn. nakłady gier na płytach kiedyś się kończą i dystrybutorom po prostu nie opłaca się tłoczyć kolejnej partii dla kilkudziesięciu sztuk powiedzmy, a w takim Steamie nie ma takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem kupiłem sobie ostatni CS Antologie i jak chce połączyć się z serewerem to wyskakuje mi taki
komunikat. Może wiecie w czym rzecz

20071227202633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 20:26, Lord Andre 1 napisał:

Mam pewien problem kupiłem sobie ostatni CS Antologie i jak chce połączyć się z serewerem to
wyskakuje mi taki
komunikat. Może wiecie w czym rzecz

Możesz mieć złą wersję gry, albo gospodarz ma złą, druga opcja to przeciążenie, ale w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się