Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Spotkanie Trójstronne Na Szczycie, czyli rozmawiamy o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości gramu!

325 postów w tym temacie

Tak szczerze powiedziawszy mało ja tu widzę konkretów. Gdzie mowa o tej "Loży Sprawiedliwych"? Gdzie szczegóły na temat detali nowego forum i daty jego wprowadzenia? Bo póki co wiemy tylko, że nie będzie ono bazować na podstawowych skryptach, co było raczej do przewidzenia. Słowem, otoczka otoczką, konkrety konkretami ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 19:45, Daimon_Frey napisał:

Spayki, a kto był tak miły i zamienił mi w ksywce Y na I ? :)


Hmm, ja tylko składałem tekst. Do niczego więcej się nie przyznam :D

No ale już jest okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 18:51, gothicsheep napisał:

Gdzie szczegóły na temat detali nowego forum i daty jego wprowadzenia?
/.../


Oj wszystko byście chcieli od razu wiedzieć.
A gdzie dreszczyk emocji towarzyszący oczekiwaniu na informacje dawkowane po trochu?
To raz, dwa to to, że gram.pl to nie tylko forum, a przede wszystkim portal i debata dotyczyła całego gramu.
Co zaś tyczy się samego forum, możecie być pewni, że Ekipa gramu wie czego chcecie :)

A co się tyczy zaś raportu, ja sobie przypominam, ze teksty Tudda wychodziły z ust zupełnie kogo innego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 19:53, Daimon_Frey napisał:

Oj wszystko byście chcieli od razu wiedzieć.

Raczej po to tu zaglądamy ^^

Dnia 13.06.2008 o 19:53, Daimon_Frey napisał:

A gdzie dreszczyk emocji towarzyszący oczekiwaniu na informacje dawkowane po trochu?

Uciekł i go nie widać

Dnia 13.06.2008 o 19:53, Daimon_Frey napisał:

To raz, dwa to to, że gram.pl to nie tylko forum, a przede wszystkim portal i debata
dotyczyła całego gramu.

No to zdradzać tajemnice ;)

Dnia 13.06.2008 o 19:53, Daimon_Frey napisał:

Co zaś tyczy się samego forum, możecie być pewni, że Ekipa gramu wie czego chcecie :)

A skąd mamy to wiedzieć skoro nie chcesz nam powiedzieć ?

Dnia 13.06.2008 o 19:53, Daimon_Frey napisał:

A co się tyczy zaś raportu, ja sobie przypominam, ze teksty Tudda wychodziły z ust zupełnie
kogo innego ;P

Podpucha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 19:53, Daimon_Frey napisał:

Oj wszystko byście chcieli od razu wiedzieć.
A gdzie dreszczyk emocji towarzyszący oczekiwaniu na informacje dawkowane po trochu?

Ehkem, pisząc o dawkowaniu informacji nie wiesz nawet ilu osobom się narażasz ;-P.

Dnia 13.06.2008 o 19:53, Daimon_Frey napisał:

To raz, dwa to to, że gram.pl to nie tylko forum, a przede wszystkim portal i debata
dotyczyła całego gramu.

Tak, ale w tym konkretnym przypadku chodziło mi o forum, to i zapytałem o forum.

Dnia 13.06.2008 o 19:53, Daimon_Frey napisał:

Co zaś tyczy się samego forum, możecie być pewni, że Ekipa gramu wie czego chcecie :)

Co innego, czy gram wie czego ja chce! :-D

Dnia 13.06.2008 o 19:53, Daimon_Frey napisał:

A co się tyczy zaś raportu, ja sobie przypominam, ze teksty Tudda wychodziły z ust zupełnie
kogo innego ;P

Tudd = Pan Justyn? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i klops. Szczerze mówiąc, spodziewałem się takiego lania wody. Zostało napisane bardzo dużo, a zarazem nic. Jak zwykle... GRAMIE!!! Chcemy nareszcie jakiś konkretów! Bo to, że serwis zamierzacie rozwijać wiemy od samego początku. Mam nadzieję, że krytyczne opinie ludzi z zewnątrz (tzn. nie z samego Gram, czyli moderatorzy itp.), nie zostały stłumione przez superoptymistyczne głosy ludzi z Gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 19:53, Daimon_Frey napisał:

A gdzie dreszczyk emocji towarzyszący oczekiwaniu na informacje dawkowane po trochu?


