Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Sprzedam lub zamienię na gry PS3 i PS2:

PC:
Unreal Universe [Złota Kolekcja] 25zł
Sid Meirs Pirates [SuperSeller] 15zł
Prince of Persia Trylogia [Edycja Kolekcjonerska] 55zł
Jade Empire [Premiera] 15zł
Bitwa o Śródziemie [EA Classic] 20zł
Flatout 2 [EKX] 10zł
Worms World Party [NEK] 20zł
Worms Armagedon [NEK] 20zł
Heroes Kroniki 10zł
Heroes V Edycja kolekcjonerska 100zł
Heroes V Kuźnia przeznaczenia [Premiera] 20zł
Heroes V Dzikie Hordy [Premiera] 26zł
GTA 3 [Premiera, duży box + mapa] 28zł
Stunt GP [Premiera, duży box] 20zł
Neverwinter Nighst 1 ( gra + dodatki) Edycja Kolekcjonerska [Duży box] 30zł
Sąsiedzi z Piekła Rodem [ Premiera, duży box] 20zł


Kontakt w podpisie :) Ceny do małych negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

Jeszcze jakbyś zdjęcie tej kolekcji 27gier na PC dał w poprawnej pozycji a nie do góry nogami to byłoby git:)

Ciężko będzie znaleźć kogoś komu przypasuje dokładnie taki zbiór;) A 350zł to już jednak kasa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 15:04, Citkowsky napisał:

>>........

Jeszcze jakbyś zdjęcie tej kolekcji 27gier na PC dał w poprawnej pozycji a nie do góry
nogami to byłoby git:)

Ciężko będzie znaleźć kogoś komu przypasuje dokładnie taki zbiór;) A 350zł to już jednak
kasa jest.


ostatnio sprzedawałem też dość dużą pakę (kupił jakiś kolo z komisu na handel) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 15:04, Citkowsky napisał:

>>........

Jeszcze jakbyś zdjęcie tej kolekcji 27gier na PC dał w poprawnej pozycji a nie do góry
nogami to byłoby git:)

Ciężko będzie znaleźć kogoś komu przypasuje dokładnie taki zbiór;) A 350zł to już jednak
kasa jest.

Oj myślę, że przypasują, bo jest tutaj Bioshock w INNYM wydaniu niż kolekcja klasyki, bo nikt nie widzi teraz wartość kolekcjonerskiej i kupują tylko w tym pomarańczowym wydaniu -___-
Chociaż i tak kupowanie takiej paki dla jednej gry to też :P
@natanadler
Ale jakby można było pojedynczo to bym się zainteresował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 23:36, NdysH napisał:

A na aukcji piszę że nie sprzedajesz osobno kłamco :D

Odłożyłbyś dla mnie Dreamfalla ?


Bo nie chce sprzedawać osobno. Hmm a zależy za ile?

Po prostu jak ktoś da dobrą ofertę to sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajmuje się ktoś pisaniem prac maturalnych na maturę ustną z polskiego? A może ma ktoś swoją, starą pracę, której nikomu nie udostępniał i chciałby ja za opłatą odstąpić? Proszę o podanie swoich namiarów w poście ja się dostosuję (na razie nie mam żadnego komunikatora), bądź pisanie do mnie na maila: confident91(at)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...............

Jeżeli znajdę swoją sprzed 3 lat to możemy ponegocjować. Tematem był motyw buntu na podstawie różnych utworów literackich czy coś w tym stylu. GG w podpisie. Napisz do mnie jutro wieczorem bo dziś czasu nie mam.

EDIT.
Mam też pracę mojego brata. Tematem są powstania narodowe. Bardzo łatwy i przyjemny temat. Do pracy są wszystkie plany, pomocnicze karty z cytatami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 15:42, Citkowsky napisał:

(...)

Niestety na liście, którą dostałem nie ma żadnego z tych dwóch tematów... a szkoda, bo ten drugi przypadł mi do gustu. Sam się trochę interesuję powstaniami, więc byłoby mi łatwiej się przygotować, ale nic.. trudno... szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..........

A czy przypadkiem do któregoś tam września nie mozna zglaszać do dyrektora szkoły czy tam kogo propozycji własnego tematu tak aby znalazł się w spisie? U nas tak było i kilka osób dzięki temu pisało na tematy które sprawiały im przyjemnosc i zostaly zaakceptowane przez odpowiednie organy, ale moglo sie to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 16:51, Citkowsky napisał:

A czy przypadkiem do któregoś tam września nie mozna zglaszać do dyrektora szkoły czy
tam kogo propozycji własnego tematu tak aby znalazł się w spisie? U nas tak było i kilka
osób dzięki temu pisało na tematy które sprawiały im przyjemnosc i zostaly zaakceptowane
przez odpowiednie organy, ale moglo sie to zmienic.

Oho, to muszę się spytać jutro, bo nam nauczycielka dała ponad 100 tematów do wyboru i kazała wybrać dla każdego jeden, który będzie się zdawało na maturze. Jeśli się da tak jak mówisz to odezwę się jutro na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się