Zaloguj się, aby obserwować  
Kacapter

Jetix vs. fox kids

135 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2008 o 16:51, LTM napisał:

> No bez jaj , to Ci się podoba ? Na pewno Spiderman był lepszy , choć gusta mogą
się różnić
> . Niestety dawnego klimatu nie ma i nie trzyma praktycznie żadna już telewizja ,
która
> puszcz kreskówki , teraz to lecą po prostu słabe i komercyjne programy , ehh ...

Nie wiem czy Jetix miał klimat, bo w sumie oglądałem go przez jakieś 2-3 miesiące i stwierdziłem,
że po pierwsze owe bajki mnie nużą miast bawić a po drugie Jetix śmierdzi komerchą...
:P

Zrozumiałeś mnie źle . Na odwrót , to Fox Kids miał ten niepowtarzalny klimat a Jetix to komercja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No bez jaj , to Ci się podoba ? Na pewno Spiderman był lepszy , choć gusta mogą
> się różnić
> > . Niestety dawnego klimatu nie ma i nie trzyma praktycznie żadna już telewizja ,
> która
> > puszcz kreskówki , teraz to lecą po prostu słabe i komercyjne programy , ehh ...
>
> Nie wiem czy Jetix miał klimat, bo w sumie oglądałem go przez jakieś 2-3 miesiące i stwierdziłem,
> że po pierwsze owe bajki mnie nużą miast bawić a po drugie Jetix śmierdzi komerchą...
> :P
Zrozumiałeś mnie źle . Na odwrót , to Fox Kids miał ten niepowtarzalny klimat a Jetix to komercja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 16:51, LTM napisał:

> No bez jaj , to Ci się podoba ? Na pewno Spiderman był lepszy , choć gusta mogą
się różnić
> . Niestety dawnego klimatu nie ma i nie trzyma praktycznie żadna już telewizja ,
która
> puszcz kreskówki , teraz to lecą po prostu słabe i komercyjne programy , ehh ...

Nie wiem czy Jetix miał klimat, bo w sumie oglądałem go przez jakieś 2-3 miesiące i stwierdziłem,
że po pierwsze owe bajki mnie nużą miast bawić a po drugie Jetix śmierdzi komerchą...
:P

Zrozumiałeś mnie źle . Na odwrót , to Fox Kids miał ten niepowtarzalny klimat a Jetix to komercja xD Jeśli chodzi o te Agentki to bodajże są jakoś tak o 17 , wiem , bo siostry oglądają ...

Edit : Nie wiem dlaczego , ale dwa pod rząd . Edytowałem ten pierwszy a są dwa różne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 17:02, heaton 1992 bdg napisał:

Zrozumiałeś mnie źle . Na odwrót , to Fox Kids miał ten niepowtarzalny klimat a Jetix
to komercja xD

Zrozumiałem Cię dobrze, tylko piszę Ci, że ja akurat nie jestem w stanie stwierdzić czy Jetix miał klimat -> komerchą był i zapewne jest na 100%...

Fox Kids wyraźnie miało to coś, dzięki czemu chciało się oglądać ten program... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:48, heaton 1992 bdg napisał:

> > Pierdoły takiego typy jak m.in. Power Rangers . Pamiętam jakie kiedyś świetne
bajki
> można
> > było oglądać ma Fox Kidsie , to były czasy , po prostu klasyka :) Simpsonowie
,
> Iron
> > Man , Spiderman i inne tego typu kreskówki to było coś :) Jeszcze o jednym
bym zapomniał
>
> > , Świat Według Ludwiczka , można było nieźle się pośmiać :)
> Mi się osobiście Spiderman nie podobał, często odcinki były robione "na siłę"...

> Rangersi i inni walczący kostiumowcy nei wymagają chyba komentarza -> kicha i
tyle...
> :P
>
> "Odlotowe Agentki" były za to ciekawe xP
No bez jaj , to Ci się podoba ? Na pewno Spiderman był lepszy , choć gusta mogą się różnić
. Niestety dawnego klimatu nie ma i nie trzyma praktycznie żadna już telewizja , która
puszcz kreskówki , teraz to lecą po prostu słabe i komercyjne programy , ehh ...

Komercja gdyby nie ona to nadal leciałyby fajne kreskówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Fox Kids leciały fajne filmy, nawet w tym wieku bym usiadł przed telewizorem jak lampak i popatrzył na Fox Kidsa.A teraz Jetix to tam jakieś podrzędne bez fabuły seriale niby. A później Jetix MAX i Anime puszczają. Ale w takim tempie że Naruto się za 10 lat skończy chyba tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2008 o 19:27, gto65 napisał:

To było to co można oglądać, a nie power rangers to bieda która leci od 50 lat w przeróżnych
formach.


Masz racje Jetix Zlazło na psy mimo iż mam 18 lat ale lubie czasami sobie Kreskówki na tego typu kanałach oglądnąć :D wole Cartton Network mimo iż tam tez już kombinują ale cóż.. Wlałem starego FOX KIDS o później ka FOX pamiętam zaczynał jakies wypuszczać godzinny program "Jetix" tak jak CN Toonami to potem Jetix stał się juz kanałem... siara straszna ... ale cóż nie ma to jak Dragon Ball :D:D:D:D:D:

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jetix...ech szkoda gadać .Nie ma żadnych fajnych kreskówek które były na Fox kids tam to były lepsze np.Św.Według Ludwiczka to była bajka ,ale była gęsia skórka .A na Jetix teraz jakieś H2o wystarczy kropla i Power Rangers co jest nudne i jest beznadziejny dabing polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tęsknię za Fox Kids . To był klimat , fajnie sie oglądało , zarąbiste bajki , seriale .Ten Jetix już jest nudny. Ogólnie to wcale nie oglądam Jetix itp. ale i tak nudne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa...Jetix jest lipny :/ Fox Kids to było coś...Wunchbunch (tak to się pisze?), Lucky Luck, Dzieciaki z klasy 402, Ludwiczek...ech...w zasadzie na tych bajkach się wychowywałem, jak poszedłem to podstawówki. A teraz co? Jedna wielka beznadzieja-w kółko tylko H2O, jakieś Monster Buster Club czy inne badziewie -.- Na szczęście wczoraj zauważyłem, że na Jetix Play puszczają Ludwiczka, Dzieciaki z klasy 402, czy Tajne akta psiej agencji ^^ Wreszcie jest co oglądać w TV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dobrze że są strony z kreskówkami tymi starymi bo to co na Jetix leci to żenada i badziew.Już lepsze rzeczy na Jetix play leci ^^.Ostatnio jak obejrzałem Świat wg Ludwiczka to normalnie myślałem że pade bo tak dawno Ludwiczka tekstów nie słyszałem.Albo tego niezapomnianego tekstu :,,Kiedy byłem na wojnie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 19:01, Assax napisał:

Ale dobrze że są strony z kreskówkami tymi starymi bo to co na Jetix leci to żenada i
badziew.Już lepsze rzeczy na Jetix play leci ^^.Ostatnio jak obejrzałem Świat wg Ludwiczka
to normalnie myślałem że pade bo tak dawno Ludwiczka tekstów nie słyszałem.Albo tego
niezapomnianego tekstu :,,Kiedy byłem na wojnie..."

^^ Albo to legendarne, "słyszałem to"...ech...stare, dobre czasy. Pamięta ktoś Lucky Lucka? To też było dobre :P Daltonowie rządzili :D
Pamiętacie od czego się zaczęło? Pamiętam tylko, że miały kilka kreskówek utworzyć Jetix...smutny początek, jeszcze smutniejszego końca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhmm... Ludwiczek jeszcze chyba był na Jetixie... Pamietam jeszcze w wieku 11 albo 12 lat spieszylem sie do domu ze szkoly, zeby sobie obejzec... Na Fox Kids wymiatala jeszcze ( oprocz Ludwika) "Gęsia Skórka"... Tera na tym Jetixie i innych stacjach z bajkami (moja siora oglada, wiec cos czasem zobacze) to tylko przemoc i oglupianie... Jakos ostatnio widzialem bajke, gdzie jedzono bycze jadra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, Jetixa nie ogladam juz od kilku lat. Ale jak przypomne sobie Fox Kids''a i porownam z Jetixem, to stwierdzam, ze Jetix to jedna wielka chala. Co zapamietalem z Jetixa? Do wszystkich bajek glos podkladaja te same osoby (jest ich tam moze z 10 gora). Jest to naprawde irytujace. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YY ale chyba Fox Kids przestało istnieć. Nie uważacie? Bo ja już tego kanału nie mam. A tak poza tym to i tak teraz Disney Channel ma śmieszniejsze kreskówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałem Fox Kids bo były lepsze bajki. Teraz w zasadzie te najlepsze są podzielona na 2 kanały - Jetix i Jetix Play... na początku Jetix był spoko ale odkąd połowę fajnych bajek dali na swój (już nie) nowy kanał to lipa... Osobiście mam Cyfrę + i tam np. nie ma Jetix play - a szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować