Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy datę premiery polskiej wersji Mass Effect!

24 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt ujawnił dziś datę premiery polskiej wersji gry Mass Effect na PC! Już za miesiąc, w dniu 26 czerwca, ta jedna z najlepiej ocenianych gier (ponad 80 prestiżowych nagród!!) w historii i murowany hit 2008 roku znajdzie się w rękach polskich graczy. W Polskiej wersji językowej wystąpi m.in. Magdalena Różczka oraz Marcin Dorociński.

Przeczytaj cały tekst "Ujawniamy datę premiery polskiej wersji Mass Effect!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 13:31, Valkanis napisał:

Tylko miesiąc opóźnienia w stosunku do premiery USA i tylko trzy tygodnie do premiery
w Europie. Chyba powinniśmy się cieszyć?


Z czego niby mamy sie cieszyc ?

Ze jest tylko miesiac opoznienia zamiast kilku jak w czasach Baldurs Gate ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 14:24, Michaelius napisał:

Ze jest tylko miesiac opoznienia zamiast kilku jak w czasach Baldurs Gate ? :)


Że jest to miesiąc opóźnienia zamiast półtora roku jak w przypadku Nocy Kruka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie mowic, takie zachowanko staje sie juz hm... rutyna? Jest uwazane za normalne? To ja z kina wiedzialem ze to bedzie 26 czerwca:)

minus minus minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a jednak niewiele się zmieniło od niesławnej sprawy Wiedźmina - nadal są opóźnienia w informowaniu ludzi kiedy tak naprawdę będzie premiera i co będzie zawierać edycja kolekcjonerska. Mam tylko nadzieję, ze to ostatnie problemy i nie będzie kolejnych opóźnień. Ale przyznam, że co do płynności wydania EK mam coraz większe wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przypomnijmy sobie wszyscy jakie to było Huraaaaaaaaaaaaa!!! jak CDP ogłosił że będzie polskim wydawcą, jak się wszyscy cieszyli, a i pamiętam jak i niektórzy pisali że nawet mogą poczekać ten miesiąc.

a to było tak:
1. CDP ogłasza że będzie polskim dystrybutorem - wszyscy Huraaaaaaaaa!!!
2. Dowiadujemy się że będzie edycja kolekcjonerska - znowu wszyscy huraaaaaaaaaa!!!
3. Potem jest informacja w sieci że data polskiej premiery będzie zbliżona do daty światoej - znowu wszyscy huraaaaaaa!!!
4. Czas mija a o edycji kolekcjonerskiej ani słowa - wielkie zdziwienie i dopytywanie się
5. CDP ujawnia prubki nagrań - pojawiają się pierwswze komentarze "a miało być tak pięknie" bo prubki moim zdaniem były fatalne
6. CDP ogłasza date premiery - i gdzie jest to wielkie "huraaaaaa!!!" co było na początku, ale co tam, chcieliście "porządny" dubbing?? i będzie "porządny" dubbing, data premiery też jest "zbliżona" do światowej, w końcu to "tylko" miesiąc :D
Ale dlamnie aż miesiąc i dlatego sobie tą gre odpuszę i chyba sobie zamówie Age of Conan :D

A reszcie życze miłego oczekiwania i żeby już nie było więcej poślizgów przy premierze tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2008 o 14:24, Michaelius napisał:

Z czego niby mamy sie cieszyc ?

Ze jest tylko miesiac opoznienia zamiast kilku jak w czasach Baldurs Gate ? :)


No cóż, dokładnie, taki "Turok" miał premierę pod koniec kwietnia, a u nas jeszcze go nie ma. Poza ostatnio CDP jest bardzo niestabilny pod względem wydawania tytułów, więc ulżyło mi gdy się dowiedziałem, że nie jest to jakaś kosmiczna data w stylu połowa lipca, albo przełom sierpnia :)

PS. Tak przy okazji, to ten czas akurat zamierzam wykorzystać na przejście ponowne BG2, skoro już w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście blisko światowej premiery.... :(

Szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł wydania wersji ang+ polskie napisy wcześniej.... nie mam zamiaru czekać dłużej na grę przez jakiś nie potrzebny mi dubbing :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było pewne że i tym razem będzie ostry poślizg....mam nadzieje że CDP już więcej premiery nie przesunie i że skład wersji kolekcjonerskiej NAPRAWDE będzie ciekawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje, ze dla mnie kupno tej gry skonczy sie na e-bay:) troche niefajnie bo czesc ludzi zamiast czekac miecha na gre... Sciagnie ja z p2p czy torrentow;) ale ja tam nie wnikam w polityke CDP... Ot za niski jestem by aspirowac do rekinow "markietingu" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 18:54, The-Darkest napisał:

Sciagnie ja z p2p czy torrentow;)


Idąc tym tokiem myślenia CDP jeszcze zacznie przepraszać piratów, że przez niego byli zmuszeni ściągnąć torrenta. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, to już normalne, że dostajemy gry miesiąc po światowej premierze. Dobrze, że "tylko" miesiąc. Wcale bym nie była zdziwiona, jakby przełożyli premierę o jeszcze jeden miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem kiedyś enckyklopedię gier i premiera settlersów 1 była później niż dwójki( chodzi mi o polskie wydanie), więc nie ma co zbytnio narzekać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 18:54, The-Darkest napisał:

Cos czuje, ze dla mnie kupno tej gry skonczy sie na e-bay:) troche niefajnie bo czesc
ludzi zamiast czekac miecha na gre... Sciagnie ja z p2p czy torrentow;) ale ja tam nie
wnikam w polityke CDP... Ot za niski jestem by aspirowac do rekinow "markietingu" :]



wiesz...ci co chcą kupić i tak kupią,ci co chcą ściągnąć i tak ściągną, ale z racji sprzyjających okoliczności mogą powiedzieć "że to właśnie dlatego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 18:06, zawcia napisał:

wiesz...ci co chcą kupić i tak kupią,ci co chcą ściągnąć i tak ściągną, ale z racji sprzyjających
okoliczności mogą powiedzieć "że to właśnie dlatego".


A tam, takie tam gdybanko;) ja mysle, ze ułańska krew i polska zawiść dojdą do glosu i piraci przezyja szturm;) hehehe

(to zart jakby jacys napalency zaczeli mnie strofowac...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować