Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista obecności na E3

20 postów w tym temacie

Jest tutaj wymienionych wielu gigantów, ale jednak brak Activision Blizzard, czyli obecnego hegemona rozrywki elektronicznej, świadczy o tym, że naprawdę potężni gracze nie potrzebują E3, aby promować swoje nadchodzące tytuły. Ehh... gdzie się podziały te czasy, kiedy E3 naprawdę było ważnym wydarzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to niezły skład. Poza tym to z tego co słyszałem to tego E3 miało nie być i miało się odbyć w innym miejscu, pod inną nazwą itp. Dobrze, że znowu będzie edycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konck, konck eee gdzie jest JoWood? Powinni być z wczesnymi informacjami o Gothic''u Czwartym, a także z prezentacją dodatku do Trójki, który powinien już być w fazie beta-testów skoro chcą go wydać tej jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te targi powoli zbliżają się ku końcowi, kiedyś to były czasy ;) Jeżeli teraz te firmy się nie pojawią, to za rok także, a do nich dołączą kolejne itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś z większą niecierpliwością wyczekuję paryskiego World Wild''a, ale E3 też na deser nie zaszkodzi. Z E3 to tylko Sony(PS3 ogólny rozwój/plany) i info o warhammerze40k online (o ile takowe się w ogóle pokaże<w głębi ducha wierze>). A co z WWI? Wszystko! Jak się ma SC2, dodatek do wow''a, info o w4 albo d3 i może nawet rąbek tajemnicy o nowym mmo(plotki i ploteczki). :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A CDProjekt RED nie będzie ? :P A może nie chcę się jeszcze niczym nowym pochwalić.. nawet samymi planami ;)
A nam zwykłym śmiertelnikom jeśli chcielibyśmy zobaczyć takie targi zostaje tylko.. sorry aż GC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby niepatrzec mozna odczuc pewien niedosyt z powodu braku kilku gigantow, ale coz teraz to juz nie jest to E3 ktore bylo kiedys. teraz musimy sie cieszyc z tego co mamy bo jakbysmy nie mieli wcale to co bysmy mogli powiedzieć. A tak to nam jeszcze pozostaje PGA czy Gmes Convection ,ktore sa stosunkowo bliskie, a tak to z E# to zazwyczaj czekamy na jakies realację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 19:14, Azuredragon napisał:

Jest tutaj wymienionych wielu gigantów, ale jednak brak Activision Blizzard, czyli obecnego
hegemona rozrywki elektronicznej, świadczy o tym, że naprawdę potężni gracze nie potrzebują
E3, aby promować swoje nadchodzące tytuły. Ehh... gdzie się podziały te czasy, kiedy
E3 naprawdę było ważnym wydarzeniem?


Myślę, że Vivendi i Activision teraz i tak mają od groma własnych problemów - kończą bowiem reorganizację związaną z fuzją. Nie dziwi mnie jakoś szczególnie ich rezygnacja. Poza tym wyjazd na targi to zawsze jest jakiś koszt i mniejsza studia mogą to solidnie odczuć - E3 jeszcze 2 lata temu było dekandencko-magnacką imprezą. I prawdę mówiąc wolałbym, żeby tę kasę wydano na dopracowanie gier niż efektowne stoiska. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować