ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2013 o 20:13, Jedimax napisał:

Mówię po prostu, że jest
to wysoko nielogiczne.


Wszelkie przejawy kolekcjonerstwa nie są zbyt logiczne. A mimo to, prawie wszyscy to robimy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 19:59, pawbuk napisał:

:D Gdyby jeszcze Twoją kasę wydawał, to rozumiem to oburzenie :) Ale nikt nie zabroni wydawać swojej własnej >kasy zgodnie z prawem na cokolwiek się tylko chce :D

Powiem tak - nie musi wydawać jego pieniądzy - może on wydawać także Twoje pieniądze :D
Otóż gościu napisał iż jest na stażu - może on być na stażu z Powiatowego Urzędu Pracy (który wypłaca użytkownikowi o nicku FreemanPL stypendium) - a ten podmiot (PUP) z kolei dostaje pieniądze z budżetu państwa, który jak wiadomo finansujemy. Wedle tej teorii i Twojego zarzutu Jedimax (jeżeli jest podatnikiem) ma prawo czuć się zniesmaczony.

Faktem jednakże pozostaje - jak już tą kase dostał to jest jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kolejne pytanie z cyklu "czy gra jest po polsku". A zatem: czy Risen 2 na Steamie jest po polsku? A jak nie to czy jak kupię DLC na platformie Valve(a dajmy na to, że posiadam podstawkę w naszym języku, kupioną w sklepie) to dodatki będę miał angielsku, polsku czy może nie będą mi w ogóle działać?

W obecnej wyprzedaży kupiłem prawie wszystko co chciałem a kupiłbym bym więcej, ale bank trochę zawalił sprawę z przelewem. Jednak się tym nie martwię bo coś musi zostać na następną wyprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 17:44, Pampereczek napisał:

> Mody na STEAM są "legalne"?
Tak. By być pewnym, można spytać, jakiego typu mody masz na myśli.

Jakieś do Far Cry 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 17:07, Andrzej15 napisał:

Dobra, kolejne pytanie z cyklu "czy gra jest po polsku". A zatem: czy Risen 2 na Steamie
jest po polsku? A jak nie to czy jak kupię DLC na platformie Valve(a dajmy na to, że
posiadam podstawkę w naszym języku, kupioną w sklepie) to dodatki będę miał angielsku,
polsku czy może nie będą mi w ogóle działać?


Risen 2 jest gra Steam''owa i innej wersji nie ma.
I owszem, Risen 2 jest w wersji polskiej wiec DLC rowniez sa po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:
czy da się przehandlować Spec Ops: The Line na Steamie?
Pytam, bo cholerstwo za nic nie chce działać (cały czas wyrzuca "Program przestał działać") a nie chcę mieć w bibliotece gry, która nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się odsprzedać gry z cyfrowej dystrybucji. Napisz do supportu Steama. Wiem, że był jeden przypadek gdzie oddali kasę (dali równowartość ceny gry do portfela na Steamie) po tym jak gość napisał do nich, że gra mu nie działa. Robią tak tylko jednorazowo, więc może Ci się uda, ale już nigdy więcej za żadną grę nie odzyskasz pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 20:06, Kraju napisał:

Robią tak tylko jednorazowo, więc może Ci się uda, ale już nigdy więcej za żadną grę nie odzyskasz pieniędzy.


A czemu? o.O Co to za logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opisywanej wyżej przeze mnie sytuacji, support Steamu odpisał, że nie zwracają wydanych pieniędzy, zrobili jedyny taki wyjątek i, że jest to jednorazowe i nigdy więcej nie dostanie zwrotu pieniędzy za kolejne zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce w najbliższym czasie zacząć grać w gry z mojej biblioteki (te ciekwasze) i nie wiem na co się zdecydować, co pzejsć pierwsze.

Seria Assassins Creed
Alan Wake
Amnesia
Battelfied Bad Company 2
I Am Alive
Just Couse 2
Ninja Balde
Singularity


To tak z zainstalowanych.
Z niezainstalowanych;

Batmany
BioShocki
Crysisy
The Darkness 2
Darksiders 2
Devil May Cry 3 i 4
L2D2
Mass Effect 1 i 2
Sniper elite v2
Space marine
Wiedzmin 2


ps. potrzebuje 9 eurocentów na Specs Ops, jakby ktoś chciał wspomóc to poproszę link na steam do profilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 21:40, FreemanPL napisał:

Chce w najbliższym czasie zacząć grać w gry z mojej biblioteki (te ciekwasze) i nie wiem
na co się zdecydować, co pzejsć pierwsze.

Seria Assassins Creed
Alan Wake
Amnesia
Battelfied Bad Company 2
I Am Alive
Just Couse 2
Ninja Balde
Singularity

Jak dla mnie seria AC i multi Bad Company 2 :) jeżeli chcesz grać w single player w BC2, to nie ma sensu, bo jest dość słaby :D

Dnia 08.01.2013 o 21:40, FreemanPL napisał:


To tak z zainstalowanych.
Z niezainstalowanych;

Batmany
BioShocki
Crysisy
The Darkness 2
Darksiders 2
Devil May Cry 3 i 4
L2D2
Mass Effect 1 i 2
Sniper elite v2
Space marine
Wiedzmin 2

Tutaj Wiedźmin 2, oba Batmany, oba Bioshocki (szczególnie jedynka!) i Devil May Cry :)

Dnia 08.01.2013 o 21:40, FreemanPL napisał:


ps. potrzebuje 9 eurocentów na Specs Ops, jakby ktoś chciał wspomóc to poproszę link
na steam do profilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 21:40, FreemanPL napisał:

Chce w najbliższym czasie zacząć grać w gry z mojej biblioteki (te ciekwasze) i nie wiem
na co się zdecydować, co pzejsć pierwsze.

Seria Assassins Creed
Alan Wake
Amnesia
Battelfied Bad Company 2
I Am Alive
Just Couse 2
Ninja Balde
Singularity


Stąd to Singularity fajne było, podobno seria AC jest spoko (mnie jedynka odrzuciła ale ludzie mówią że reszta fajna jest). No i jak lubisz się bać to Amnesia.

Dnia 08.01.2013 o 21:40, FreemanPL napisał:

To tak z zainstalowanych.
Z niezainstalowanych;

Batmany
BioShocki
Crysisy
The Darkness 2
Darksiders 2
Devil May Cry 3 i 4
L2D2
Mass Effect 1 i 2
Sniper elite v2
Space marine
Wiedzmin 2


Batmany to trzeba zobaczyć, Bioshock też przynajmniej uruchomić. Darksiders 2 jak ograłeś jedynkę i Ci się podobało to 2 też powinna Ci przypaść do gustu. Mass Effecty są fajne (mi bardziej podeszłą część 1 ale 2 też przyjemna jest). No i koniecznie Wiedźmin.

Dnia 08.01.2013 o 21:40, FreemanPL napisał:

ps. potrzebuje 9 eurocentów na Specs Ops, jakby ktoś chciał wspomóc to poproszę link
na steam do profilu :)


Ja mam 0,08 ojro więc zabraknie Ci ewentualnie 1 cent. Link do mojego profilu to http://steamcommunity.com/profiles/76561197993477508/ nie wiem tylko czy można transfer kasy robić ot tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2013 o 21:40, FreemanPL napisał:

Seria Assassins Creed
Alan Wake
Amnesia
Battelfied Bad Company 2
I Am Alive
Just Couse 2
Ninja Balde
Singularity

Z tej grupy zdecydowanie Assassin''s Creed (choć jedynka jest wyraźnie słabsza od kolejnych części) i Alan Wake.