O, kolejny super-hiper szoł się zapowiada. Fajowo... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2008 o 21:50, rob006 napisał:

O, kolejny super-hiper szoł się zapowiada. Fajowo... :|

Mhm jak ja uwielbiam dawkowanie po trochu...Taką frajdę mi to sprawia.

Z przebiegu też nie jestem zadowolony. Moim zdaniem podczas komercjalizacji gram.pl nie zwraca się uwagi na użytkowników ze stażem. Teraz cały sęk w tym aby przyciągnąć jak najwięcej ludzi. Jest inny sposób , tak jak już ktoś to wspomniał aby Ci doświadczeni gramowicze zapraszali swoich znajomych a Ci swoich. Mieliby już opinię na temat serwisu i zapewne podchodziliby do innowacji z uśmiechem na twarzy. "Jeśli mój znajomy dobrze się tutaj bawi to czemu i ja nie mogę". Zbieranie byle kogo IMO wspomoże trolling.
Nie zwracam uwagi na wygląd strony , zewnętrzny jaki i wewnętrzny. Jest mi to obojętne. Ja tutaj jestem tylko dla ludzi , z którymi spędzam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Strona główna - ograniczcie ilość felietonów i zamieszczajcie większe ilości newsów, recenzji, wywiadów itp.
2. Forum - zajmijcie się działami typu "pomoc techniczna" bo spamerstwo rozwija się tam jak pleśń na wilgotnym chlebie

Zróbcie tyle i to będzie bardzo duży krok na przód....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2008 o 10:33, Dawid Taal napisał:

2. Forum - zajmijcie się działami typu "pomoc techniczna" bo spamerstwo rozwija się tam
jak pleśń na wilgotnym chlebie

1 pkt popieram

co do drugiego masz takze racje i fajna przenosnia ale czemu tylko do pomocy technicznej na calym forum powstaja niepotrzebne niczego nie wnoszace watki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 10:33, Dawid Taal napisał:

1. Strona główna - ograniczcie ilość felietonów i zamieszczajcie większe ilości newsów,
recenzji, wywiadów itp.


Co wy chcecie od felietonów? Czy pojawiają się codziennie? Czy pojawiają się w takich ilościach, że nie widać z pod nich zwykłych newsów? Jest ich zaledwie kilka tygodniowo. To naprawdę mało jak na tak duży serwis tematyczny. Też chętniej zobaczyłbym na gram.pl więcej newsów (najlepiej aktualnych) i recenzji, ale nie kosztem innej zawartości serwisu, której i tak jest tyle, co kot napłakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, dlaczego mniej felietonów? Owszem, mogłoby byś więcej newsów, ale felietony powinny zostać. Wielu ludzi (w tym ja), bardzo chętnie je czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:30, Marrbacca napisał:

/.../


żeby nie było, że to puste :P słowa... popieram, zgadzam się i ogólnie agree, żeby było więcej felietonów, a już na pewno nie mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:38, rob006 napisał:

Te felietony można by jakoś oddzielić od zwykłych newsów, bo teraz jest pomieszanie z
poplątaniem...


Jestem za. A najlepiej żeby je wrzucić gdzieś gdzie znajdą je tylko ci którzy będą tego bardzo chcieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:38, rob006 napisał:

Te felietony można by jakoś oddzielić od zwykłych newsów, bo teraz jest pomieszanie z
poplątaniem...


Też jestem za :)
Ogółem, to można też wszystko pogrupować, aby zapanował porządek :)
********
A co do relacji: Skomentuje to tak:
Jak powiedzieć dużo, jednocześnie prawie nic nie ujawniając :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 16:19, Aragloin napisał:

O! Wkońcu się doczekaliśmy!:) Coś mi się wydaje, że nie wszystko na tych trzech stronach
zostało zapisane, a co było w realu.


Oczywiście, że nie :)
Przecież 90% tego spotkania, to jest ścisła tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować