Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prince of Persia: Prodigy - zapowiedź

43 postów w tym temacie

No gra zapowiada się ciekawie. A już myślałem że seria się zakończyła. Ej ,a muzyka w tym trailerze strasznie przypomina mi soundtrack z '' Requim for a dream''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakoś ta oprawa graficzna nie wydaje mi się zbyt pasująca do serii wyglada jak jakies ninja żólwie czy cos ale pozyjemy zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Rysunkowa grafika nie pasuje mi do PoP-a. Wg mnie lepsza była by mroczniejsza grafika.
2. Jakość, a nie ilość. Brakować mi będzie tych combosów wyprowadzanych prosto w grupy przeciwników.
Ogólnie. Trzeba czekać na finalną wersje gry i przekonać się na własnej skórze co wyjdzie. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ta grafika : ). Fajowo, że to będzie zupełnie coś nowego bo już myślałem, że będą coś kombinować ze starym księciem. Silniczek z Assassin''s Creeda z pewnością poprawi jakość rozgrywki, no i ta rękawica : D jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer spox. Ale te rysunkowe klimaty, ciężko mi ocenić grę bo lubię Prince of Persia. Ale ten stary książę był jest i zawsze będzie na górnej pułce super hero. Nie podoba mi się też pomysł z 2 osobami w drużynie.Prins zawsze był sam. A tu duble fight nie to już nie prins no chyba że w tytule ... Ale w grę na pewno zagram :o*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się trailer nie podobał. Jako fan poprzednich (no, 3D odpuściłem po trzydziestu minutach męki) części zupełnie nie pasuje mi taki... taki... specyficzny klimacik. I jeszcze obowiązkowa pomoc tajemniczej nieznajomej... Wiem, była Farah, ale to nie to samo.
Zobaczę później, obecnie jestem bardziej przeciw niż za nowym Księciem.

A muzyka wybitnie inspirowana utworem ''Requiem dla Snu'', ewentualnie ''Requiem for a Dream''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też zauważyłem, ale ten utwór jest o wiele fajniejszy choć stwierdze to jak usłuysze cały i dlatego chciałbym wiedzieć jak się nazywa ten "remix" bo jest ZA....STY!!!!! PODAJCIE JAK SIĘ NAZYWA PROSZĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia po tym co przeczytałem. Nowy PoP będzie zupełnie inny, nie będzie już piasków czasu (no cóż prawda nie można tego wałkować w nieskończoność), książe też zupełnie inny (może potomek PoPa i Fary?) xD.
Hyym motyw z dwoma bogami walczącymi ze sobą bardzo mi się podoba ^^ , a trailer prawdziwy majstersztyk. :)
Czekam i kupuje na gwiazdkę^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no no :] Pieknie. Jestem fanem serii POP i grałem we wszystkie częsci związane z piaskami czasu.(ostatnia byla najlepsza ^^) Co do nowego bohatera to ma troche dziwne te rekawice. Przypominaja mi troche rekawice do kopania z The legend of zelda the Minish cap.
Podoba mi się ten nowy mroczny klimat.Gierka zapowiada się bardzo dobrze i na banka w to zagram :] Pod warunkiem ze bedzie tania.

PS: Ale mi smaka narobili xD Instaluje the two thrones :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 16:11, Stan20 napisał:

Jestem fanem serii POP i grałem we wszystkie częsci związane z
piaskami czasu.(ostatnia byla najlepsza ^^)

Ostatnia była własnie najgorsza ;] Warrior Within według mnie była najlepsza (mroczny klimat, tajemniczy książe, poziom trudności, po raz pierwszy możliwość używania niesamowitej ilości comb oraz dwóch broni), na drugim miejscu Sand of Time dzięki swojej "magii" nieco baśniowej (idealny początek jak na trylogię z piaskami), na 3-cim, ostatnim Two Thrones z powodu nie zbyt ciekawej fabuły i grając w nią miałem wrażenie, że tworzona ją na "szybko". Ale o gustach się oczywiście nie dyskutuje. Dla mnie jedynym plusem w 3-ójce była możliwość jazdy rydwanem <pełna action> ;] Reszta była w poprzednich częściach.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować