ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2012 o 16:58, Ecko09 napisał:

Spotkał się ktoś z czymś takim, Że pobiera się mu patch, nagle prędkość pobierania maleje
do 0 i tak stoi kilka min, potem znowu zaczyna się ściągać, znowu 0 i tak w kółko?



Też tak miałem parę tygodni temu. Jak kolega wyżej napisał pomaga restart steama jedynie, bo pauza i wznowienie też może pomóc ale po 2-3 minutach znowu prędkość spada. też na forum steama wyczytałem, że pomóc może zmiana języka steama na podstawowy czyli angielski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w prezencie 5 klucz do DOTA 2 na steam.. oddam jako gift kto zainteresowany ? Nie wiem czy to coś warte jest pieniędzy ale chyba nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dota 2 jest aktualnie nic nie warta. Większość graczy już tę grę ma, a notabene większość z nich ma ich kilka w ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 08:15, Azazell napisał:

Dostałem w prezencie 5 klucz do DOTA 2 na steam.. oddam jako gift kto zainteresowany
? Nie wiem czy to coś warte jest pieniędzy ale chyba nie :p

Chętnie przyjmę jeden albo dwa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 10:52, nightfaler napisał:

Wiadomo coś o jakiejś większej akcji na święta? Choćby takiej jak w tamtym roku xD. Czy
po prostu już takową przespałem...


Szczerze? Trochę powątpiewam. Mieliśmy wiele przecen kilka tygodni temu (jesień) oraz mamy teraz z okazji Big Picture. Chociaż aktualna promocja kończy się jutro, więc może po tym dniu Valve coś planuje, ale nie nastawiałbym się jednak na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 11:52, SiDi napisał:

Szczerze? Trochę powątpiewam. Mieliśmy wiele przecen kilka tygodni temu (jesień) oraz
mamy teraz z okazji Big Picture. Chociaż aktualna promocja kończy się jutro, więc może
po tym dniu Valve coś planuje, ale nie nastawiałbym się jednak na to.

Moim zdaniem świąteczna wyprzedaż jest pewna. Dla Valve wyprzedaże to okres w którym najwięcej zarabiają, a że od paru lat zawsze jest w święta to wątpię by Valve miało się pozbawiać okazji do zarobku by liczba wyprzedaży w roku się zgadzała :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2012 o 12:03, Pampereczek napisał:

Moim zdaniem świąteczna wyprzedaż jest pewna. Dla Valve wyprzedaże to okres w którym
najwięcej zarabiają, a że od paru lat zawsze jest w święta to wątpię by Valve miało się
pozbawiać okazji do zarobku by liczba wyprzedaży w roku się zgadzała :>


Valve raczej stosują strategię długoterminową i prawdopodobnie nie zmienią tradycji wyprzedaży w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rozwianie wątpliwości. Chociaż z tego co pamiętam to w zeszłym roku WinterSale trwało niemalże od początku grudnia do samego końca, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 12:23, SiDi napisał:

Dzięki za rozwianie wątpliwości. Chociaż z tego co pamiętam to w zeszłym roku WinterSale
trwało niemalże od początku grudnia do samego końca, prawda?


Nie, zaczynało się mniej więcej tak, jak teraz się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 12:27, luzac napisał:

Nie, półtorej tygodnia grudnia i kawałek stycznia.


Rzeczywiście. Przypominam sobie, że licznik pokazywał 14 dni. Mea culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy ktoś jeszcze ma taki problem, że jak kliknie w dowolnej grze w kliencie Steam na Właściwości -> Pliki Lokalne, to ma tam coś takiego:
"Wykorzystanie (sieczka - 2 czy 3 nachodzące na siebie napisy) na dysku X:"?
U mnie tak jest od czasu tej aktualizacji Big Picture - nie przeszkadza mi to bardzo, ale wygląda ohydnie :D.

BTW, stało się, wreszcie można wybrać folder instalacji gry! To teraz tylko poczekamy jeszcze jakieś 10 lat i wprowadzą archiwum czatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 17:02, Blackhand napisał:

BTW, stało się, wreszcie można wybrać folder instalacji gry! To teraz tylko poczekamy
jeszcze jakieś 10 lat i wprowadzą archiwum czatu.

Możesz podać szczegóły? W którym miejscu jest taka opcja? Tydzień temu ostatni raz odpalałem Steama... Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest wszystko ok, na 2 komputerach.

Dnia 09.12.2012 o 17:02, Blackhand napisał:

BTW, stało się, wreszcie można wybrać folder instalacji gry!

Nareszcie. :D

Dnia 09.12.2012 o 17:02, Blackhand napisał:

To teraz tylko poczekamy
jeszcze jakieś 10 lat i wprowadzą archiwum czatu.

W sumie to po co? ;p

Mi by się kontrola szybkości transferu przydała, aby można sobie było ustawić np. 60% łącza, bo Steam pazerny jest i w trakcie pobierania gry nawet strony internetowe wolniej się wczytują. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak klikasz "Zainstaluj grę...", to masz zaraz w pierwszym kroku kreatora rozwijane menu "Wybierz dysk instalacyjny:". Zawsze to już coś, pełnej swobody jeszcze nie ma :D (na każdym dysku może być tylko jeden folder na gry Steama, ale dowolny przez nas wskazany).

@up
W takim razie to jakiś babol u mnie - nie przeszkadza mi, więc nie będę się przejmować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 17:17, Blackhand napisał:

Jak klikasz "Zainstaluj grę...", to masz zaraz w pierwszym kroku kreatora rozwijane
menu "Wybierz dysk instalacyjny:". Zawsze to już coś, pełnej swobody jeszcze nie ma :D.

Dzięki za info. Ciekawe czy jak wybiorę np. C:/Gry/nazwa gry, to Steam nad katalogiem instalowanej gry umieści swój katalog SteamApps, a dopiero katalog docelowy gry, który sobie wymyśliliśmy. Czy tylko można wybrać sam dysk bez wskazywania nazw katalogów? Bo dotychczas, mimo że nie można było wybrać dysku i katalogu, wszystko było w miarę logicznie zaprojektowane.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się