Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2010 o 19:29, Raku90 napisał:

Motyw snu w literaturze różnych epok? W tym roku zdawałem ;)

Mam ten motyw snu na podstawie utworów z XIX i XX wieku. Ale muszę poczekać, bo nauczycielka kazała wybrać każdemu inny temat (wybieramy alfabetycznie a ja mam nazwisko na Z - jestem ostatni...), więc na chwilę obecną nie wiem czy mi go ktoś nie zajmie.

Ile miałeś procent? Możesz podać jakieś namiary na siebie? Miałbym kilka pytań jakby udało mi się zaklepać ten temat.

W pierwszej kolejności jednak będę próbował "dodać" do listy temat od Citkowsky''ego, bo jak już pisałem trochę się tym interesuję, ale twoje GG, mail czy coś może mi się przydać - oczywiście jeśli wcześniej komuś nie opchniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pierwszy, który taką ofertę złożył i pewnie wiele więcej nie będzie ;)
GG:

Spoiler

589624


Mail:
Spoiler

raku17@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 19:43, Raku90 napisał:

Jesteś pierwszy, który taką ofertę złożył i pewnie wiele więcej nie będzie ;)
GG:

Spoiler

589624


Mail:
Spoiler

raku17@gmail.com


Podziękował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

gdzie te czasy gdy temat poznawałeś po otworzeniu pytań przez komisje :)

Ja mam swoją ale chyba za duża jak na dzisiejsze czasy:) Temat o wyborach i Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 15:20, Traitor napisał:

Zajmuje się ktoś pisaniem prac maturalnych na maturę ustną z polskiego?


Pace magisterska czy doktorska tez ma ci ktos napisac? Jesli dobrze pamietam praca maturalna musi byc napisana samodzielnie. Jakby ktos byl bardzo zlosliwy to moglby ci powaznie zaszkodzic informujac szkole oraz Okregowa Komisje Egzaminacyjna o takim zdarzeniu. Wez sie wiec lepiej do roboty i samemu napisz prace, zamiast isc droga na skroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 15:20, Traitor napisał:

Zajmuje się ktoś pisaniem prac maturalnych na maturę ustną z polskiego? A może ma ktoś
swoją, starą pracę, której nikomu nie udostępniał i chciałby ja za opłatą odstąpić? Proszę

takiego głupstwa zrobić nie możesz? :D
Wojman dobrze Ci napisał.. nie ma nic gorszego jak idiota z papierem, weź sie do roboty i zrób to sam, zapewniam ze to proste, a satysfakcja z samodzielnie wykonanej pracy bezcenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 10:41, Wojman napisał:

Pace magisterska czy doktorska tez ma ci ktos napisac?

A kto Ci powiedział, że będę robił doktorat albo magisterkę?

Dnia 08.09.2010 o 10:41, Wojman napisał:

Jesli dobrze pamietam praca maturalna musi byc napisana samodzielnie. Jakby ktos byl bardzo zlosliwy to moglby ci powaznie zaszkodzic informujac szkole oraz Okregowa Komisje Egzaminacyjna o takim zdarzeniu.

Tak? A ciekawe jak mi to udowodnią jak nauczę się tematu, na tyle dobrze żeby go obronić? Chcesz to mogę Ci podać nawet moje dane osobowe... informuj kogo chcesz i kiedy chcesz (tak, wiem... nie napisałeś, że to ty mógłbyś poinformować OKE... zrozumieliśmy się bardzo dobrze).

Dnia 08.09.2010 o 10:41, Wojman napisał:

Wez sie wiec lepiej do roboty i samemu napisz prace, zamiast isc droga na skroty.

Samo przygotowanie się do obrony (przeczytanie książek, obejrzenie filmów/spektakli itd., wkucie materiału) jak dla mnie wystarczy. Mam na głowie egzamin zawodowy, a to dla mnie jest ważniejsze niż "głupia" matura z polskiego (co nie znaczy wcale, że nie jest mi potrzebna i nie chcę jej zdać).

@deusER4

Dnia 08.09.2010 o 10:41, Wojman napisał:

takiego głupstwa zrobić nie możesz? :D

Jeśli ten znak zapytania jest tu wstawiony poprawnie to odpowiedź brzmi: otóż to, mogę i zapewne zrobię (chyba, że nikt nie wybierze przede mną z listy żadnego z 5 tematów, w których czuję się w miarę swobodnie - jak zapewne większość klasy, więc nie mam na co liczyć).

Dnia 08.09.2010 o 10:41, Wojman napisał:

nie ma nic gorszego jak idiota z papierem

Zgadzam się w zupełności, na szczęście jestem na tyle rozgarnięty, że idiotą nikt mnie nie nazwie (mam nadzieję ;PP).

Ale dobra, dobra... ten temat to nie "kazania forumowiczów" tylko wątek z ogłoszeniami, więc... EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w tym roku taki temat: "Tematy żydowskie w literaturze, opisz zjawisko odwołując się do wybranych przykładów". Jakbyś był zainteresowany to pisz na gg

Spoiler

7503445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 10:41, Wojman napisał:

Jesli dobrze pamietam praca maturalna musi byc napisana samodzielnie.

Może zejdę trochę z tematu, ale praca maturalna... w ogóle nie musi być napisana. Komisję nie obchodzi czy ktoś przygotował się do matury pisząc ją i zapamiętując, czy oglądając filmy. Moja koleżanka W OGÓLE pracy nie pisała, bo na tyle dobrze znała temat, że po prostu poszła i opowiedziała o nim. Dostała 20 punktów. Praca jest tylko i wyłącznie dla ucznia, dla jego wygody. Do pomocy w nauce.

A wracając do tematu - kupię tanio Colina 2005 na Play Station 2 (może być jakaś tania seria czy coś). O innych grach też chętnie poczytam jak ktoś sprzedaje ;) GG w podpisie, mail na gsie, uwaga - kontakt utrudniony ze względu na padniętego kompa.

Sprzedam kilka repetytoriów z biologii i matematyki i jedno z języka polskiego (operon 2009), przykładowo oba zbiory Kiełbasy z matematyki rozszerzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Planuję kupić Worms Reloaded w czteropaku za €44,97
Na razie chętne są dwie osoby. Potrzebuję jeszcze dwóch.
Nie chce zarabiać na tym pieniędzy. po prostu chcę taniej kupić grę :-)
Jak dostane jakiś wyciąg z paypala to napisze ile to dokladnie wychodzi na łeb w złotówkach.

Jak znajdą się chętni, to kupię te wormsy a po wpłacie na konto od razu wysyłam steam gifty.

http://store.steampowered.com/app/22600/

/Powtarzam - to nie jest żadna oferta sprzedaży. Po prostu kombinowanie, żeby oszczędzić te 4 euro ;p
/pozdrawiam
Michał Otulak

gg:2261490
steam email: michal.otulak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę w imię kolegi

kolega chce sprzedać Metal of Honor Allied Assault "War Chest" bodajże z EA Clasic Cena 30z + Przesyłka (Możliwy odbiór osobisty w okolicach trójmiasta)ł jak coś to piszcie do niego nr gg 6000258

jako że was nie będzie znał napiszcie że Paweł z numeru gg 7245052 przysłał to będzie wiedział o kogo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robiłem czystki w szafie i znalazłem nową jeszcze w folii torbę z Far Cry 2. Taka jak była dodawana w sklepie Cenegii. Cena na oficjalnym sklepie UBI to około 20 Euro. Teraz już chyba niedostępna.

Cena do uzgodnienia. Kontakt w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na swego rodzaju wymianę nowego Splinter Cell: Trylogia. Nowego czyli w folii, nie używanego. Swego rodzaju wymianę, bo nie chcę za niego żadnej gry pudełkowej. Chciałbym, żeby chętna osoba kupiła mi za 30zł klucz do pewnej gry na allegro, której(z linkami itd) to powiem już na privie. Oczywiście koszt wysyłki pokryję, tak więc żadnych dodatkowych kosztów związanych z przesyłką gry nie ma.
Kontakt: xfire:spilqq , gg:3591617 .
Edit: Dodam, żeby pisać nawet jak jestem niedostępny. Często jestem niewidoczny, a gg sprawdzam codziennie po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się