Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2009 o 19:11, Dandelion1 napisał:

Ile za obie ?

Na allegro Resistance najtaniej chodzi 30zł więc za tyle mogę sprzedać, a Ao2 chodzi po 50zł. Więc obniżę o 10zł i za 70zł je sprzedam. Mogę podesłać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany posiadam:

NFS Undercover (premierówka, PL-napisy)

Tomb Raider Legend (premier. ENG)

Lego Indiana & Kung Fu Panda (ENG)

Rainbow 6 Vegas (ENG, w pudełku zastępczym)


Wszystko w 100 % sprawne.

Interesują mnie:

CoD 5 (dam więcej niż jeden tytuł
Guitar Hero 3 (za części powyżej 3 tez oddam więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Posiadam grę Call of Duty 4 Modern Warfare na wymianę. Gra w stanie idealnym, z możliwością gry w multi. Najchętniej wymieniłbym się na Heroes V plus jeden dodatek. Rozpatrzę jednak każdą propozycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 22:39, Mikex napisał:

Witam ;) Posiadam grę Call of Duty 4 Modern Warfare na wymianę. Gra w stanie idealnym,
z możliwością gry w multi. Najchętniej wymieniłbym się na Heroes V plus jeden dodatek.
Rozpatrzę jednak każdą propozycję ;)



Mam nówkę w folii w premierze grę Sega rally, do tego Colin 2005, LOST Zagubieni i ostatnie 5 numerów CDA (chodzi o płyty), a także grę Kod da vinci w premierze, Shield w premierze, CSI 3 wymiary zbrodni. Wszystko nówki, z foliami w przypadku Segi a reszta folii nie ma. Moge dac kilka za tą 1 grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienię:

F.E.A.R (EXK)
The Club (Premera)
Act Of War ( Top Seller)
Titan Quest ( Premiera)
MotoGP 07 (premiera)
Rise of Nations: Rise of Legends ( TS)
Dungeon Siege : Legends of Aranna ( KK)
Tony Hawk Pro Skater 4
GRY Z CDA

gg. 9038126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję:
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena (Pc, Platyna - tak... TA Platyna) Tylko jeden dzień do końca! Nie przegap okazji!
Kanon Barbarzyńców Tom 1 (świetna książka, polecam dla fanów fantasy i nie tylko)
Karty do gry Fable "Evil" (prawdziwa gratka dla fanów tej świetnej gry, jedyny egzemplarz na Allegro już od 1zł)

Link do moich aukcji: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12490040
Ceny nie są wygórowane, wszystko bez ceny minimalnej, więc jest szansa na kupienie świetnych rzeczy za na prawdę nie duże pieniądze. Zapraszam do udziału w licytacjach.

Ponadto mam na wymianę Prince of Persia Trylogia na PS2. Są to trzy gry na trzech płytach w jednym pudełku. Na nośnikach są widoczne ślady użytkowania, ale nie ma problemów z odczytem. PoP jest na prawdę warty polecenia, jedna z lepszych gier na PS2 w jakie grałem (a gram sporo ;PP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się