Zaloguj się, aby obserwować  
Maka1992

Ogień demonów - forumowa gra RPG

1131 postów w tym temacie

[I jeszcze jedno może MG będzie decydował kiedy zapada noc, i kiedy wstaje nowy dzień, czy coś w tym stylu? Bo jak tak, że jeden ma już drugi dzień, a drugi jeszcze nie skończył pierwszego to trochę głupio wygląda, chyba, że inna sfera czasowa xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, najwidoczniej się przeliczyłem. Ale ja głupi byłem ! Myślałem, że ta banda pijaków mi pomoże...agrrr... Nie czas teraz na złości, zostało mi mało czasu. Będę musiał tam pójść sam. Wstałem zdenerwowany, i wyszedłem z karczmy. Hmmm... zapomniałem się go spytać gdzie jest ta gospoda "Ulga wędrowca". Trzeba się będzie kogoś zapytać... Poszedłem na rynek. Ruch, mimo późnej pory, wciąż był niemały. Wypatrywałem dobrego przewodnika. W tym samym czasie podszedł do mnie mały chłopczyk.
- Szuka pan czegoś ?
- O... może wiesz gdzie jest "Ulga wędrowca" ? -zapytałem zaskoczony
- Wiem - odparł wyraźnie ucieszony - zaprowadzę pana tam za 1 sztukę złota.
- 1 sztukę złota ? To zdzierstwo...
- 5 sztuk srebra ?
- 3 sztuki srebra, albo sam znajdę drogę...
- No dobrze... Proszę za mną...
Ruszyłem za chłopcem. Po 15 minutach drogi stanąłem na przeciwko "Ulgi wędrowca". Gospoda znajdowała się w dzielnicy slumsów. Z zewnątrz wyglądała potwornie. Miałem wrażenie, że zaraz się zawali... Do odważnych świat należy... Wszedłem po cichu do środka. Większość ludzi leżała pod stołem... Chyba nie będę ich budził. Ruszyłem spokojnie na drugie piętro, przy okazji mijając kilku bywalców wracających na dół po więcej. Drugie piętro było całkiem puste. Podszedłem do pierwszych drzwi od prawej, i zapukałem. Drzwi uchyliły się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię : Shas Kar''Kais

Rasa : Człowiek Vampir

Klasa : Zabójca

Historia Postaci : Shas Kar''Kais Wywodzi się z rodu dumnych Vampirów. Nie ma rodziców, nikt nie wie jak powstał. Poprostu nagle się pojawił, i sam niewiele o sobie wie. Nie ma domu, jest podróżnikiem.

Charakter : Małomówny, nie lubi rozmawiać. Gdy coś powie, jest to mądre, i często bardzo dobitne zdanie. Bardziej woli działać, niż mówić, lecz nie jest "ot! Takim sobie giermkiem" Dużo myśli. Jest zabójcą, gdyż tak został wyszkolony. Sam nie wie kto go szkolił, gdyż nikt nic o nim nie wie, nawet on sam.

Wygląd Wysoki, 1,90 m. Czarne, długie włosy, prosto ułożone w bok, wychodzą poza głowę. Wiek 38 lat. Twarz z wyrazem nienawiści, często obojętna. Czerwone oczy.

Miejsce Rozpoczęcia Gry Tawerna, tam gdzie wszyscy.

Ekwipunek : Dwa Sztylety (4), Zbroja Skórzana Ćwiekowana (5) 20 szt. złota (1)

-----------------
Chyba nic się nie stanie jeżeli teraz dołącze, bo 12 osób to jakoś mało. Z resztą zauważyłem że użytkownicy : Kabak5, i Hait nic nie piszą, i tylko zajmują miejsce. Wypadałoby również, żeby MG na bierząco śledził temat, bo uzytkownicy piszą do niego, a on nie odpowiada... Więc jak, mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[O tym czy możesz grać zadecyduje MG, ale powiem ci, że jesteś 4 na liście rezerwowych... Oczywiście, jak Kabak5 i Hait nie będą nic pisać to długo tu miejsca nie zagrzeją...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Trochę głupio. Chyba nie będzie większej różnicy jeśli 4 osoby dołączą, skoro i tak 2 już nie piszą... ;/

-----
Hunter, wiem wiem, ale zacząłem to pisać zanim zobaczyłem twoją odpowiedź. Post został zmodyfikowany odrazu, ale trochę to trwało. btw. Uspokój się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Jak widzisz mi już jakieś dał. Mam się zgłosić do jakiegoś kolesia w czerwonej zbroi:)]

[Kook, czy ja wyraziłem się niezrozumiale dla ciebie. O tym czy będziesz mógł grać zadecyduje Maka1992, a jego póki co nie ma !]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Proponuję żeby każdy dodawał tylko po jednym poście z fabułą i czekał aż Maka da odpowiedź, a dopiero potem dodawał następnego. Bo narazie każdy z nas prowadzi swoją historię bez ingerencji MG, a to trochę bez sensu...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:12, Deedi napisał:

[Może sprobój się z nim skontaktować, np. poprzez GG]

[A jakie jest jego GG? :P. Viear, przecież widzisz że Maki nie ma. A jak nagle wszyscy będziemy na niego czekali, to się na śmierc zaczekamy ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Czekamy na MG, najlepiej niech Maka poda nam swoje GG, bo szukałam u niego na GS''ie i cosik nie ma. IMHO powinniśmy dalej grać, bo MG za rzadko tu wpada ;P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:20, KonradRębkowski napisał:

No i problem wyskakuje już po jednym dniu
Wyznaczcie jednego lub dwuch zastępców MG którzy będą trzymali porządek pod nieobecność
głównego Mg .

[ Pisz w ramkach ]

[ I np. jak będziemy u tego barona będziemy musieli czekać na Maka1992 z kilka godzin trzeba zastępcy ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Konrad, Dobry pomysł. ;-) Smocza, też szukałem :P Wy sobie grajcie dalej, a ja będę siedział, i płakał :(( :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:20, Smoczy Wilq napisał:

[IMHO powinniśmy dalej grać, bo MG za rzadko tu wpada ;P]

[Równie dobrze możesz po prostu pisać opowiadanie na swoim sajcie... To nie o to chodzi, by za wszelką cenę kontynułować swoją historię, tylko żeby była jakaś interakcja z pozostałymi graczami i MG... A tego narazie brak:/ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Mogę wam powiedzieć, że go na gg nie ma :) Smoczy Wilq IMHO możemy grać dalej.]
[Viear zobaczymy co powie Maka wieczorem (bo wtedy najczęściej bywa :))]
[Ludzie, poczekanie kilku godzin, to nie jest zaczekanie się na śmierć. Możecie np. szydełkować :D]
[KooK, ja się nie denerwuje. Jestem po prostu zgryźliwy :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Zgadzam się z Viearem, ale trzeba przyznać że MG to też trochę noob, i mógł lepiej wszystko przygotować. Hunter, wszyscy tutaj piszemy szybko, bo tak jest ciekawie, i nikomu się chyba nie chce czekać kilku godzin na czyjąś odpowiedź...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:28, KooK napisał:

[Zgadzam się z Viearem, ale trzeba przyznać że MG to też trochę noob, i mógł lepiej
wszystko przygotować. Hunter, wszyscy tutaj piszemy szybko, bo tak jest ciekawie, i nikomu
się chyba nie chce czekać kilku godzin na czyjąś odpowiedź...]


[ Noob ? Co za "tibijskie" słownictwo. Pierwszy raz prowadzi taką, grę więc w jego imieniu proszę o wyrozumiałość. To nie kwestia przygotowania, ale tego, że rzadko bywa. Gra jest dobrze przygotowana.]

[Viear, nie wystarczy po prostu pisać postów, które nie ruszają fabuły do przodu. 10 linijek spokojnie można zapełnić rozmową, lub drobnym zadaniem.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować