Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram dla dzieci - podaruj uśmiech na Dzień Dziecka

34 postów w tym temacie

Nie będę oryginalny, Naprawdę świetny konkurs. Fajnie, że coś takiego zorganizowaliście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło z waszej strony, tylko że dzieci w domach dziecka raczej nie dopchają się do kompa z tymi grami(kilka/jeden komp dla wszystkich). Druga sprawa, to że w niektórych domach dziecka same chamy są(nic dziwnego, skoro nikt się nimi nie zajmuje), więc radziłbym takie omijać, bo gry się zmarnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę wspaniała akcja! Test zrobiłem - mam nadzieję, że dobrze. Gratuluję również pomysłu, którego efektem będzie radość na dzieciach, którzy od rodziców nie mogli dostać nawet cukierka... ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z chwil, kiedy żałuję, że nie mogę brać udziału w konkursach, niezależnie od tego, jakiego typu by one były ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 19:59, Lord Ya napisał:

Tak naprawdę to uśmiech dziecku podarujecie Wy, a na zwycięzcę zrzucicie odpowiedzialność
za wybór Domu Dziecka :P.
Ok, bez żartów. Pomysł obdarowania dzieci jest bardzo dobry. Ale przed zwycięzcą będzie
wcale nie łatwy wybór. Bo jeżeli nie ma upatrzonego jakiegoś Domu Dziecka, z którego
np. zna jakieś dziecko albo np. wie, że tam by się taka nagroda przydała, to może mieć
trochę wątpliwości, czy wybrać ten a nie inny Dom Dziecka. Chociaż z drugiej strony,
niezależnie od wyboru ktoś te gry dostanie, jakieś dzieci będą szczęśliwie, a to jest
ważne.


Na to nie ma żadnej rady, a jestem zdania że lepiej obdarować choćby jedną osobę, niż żadną...

Dnia 29.05.2008 o 19:59, Lord Ya napisał:

Nasunęło mi się pytanie. A co w przypadku, gdy zwycięzca wybierze (np. zupełnie losowo)
taki Dom Dziecka, w którym akurat komputera nie ma. Obawiam się, że są takie. Jakoś głupio
wtedy posyłać tam gry.


Nie będę sie tutaj wymądrzał, ale wydaje mi się, że jednak komputery (i konsole) są już często obecne w Domach Dziecka. A jeśli nawet nie ma, to taki zestaw gier będzie dobrym pretekstem, aby taka placówka poszukała sponsora na komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo się zabierałem do tego konkursu, ale doszedłem do wniosku, że raczej nie wezmę w nim udziału. Z jednej strony fajnie podarować dzieciom gry, z których na pewno się ucieszą. Jednak z drugiej strony nie wiem czy umiałbym zdecydować, które miałyby dostać paczkę, a które nie... Jeśli nie ja to inni obdarują Domy Dziecka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, że na siłę szukam wad konkursu lub coś w tym stylu. Jest zacny i chwała Wam za to. Tylko stwierdzam, że zwycięzca może mieć trochę rozterek, jakby zaczął dokładnie analizować czy lepiej dać to temu Domu Dziecka czy tamtemu. Oczywiście, jakby nie wybrał, ktoś te gry dostanie, zresztą, zwycięzca może zrezygnować z przywileju wyboru. Zatem gry do jakiś dzieci trafią. Lepiej do jakiś niż do żadnych.
A z tymi komputerami, to nie twierdzę, że to jakaś rzadkość w Domach Dziecka. Ale znając polskie realia, to nie w każdym jest. I tyle. Co do pretekstu do zakupu komputera, to chyba te gry nie wymagają jakiegoś sprzętu nie z tej ziemi, więc nie trzeba będzie inwestować w najnowszy (i najdroższy sprzęt). Zatem nie będzie to aż taka duża bariera do przeskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Łatwe były pytania, co będzie jak 100 osób będzie miało maksymalna ilość punktów?
Osoby są wtedy wybierane wg. określonego klucza.


Dwóch zwycięzców konkursu wybrało już Domy Dziecka, do których pojedzie zestaw gier i programów edukacyjnych - wciąż czekamy na decyzję trzeciego laureata...

Może chcielibyście przesłać coś od Gramowiczów dla dzieci? Kilka słów od siebie, jakieś życzonka...? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować