ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2012 o 11:04, pawbuk napisał:

Mam takie pytanie dotyczące Steama. Mam już go zainstalowanego na stacjonarce, teraz
bym chciał też zainstalować go na laptopie i grać w gry, które mam na swoim koncie. Nie
będzie z tym problemu? Czy są jakieś w tej kwestii ograniczenia? Mogę mieć daną grę zainstalowaną
w tym samym momencie na dwóch komputerach, czy tylko na jednym? :) Z góry dzięki za pomoc
:)


Pewne ograniczenia mogą być narzucone przez niektóre gry, ale to raczej w przypadku większej ilości sprzętów. Z tego co pamiętam, jest tak w przypadku DLCków do GTA IV, gdzie można zainstalować je tylko na max 4 komputerach, a następnie możliwość instalacji będzie zablokowana. Podstawowa wersja GTA IV nie ma już takich ograniczeń. Zapewne też nie będzie możliwości, abyś grał w tym samym momencie na obu komputerach właśnie przez kod o którym pisał wyżej SiDi.

P.S. Jak Wasze zakupy w pierwszej dobie wyprzedaży? Ja na razie zakupiłem zgodnie z planem Deus Ex HR za 2,99ojro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 12:48, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

P.S. Jak Wasze zakupy w pierwszej dobie wyprzedaży?


Jak dotychczas nic nie kupiłem, ale zastanawiam się nad Wiedźminem za 1,99€...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 12:48, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

P.S. Jak Wasze zakupy w pierwszej dobie wyprzedaży? Ja na razie zakupiłem zgodnie z planem
Deus Ex HR za 2,99ojro :)

Ja mam poważny dylemat, bo na każdej poprzedniej wyprzedaży zostawiałem minimum 200 zł, ale tym razem zastanawiam się, czy jest sens dokładania kolejnych gier do tych 215, które obecnie posiadam. Zagrałem może w 40 z nich.
Z drugiej strony, nic nie kupując mam takie niemiłe wrażenie, że omija mnie coś na co czekałem od lata i marnuję znakomitą okazję...
Póki co skłaniam się ku nowemu Hitmanowi, ale nie temu na Steamie, a na Green Man Gaming, gdzie nie dość, że jest o 5 funtów tańszy, to jeszcze mamy wybór zwrotu 3 funtów na nasze konto, albo 5 funtów do wirtualnego portfela na kolejne zniżki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 13:52, Hartus napisał:

Póki co skłaniam się ku nowemu Hitmanowi, ale nie temu na Steamie, a na Green Man Gaming,
gdzie nie dość, że jest o 5 funtów tańszy, to jeszcze mamy wybór zwrotu 3 funtów na nasze
konto, albo 5 funtów do wirtualnego portfela na kolejne zniżki. :)

Gra warta zakupu. A, że wymaga Steam to nie ma się nad czym zastanawiać skąd brać, byle taniej :)

<down>
Sorki pierwszy komentarz trochę od czapy mi wyszedł. Dobrze, że to już piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem!! otóż założyłem swojego steama pare lat temu no i zapisałem sobie email/hasło aleje straciłem. Jest szansa odzyskać to konto ? Jeśili nie znam nawet maila na którego zakładałem to konto ?

P.S czy na steamie kupie już The warZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 15:37, CNJ napisał:

Możesz to rozwinąć ? To co muszę zrobić jeśli chcę pograć w War Z ?


Nie graj w WarZ.

Tego tylko brakuje, żeby wydawać kasę badziewnego moda do badziewnej gry. W dodatku będącego chamską zrzynką. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 15:50, Dared00 napisał:

> Możesz to rozwinąć ? To co muszę zrobić jeśli chcę pograć w War Z ?
Jeśli naprawdę chcesz pograć w War Z, to kup na oficjalnej stronie http://thewarz.com

Takkkkkkkkkkkkkkkkkkk chyba zrobię. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co polecasz zamiast tego ? Chodzi o to że bardzo lubię taki klimaty, świat po zagładzie+zombie i jestem w siódmym niebie ;) Ale właśnie chciałem zapłacić za pomocą karty ale wyskakuje mi komunikat że transakcja odrzucona i żebym się skontaktował z swoim bankiem, wiecie z czego to może wynikać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 16:20, CNJ napisał:

To co polecasz zamiast tego ? Chodzi o to że bardzo lubię taki klimaty, świat po zagładzie+zombie
i jestem w siódmym niebie ;)


Niezłą opcją jest mod DayZ (wymaga gry ARMA 2 z dodatkiem Operation Arrowhead), z którego to WarZ zrzynał.

www.dayzmod.com

Logujesz się na serwer, pojawiasz się gdzieś tylko ze siekierą w ręke. Giniesz = tracisz wszystkie swoje itemy. Celem jest przeżycie jak najdłużej. Trzeba jeść, uważać na zimno, zombie, innych graczy itd. Jest sporo broni, pojazdy i ogromna mapa (225 km2, jeśli dobrze pamiętam), możliwość wgrania dodatkowych map itd.

Ogólnie super. Jest tylko jeden problem. Ten mod niedługo (miało być jeszcze w grudniu, pewnie przedłuży im się na styczeń) ma być wydany jako osobna gra, nie wymagająca ARMY 2, w cenie ok. 10-15€. Będzie lepsza we wszystkim - grafika, nowy interfejs, lepiej animowane zombie, większa różnorodność, wyleczenie typowych dolegliwości modów itd. Na twoim miejscu bym poczekał, ale jeśli chcesz, możesz grać w moda. Ostrzegam tylko, że cierpi on na sporo cheaterów ostatnimi czasy. :/

Dnia 21.12.2012 o 16:20, CNJ napisał:

Ale właśnie chciałem zapłacić za pomocą karty ale wyskakuje
mi komunikat że transakcja odrzucona i żebym się skontaktował z swoim bankiem, wiecie
z czego to może wynikać ?


Pewnie masz limity ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nic.
Czekam, bardzo czekam, na porządną przecenę Mark of the Ninja.
Póki co za drogo jest według mnie, nie tylko MotN, ale ogólnie gry na obecnej wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na -75% dla Torchlight II i Borderlandsów drugich :). Jeśli nie będzie to trudno... Nadal jakąś tam nadzieję mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano wychodzi. i bardzo dobrze. Chętnie wybulę te 10 ojrosów za takie cudo. Już teraz grało się bardzo przyjemnie, a gdy poprawi się animacja, dodadzą wiele dupereli to gra tylko zyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 09:14, Sigu napisał:

Tylko w niektórych, w których wkurzyli się wydawcy, że coś za dużo rosyjskich kluczy
sprzedano.

Można to jakoś sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się