ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Wszystkie części GTA (razem z dwoma DLC do czwórki) i Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za niecałe 40 zł? Biorę! Niektóre promocje na steamie są naprawdę "soczyste". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dodatkowo Shogun 2 przeceniony tylko o 66%, Torchlight 2 o 50%. Kiepskie promocje. Rozumiem gdyby oba dali za -75%, a nie przeceniają już o tyle o ile już było w tegorocznej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja transakcja nie może zostać sfinalizowana. Istnieje już oczekująca transakcja dla jednego lub większej liczby przedmiotów znajdujących się w twoim koszyku.

Takie coś wyskakuje, gdy próbuje kupić DLC do desua exa. Wyprzedaż kończy się za godzinę, jakieś pomysły co z tym zrobić? Jak się dostac do tej oczekującej transakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ależ dziś ładnie na steamie dla mnie promocjami sypnęło; przegapiony pierwszego dnia I Am Alive wkońcu wrócił w ofercie z ceną 5,09e, a i Hotline Miami już na koncie siedzi. Drugą pozycję w szczególności polecam [18+](!), jeśli ktoś jeszcze o niej nie słyszał. Na steam promocja zakończona, ale na Amazonie gra po taniości jeszcze jest dostępna (wraz z kuponem tylko 2,49$). Dodam, że Serious Sam 3 na steam jeszcze przez 8,5h o 85% przeceniony.
; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie promocje nie chwyciły za serce. Myślałem że Skyrim może jakoś ładnie cyknie na duży % - nie, bo przecie niedawno wyszedł Dawnguard który musi przyciągać do kupna.
Cały czas czekam na Borderlands 2 i Torchlight 2 -75% - marzenia ściętej głowy =)

Cóż, chyba powoli zaczyna mnie wypalać i nie jara mnie już aż tak granie. Ciężko mi usiedzieć przy jakiejś produkcji dłużej niż godzinę, a i ta godzina to często wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 20:52, Akoss-94 napisał:

Myślałem że Skyrim może jakoś ładnie cyknie na
duży % - nie, bo przecie niedawno wyszedł Dawnguard który musi przyciągać do kupna.

U nas na Steamie go nie uświadczysz. Ma blokadę regionalną.

Dnia 03.01.2013 o 20:52, Akoss-94 napisał:

Cały czas czekam na Borderlands 2 i Torchlight 2 -75% - marzenia ściętej głowy =)

B2 tak szybko nie stanieje bo to nowa gra w usmie, a T2 był w grudniu na muve za chyba 32 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 21:39, kaczek93 napisał:

Warto dać te 5 eurasów za I Am Alive?

Czytając opinie i recenzje to raczej nie. Gra od ubisoftu więc nie spodziewaj się cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 21:49, Akoss-94 napisał:

Przegapiłem ;_;

Popraw mnie jeśli się mylę, ale czy przypadkiem pack T1 i T2 nie był obniżony o 75%? T1 na pewno był bo kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 acziwy: 2 z głosowaniem i jeden jakiś, co się automatycznie włączył. Nie mam na kupno, prezent i na telefon. Czy znacie jakąś tanią gierę, tak do 1 euro (najlepiej około 50 eurocentów ;D), żeby kupić i by zaliczyło medal? Zakupy growe robiłem na wyprzedaży jesiennej... Gra jakby była w miarę fajna to też byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 01:21, Kadaj napisał:

Ghost Master? Toki Tori? Da się w to pograć. ;p

Dzięki! :) Czy Ghost Master zadziała na Viście? Kiedyś już chciałem kupić, ale nie wyszło... :P To może teraz jest okazjia. W jakiej rozdzielczości działa? Takie samo pytanie odnośnie toki tori, bo gra wygląda nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 01:25, LubieWafle napisał:

Dzięki! :) Czy Ghost Master zadziała na Viście? (...) W jakiej rozdzielczości działa?

Grałem w to bardzo dawno temu w wersji non-Steam, więc nie wiem. ;p

Dnia 04.01.2013 o 01:25, LubieWafle napisał:

Takie samo pytanie odnośnie
toki tori, bo gra wygląda nieźle.

Jest w miarę nowa, więc powinna działać (na W7 na pewno). Nawet i w full HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 21:39, kaczek93 napisał:

Warto dać te 5 eurasów za I Am Alive?

Na chwilę obecną grałem niewiele, ale w żadnej mierze nie był to czas stracony. Nie należę do tej większości osób co to pocztą pantoflową przekazują czyjeś opinie, ale podrzucę Ci reckę Vojtasa, która ostatecznie przekonała mnie do zakupu->
http://youtu.be/f8aloPXNTY0
I am Alive wielką grą nie jest, ale za 2gb kodu wprowadzającego nieco powiewu świeżości wraz z interesującą przygodą w postapokaliptycznym świecie, to i drugie tyle co 5 euro, to całkiem sensowny deal ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 01:58, deusER4 napisał:

Na chwilę obecną grałem niewiele, ale w żadnej mierze nie był to czas stracony. Nie należę
do tej większości osób co to pocztą pantoflową przekazują czyjeś opinie, ale podrzucę
Ci reckę Vojtasa, która ostatecznie przekonała mnie do zakupu->
http://youtu.be/f8aloPXNTY0
I am Alive wielką grą nie jest, ale za 2gb kodu wprowadzającego nieco powiewu świeżości
wraz z interesującą przygodą w postapokaliptycznym świecie, to i drugie tyle co 5 euro,
to całkiem sensowny deal ; )

A mnie ta recenzja.
http://polygamia.pl/Polygamia/1,108240,11290432,I_Am_Alive___Gra__ktora_nalezaloby_dobic.html?bo=1
Co więcej, sporo osób właśnie narzeka na fabułę podając taki sam zarzut. Wystarczy trochę poczytać na necie. Na metacritic też nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 10:15, Karanthir666 napisał:

[...]Wystarczy trochę poczytać na necie. Na metacritic też nie bardzo.

Nie bardzo widać, żebyś odniósł się do tego co napisałem, raczej konfrontujesz recenzję Wojtka z innymi dostępnymi w necie. I bardzo dobrze, bo tych którzy zagrali w I am Alive taka krytyka bardziej bawi, niż martwi, to samo tyczy się tych którzy mają zamiar i pójdą na zakupy. Ja tam specjalnie nie namawiam do kupna gry, bo i jaki miałbym mieć w tym cel. Jednemu gra podejdzie bardzo, inny zhejci nawet bez podania przyczyny.
Jeden fakt, nie wiem czy istotny, ale interesujący zauważyłem, że I am Alive przyciąga raczej starszą grową społeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się