Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram dla dzieci - podaruj uśmiech na Dzień Dziecka

34 postów w tym temacie

gram.pl

W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy święto nas wszystkich i każdego z osobna. Mowa rzecz jasna o Dniu Dziecka. To świetna okazja, aby samym sobie udowodnić, iż przyjemniej jest dawać, aniżeli brać. Zapraszamy do udziału w naszej akcji, dzięki której wspólnie spowodujemy, iż na twarzach wielu dzieci zagości uśmiech!

Przeczytaj cały tekst "Gram dla dzieci - podaruj uśmiech na Dzień Dziecka" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłane, dosyć łatwe pytania :-) Mam nadzieję że wreszcie uda mi się wygrać nagrodę, w dodatku taką, która ucieszy nie tylko mnie, ale inne dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to uśmiech dziecku podarujecie Wy, a na zwycięzcę zrzucicie odpowiedzialność za wybór Domu Dziecka :P.
Ok, bez żartów. Pomysł obdarowania dzieci jest bardzo dobry. Ale przed zwycięzcą będzie wcale nie łatwy wybór. Bo jeżeli nie ma upatrzonego jakiegoś Domu Dziecka, z którego np. zna jakieś dziecko albo np. wie, że tam by się taka nagroda przydała, to może mieć trochę wątpliwości, czy wybrać ten a nie inny Dom Dziecka. Chociaż z drugiej strony, niezależnie od wyboru ktoś te gry dostanie, jakieś dzieci będą szczęśliwie, a to jest ważne.

Nasunęło mi się pytanie. A co w przypadku, gdy zwycięzca wybierze (np. zupełnie losowo) taki Dom Dziecka, w którym akurat komputera nie ma. Obawiam się, że są takie. Jakoś głupio wtedy posyłać tam gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszczycie sie nie tylko o mamy ale również o dzieci :) Fajny pomysł, oby takich więcej. Tego gramowicze oczekują, od innych i od siebie - wielkiego serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie zrobić dobry PiaR i wysłać zgłoszenie żeby dzieci radoche miały :P
Swoją drogą inny zestaw gier można by było dobrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować