Zaloguj się, aby obserwować  
Kacapter

Jetix vs. fox kids

135 postów w tym temacie

Też wolę FoX KIds jak byłem mniejszym lubiłem bajkę szkoła zwariowanego nosorożca , nie pamiętam czy to na Fox Kids czy cartoon leciało ale jakoś ta bajka mi się podobała :P , teraz to coraz więcej tych bajek , mam brata młodszego teraz jest bardziej obcykany w tym bo to ogląda a ja już nie :P , i tak w nawiasie mam Jetix i Jetix Play także mam Minimini , Bumerang , Cartoon Network i tam gdzie leci Hyper i wiele wiele więcej a i tak mój barat standardowo oglada Cartoon , Bumerang od czasu do czasu Jetix :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jetix to chłam imo. Fox kids to był kanał ;) Pamiętam jak byłem mały uwielbiałem praktycznie wszystkie bajki z tego kanału ;]. Ale najlepszą to był "Świat według Ludwiczka", aż miło się wspomina tamte czasy. Tak a propos leci ta bajka na jakimś kanale w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 20:52, MrRevolt napisał:

Jetix to chłam imo. Fox kids to był kanał ;) Pamiętam jak byłem mały uwielbiałem praktycznie
wszystkie bajki z tego kanału ;]. Ale najlepszą to był "Świat według Ludwiczka", aż miło
się wspomina tamte czasy. Tak a propos leci ta bajka na jakimś kanale w ogóle ?

Możliwe, że się mylę, ale chyba leci na Jetix Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:09, Damianuss1 napisał:

> Jetix to chłam imo. Fox kids to był kanał ;) Pamiętam jak byłem mały uwielbiałem
praktycznie
> wszystkie bajki z tego kanału ;]. Ale najlepszą to był "Świat według Ludwiczka",
aż miło
> się wspomina tamte czasy. Tak a propos leci ta bajka na jakimś kanale w ogóle ?
Możliwe, że się mylę, ale chyba leci na Jetix Play.


schęcia powróciłbym do tamtych lat i zobaczył "Świat według Ludwiczka" który ownuje te szity puszczane na jetixie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 20:52, MrRevolt napisał:

Jetix to chłam imo. Fox kids to był kanał ;) Pamiętam jak byłem mały uwielbiałem praktycznie
wszystkie bajki z tego kanału ;]. Ale najlepszą to był "Świat według Ludwiczka", aż miło
się wspomina tamte czasy. Tak a propos leci ta bajka na jakimś kanale w ogóle ?

Tak, Louie leci na Jetix Play codziennie o 13:55. Po tym (14:20) lecą Dzieciaki z klasy 402 (też klasyk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich klasyków się nie zapomina mi najbardziej zapadł w pamięci jak grali w baseball co to był za odcinek.

plada
Tylko mi tego brakowało do szczęścia :P.Lecz do jasnej ciasnej zablokowali mi Jetix PLAY.A dzieciaki z klasy 402 też oglądałem ,też klasyk :P.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamięta ktoś Waltera Melona? Dzisiaj skacząc po kanałach udało mi się na niego natrafić xD. Akurat leciał odcinek z Łotrusiem (Piotrusiem) Panem. Jazda na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam tego przy grubego łysego i z wielkim nose pana :P.Wymiata każdy odcinek .Wolter niczego się nie boi ,ale nie pamiętam jak ten jego asysten ,przyjaciel jak już się nazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 19:23, Assax napisał:

Ja pamiętam tego przy grubego łysego i z wielkim nose pana :P.Wymiata każdy odcinek .Wolter
niczego się nie boi ,ale nie pamiętam jak ten jego asysten ,przyjaciel jak już się nazywał.

Nazywał się Bilon i jest jego pomocnikiem/partnerem :D. Zawsze rozwalały mnie nazwy odcinków, które celowo były zmieniane - np Kwasimodo, Gambo czy Pies Basenwilów :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 19:39, Assax napisał:

A no! Już sobie przypominam .On wszędzie partnera grał .Jak np. był odcinek z Batmanem
to on był robinem :P.


Ta bajka nazywa się "Walter Melon"

Ja z kolei pamiętam jak oglądałem na Fox Kids taki film podobny do "Power Rangers" nazywała się bodajże "Beetlee Borgs" czy coś koło tego. Kojarzy ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak pozwolę sobie Was jeszcze bardziej dobić- Jetix (normalne) wrzuciło nową kreskówkę- bodajże Magic Unith...takich głupot to ja dawno nie widziałem o.O Prawie jak Pokemony, tylko że głupsze (tak wiem, to niemożliwe) i jeszcze te stwory...gadają. Jeśli stan dzisiejszych telewizji dla dzieci (w zasadzie młodzieży) wygląda tak kijowo, to ja swoim dzieciom będę wolał dać Postal do pogrania, niż żebym im taki bajki puścił.

A teraz dobra wiadomość- na Jetix Play będzie leciało...tak, tak-zgadliście-WUNSBUNCH (chyba tak to się pisze). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałem Fox Kids jak byłem mniejszy to lubialem Dzieciaki z klasy 402 i Swiat według Ludwiczka i troszke Tajne akta Psiej agencji jakos tak to były czasy no ale już nie mam tych bajek ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem raz czy dwa tą kreskówkę ,ale to tak głupie ,idiotyczne, nie nadające się do oglądania dla dzieci w każdym wieku.I proszę nie przyrównywać Tak durnej bajki do bajki którą bardzo lubie ,a kiedyś uwiebiałem.Czyli Pokemony bo to jest z plagiatowane ,ale tylko to że te "stwory" są w jakiś kamieniach .
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:08, Nerr012 napisał:

Ja tam wolałem Fox Kids jak byłem mniejszy to lubialem Dzieciaki z klasy 402 i Swiat
według Ludwiczka i troszke Tajne akta Psiej agencji jakos tak to były czasy no ale już
nie mam tych bajek ;[


Też lubiłem te bajki, nawet bardzo i nadal je lubię z sentymentu. Na szczęście można je oglądać na Jetix Play :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować