Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2010 o 22:31, hunterPL napisał:

Tetris - Stick2mynameright

Ten mixtape czasem, nie był tylko puszczony w necie, na nielegalu?

Było jeśli dobrze pamiętam 100/200 kopii fizycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Uncharted 2 premierowe, stan idealny, z wliczoną wysyłką poleconym priorytetem w kopercie bąbelkowej za 72 zł. Bez wysyłki (odbiór osobisty w Trójmieście) za 65 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lodówka Whirlpool ARG 595-K/G/R pod zabudowe!
http://allegro.pl/lodowka-whrilpool-pod-zabudowe-stan-idealny-tanio-i1196878834.html

Zamrazarka Whirlpool ARG-598-K/G/WP pod zabudowe!
http://allegro.pl/zamrazarka-whrilpool-pod-zabudowe-stan-idealny-i1196879664.html

Na allegro kupujac komplet razem za cene Kup Teraz spuszczam finalna cene o 15%, dla gramowiczow oferta specjalna - cena za komplet przy cenie Kup Teraz maleje o 30%!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz na allegro sobie ceny poszczegolnych uzywanych tytulow, ale najlepiej oczywiscie bedzie sprzedac gry pojedynczo, wiecej kasy z tego bedziesz mial, nizeli wystawiajac calosc (malo kto bedzie chcial za jednym razem wydac np. 200zl na gry, gdzie czesc moze juz miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam xboxa360 w dobre ręce. Mój klocek ma już ze 2 latka. Kupiony był w empiku, jest bardzo dobrze zadbany bo nie używany. Nie mam co z nim zrobić. Sprzedaję go ponieważ gry na konsole są za drogie a ja nie jestem głupi żeby wydawać 200 zł na jedną gre. W skład zestawu wchodzi:

- Xbox360 Arcade (nowszy model z lepszym chłodzeniem, jak nówka)
- Oryginalny pad (praktycznie jak nówka)
- 5 gier które kupywałem z czasem na promocjach (Prince of Persia PL , DBZ Burst Limit, Gears of War , Splinter Cell Double Agent i Sega Superstars Tennis)
- Dysk 120 GB
- Memorka 256 MB
- Oryginalne kable + dodam od siebie kabel HDMI.
- Oryginalne pudło z dowodem zakupu.

Zainteresowanych proszę oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Sprzedaję go ponieważ

Dnia 30.08.2010 o 15:44, vegost napisał:

gry na konsole są za drogie a ja nie jestem głupi żeby wydawać 200 zł na jedną gre.


Wychodzi na to, że osoba, która go od Ciebie kupi to głupek, bo będzie kupowała gry na X''a ;) Poza tym jakie 200zł? Popatrz na oferty wyżej. Używki można kupić nawet za 50zł. Tyle z mojej strony, sorry za spam, ale denerwuje mnie takie gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 15:54, Mikex napisał:

>Sprzedaję go ponieważ
> gry na konsole są za drogie a ja nie jestem głupi żeby wydawać 200 zł na jedną gre.


Wychodzi na to, że osoba, która go od Ciebie kupi to głupek, bo będzie kupowała gry na
X''a ;) Poza tym jakie 200zł? Popatrz na oferty wyżej. Używki można kupić nawet za 50zł.
Tyle z mojej strony, sorry za spam, ale denerwuje mnie takie gadanie.


Może ty jesteś tępy ,ale ja nie kupuje używek, wyrażnie to napisałem ze nie kupuje gier za 200 zł. Tzn ze nie kupuje niczego używanego. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Sprzedaje gry bo po cholere im one bez konsoli ? Są w ceni już samego xboxa, czyli dodaje za darmo. Bosh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam okładzinę do tenisa stołowego firmy Butterfly model Tenergy 64 ( czarna, podkład 2,1 ) lekkie pęknięcie na środku. Kupię okładzinę czarną Butterfly Tenergy 05. Zdjęcia mogę wysłać zainteresowanym, istnieje możliwość wystawienia przedmiotu na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się