ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Mam pytanie odnośnie zakupów na Steamie, chciałbym zakupić Penumbrę w promocji i chciałbym wiedzieć jakie mam opcje płatności.Najbardziej pasował by mi przelew z konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prroblem o którym pisałem wczesniej od dłuższego czasu nie moge sie zalogowac po wpisaniu login i hasła zaczyna sie logowac po 3 minutach występuje taki błąd " NIE MOŻNA NAWIĄZACI POŁĄCZENIA Z SIECIĄ STEAM PRZYCZYNĄ MOŻE BYC PROBLEM Z POŁĄCZENIEM Z INTERNETEM LUB Z SIECIĄ STEAM WIĘCEJ INFORMCJI NA STEAMPOWERED.COM A U GÓRY PISZE STEAM STWÓRZ KONTO " próbowałem wszystkiego reinstalki ,restartu kompa ,nowego konta i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, przed chwilą zainstalowałem Steama i chcę zobaczyć dokładne szczegóły na temat pobierania gry (szybkość pobierania, ile pobrało i ile zostało do pobrania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 22:46, Crew_900 napisał:

No jak klikniesz w zakładkę Moje gry to tam widzisz co ci pobiera i z jaką prędkością
, nie ma pokazane ile zostało do pobrania


Do tego właśnie doszedłem, no nic dziękuje mimo to za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 20:22, hiubx202 napisał:

Mam pytanie. Czy jeśli bym kupił Half-Life 2,to będą się ściągać jakieś patche? Jeśli
tak to czy będzie można je pominąć?


Ja jakies 2tyg. temu kupilem HL2 nie Orange Box ani zaden Episode Pack tylko zwyklego HL2. I nie nic takiego Ci sie sciagac nie bedzie. W pakiecie masz rowniez HL2:Deathmatchi HL2: Lost Coast. A jesli masz juz ktoras z tych gier i masz ja zainstalowana to na prawde mi w tym przypadku gra sie sciagnela w 1min. A jezeli ich nie masz to czas sciagania zalezy od Ciebie. Naturalnie jesli nie chcesz mozesz sciagnac tylko HL2 a te dwie pozostale gry bedziesz mogl zainsatlowac kiedy idziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 20:22, hiubx202 napisał:

Mam pytanie. Czy jeśli bym kupił Half-Life 2,to będą się ściągać jakieś patche? Jeśli
tak to czy będzie można je pominąć?


Będziesz. Steam sam ci je pobierze i nie da się tego pominąć.

Levland A co ma steam do sprawiedliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się