Dnia 08.01.2013 o 21:40, FreemanPL napisał:

Batmany
BioShocki
Crysisy
The Darkness 2
Darksiders 2
Devil May Cry 3 i 4
L2D2
Mass Effect 1 i 2
Sniper elite v2
Space marine
Wiedzmin 2

Mass Effect 2 jest świetny, choć dla ogarnięcia o co w tym chodzi lepiej zagrać w dość przestarzałą i cienką gameplayowo pierwszą część. Batmany i Bioshocki choćby zobaczyć jak najbardziej warto. Devil May Cry 4 też wypada całkiem nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym Spec Opsem. Warto?
Swego czasu był na muve digital za 12zł i ogromnie żałowałem, że nie wziąłem.
Niby zwykły shooter ale podobno aranżacja Dubaju i przemiana głównego bohatera w trakcie rozgrywki są niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 21:40, FreemanPL napisał:

Chce w najbliższym czasie zacząć grać w gry z mojej biblioteki (te ciekwasze) i nie wiem
na co się zdecydować, co pzejsć pierwsze.

Seria Assassins Creed
Alan Wake
Amnesia
Battelfied Bad Company 2
I Am Alive
Just Couse 2
Ninja Balde
Singularity


Zacząłbym od Alan Wake i Assassin''s Creed, BC2 nie ma aż tak słabego singla, jest dosyć różnorodny i stanowi miłą zabawę na parę godzin (pewnie na Steamie nie ma dubbingu, a szkoda, bo w BC2 jest on świetny...)

Dnia 08.01.2013 o 21:40, FreemanPL napisał:

Batmany
BioShocki
Crysisy
The Darkness 2
Darksiders 2
Devil May Cry 3 i 4
L2D2
Mass Effect 1 i 2
Sniper elite v2
Space marine
Wiedzmin 2


Tutaj jest jeszcze trudniejszy wybór - poleciłbym Wiedźmina, BioShock, Mass Effect i może Sniper Elite V2, mi się podobał, chociaż ty możesz być innego zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 22:58, kaczek93 napisał:

Zastanawiam się nad tym Spec Opsem. Warto?


Warto ze wzgledu na fabule i miejsce w ktorym sie rozgrywa.
Spec Ops The Line jest bardzo dobrym shooterem tpp, kladzie duzy nacisk na przezycia zolnierzy i wybory jakie musza podejmowac (sam w czasie rozgrywki tez kilka trudnych i moralnie niejednoznacznych podejmiesz), gierka jest dosc mroczna.
Singleplayer starcza na okolo 6-7h ale w tym czasie ciezko jest sie nudzic, grafika jest dosc ladna, widoki chwilami robia wrazenie a jesli lubisz gry z ciekawa fabula to zdecydowanie sie nie powinienes zawiesc.
Osobiscie uwazam ze jest to jedna z bardziej niedocenionych gier zeszlego roku ale zdecydowanie warta zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 21:40, FreemanPL napisał:

Chce w najbliższym czasie zacząć grać w gry z mojej biblioteki (te ciekwasze) i nie wiem
na co się zdecydować, co pzejsć pierwsze.


Masz bardzo duzo dobrych tytulow na tej liscie ale zaczalbym do Assassins Creed (calej serii) z jedynka na czele (imho dalej najlepsza z calej serii) pozniej Alan Wake, Batmany, Wiedzmin, Bioshocki (jedynka swietna, dwojka srednia ale dalej warta zagrania), Mass Effect 1 i 2, The Darkness 2, Darksiders 2 a pozniej reszta.
Just Cause 2 jest rewelacyjny jesli masz ochote cos rozwalic, Amnesia jesli masz nadmiar czystej bielizny Crysisy sa ogolnie bardzo fajne ale w nie mozna sobie pograc w przerwach od innych gier.
Space Marine jesli chcesz sie zemscic na hordach orkow za zlo calej galaktyki, Sniper Elite V2 jesli chcesz dokopac nazistom (niezla gierka) a I Am Alive jesli juz nie zostanie ci nic do przejscia badz bedziesz mial ochote popelnic sepuku, gierka jest tragiczna (to oczywiscie moje zdanie), reszta to wedle uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się