Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

9 Kompania – takiej EK jeszcze nie było

56 postów w tym temacie

Edycji Kolekcjonerskiej kosztować będzie 119,90 zł i będzie ona limitowana.

No to zejdzie błyskawicznie. Techland mnie po prostu zadziwia, wszystkie gry wydaje w śmiesznie niskich cenach. Premierówki nie przekraczają 79zł i zawsze są porządnie wydane. Do tego edycje kolekcjonerskie w takiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko utwierdza mnie w przekonaniu że ze wszystkich firm lokalizujących gry w polsce techland jest najlpeszy bo najbardziej dba o klienta choc gry nie kupię ale widze że EK jest naprawde bardzo imponująca.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie jesteśmy firmą TYLKO lokalizującą tytuły (robimy "trochę" więcej niż to).
Ale oczywiście, że to robimy - jak inaczej mielibyśmy wydawać tytuły po polsku, same się zrobią ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 16:44, NITRO Techland napisał:

No nie jesteśmy firmą TYLKO lokalizującą tytuły (robimy "trochę" więcej niż to).
Ale oczywiście, że to robimy - jak inaczej mielibyśmy wydawać tytuły po polsku, same
się zrobią ? :)



Ja was pochwalam, ta kolekcjonerka jest świetna i tak tanio ! Wielkie brawa wam sie należą . Sam bym kupił to wydanie , ale kasa poszła już na gta vcs . Moze zrobicie gierke o I wojnie światowej ? :)

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo myślałem że tylko TWORZYCIE gry, takie tytuły jak Chrome, Xpand Rally czy troszkę zbesztany ale według mnie wspaniały - Call of Juarez na długo zapadły mi w pamięć :)

Co do wydania - EK BARDZO bogate i w naprawdę niskiej cenie (jak na EK :P), szkoda tylko że sama gra nie pod mój gust x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie EA jest tak "dobra" (jest?) tylko dlatego że mają kasę, i stać ich na wydawanie znanych (nie zawsze dobrych) gier.

Bo te ich wydania (zarówno cena jak i zawartość) nie zachwycają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką cene taki super zestaw?? Normalnie cudo! Super pomysł z tym nabojem może do drugiej czesci 9 Kompani zobaczymy prawdziwy AK-47:) Nabuj już jest wiec do kompletu by sie przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować