ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2012 o 19:08, Kadaj napisał:

Im więcej ma się gier na Steamie, tym mniejsza radość na wyprzedaży. :p

Po prostu Muve tym razem rozpieszczało za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 19:09, Dared00 napisał:

Po prostu Muve tym razem rozpieszczało za bardzo ;)

Pisałem o sobie (bo są fajne oferty, ale mam już te gry xD), a akurat u Cenegi nie kupuję. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 19:11, Dared00 napisał:

Borderlandsy tylko GoTY, inaczej się nie opłaca.


Tak słyszałem, ale GOTY kosztuje już 7,49€, a za dużo w Borderlands i tak nie pogram...

W porównaniu do promocji Muve Steam wygląda blado...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 19:13, Arthas97 napisał:

W porównaniu do promocji Muve Steam wygląda blado...


Nie zapominajcie, że muve to polski sklep, więc promocje zrobili pod polski rynek i nasze fundusze. Promocje na Steamie zależą od kursu euro. Na szczęście dzisiaj nie jest aż tak wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 19:17, Kraju napisał:

Nie zapominajcie, że muve to polski sklep, więc promocje zrobili pod polski rynek i nasze
fundusze.


Pamiętam, pamiętam, co nie zmienia faktu, że dla polskiego gracza tegoroczne, świąteczne promocje na Muve wypadają lepiej niż na Steam, ale ok, uznajmy, że Steam dopiero się rozkręca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 19:25, Kraju napisał:

Tylko, że na muve się już skończyły, więc pozostaje nam uszczuplić nasze portfele na
Steamie. :D


Jeszcze trzy dni zostały, co nie zmienia faktu, że i tak wydam trochę kasy na Steamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 19:31, Arthas97 napisał:

Jeszcze trzy dni zostały, co nie zmienia faktu, że i tak wydam trochę kasy na Steamie...


Ale Cenega traci chyba kasę, na tej swojej promocji ? To są ceny bardzo niskie względem cen pudełkowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczyłem na powtórkę tej zabawy. Miło ją wspominam, i czas spędziny nad robieniem aczivków. Trochę Steam pod tym względem poszedł na łatwiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 19:37, Kraju napisał:

Bardzo liczyłem na powtórkę tej zabawy. Miło ją wspominam, i czas spędziny nad robieniem
aczivków.

A ja nie. W sumie wszystko jedno czy są czy nie, bo i tak bym nie brał udziału, ale wspominam zdecydowanie źle - po tym ile nabluzgałem próbując grać w jakiegoś darmowego crapa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 19:35, vegost napisał:

Ale Cenega traci chyba kasę, na tej swojej promocji ? To są ceny bardzo niskie względem
cen pudełkowych :D


Chyba nie traci, dużo osób kupi grę, ponieważ jest na nią dobra promocja, a normalnie nie kupiliby tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę szkoda, że nie ma achievementów tak jak w zeszłym roku, ale w sumie się nie dziwię, po tym jak ludzie kręcili wałki z multikontami to nie ma w tym nic dziwnego, że Steam po prostu zrezygnował z dawania gier za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 19:50, Arthas97 napisał:

Chyba nie traci, dużo osób kupi grę, ponieważ jest na nią dobra promocja, a normalnie
nie kupiliby tej gry...


Cóż.. Saints Row: The Third + wszystkie DLC za 30 zł ? :3 Normalnie chyba po 100 zł było ;p O wiele taniej niż na steam :p DarkSiders II też lepiej i taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się