Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 2 - zapowiedź

30 postów w tym temacie

fett

Gears of War to jedna z produkcji, które na dobre zmieniły i podwyższyły wymagania użytkowników wobec gier. Mija już drugi rok, a gra wciąż króluje i przyciąga kolejnych graczy. Tymczasem w studiu Epic Games powstaje jej kontynuacja, mająca już na starcie szanse na pobicie pierwowzoru. Co też zaoferują twórcy? Zapraszamy do lektury naszej zapowiedzi!

Przeczytaj cały tekst "Gears of War 2 - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że w GoW grało mi się naprawdę dobrze, to nawet nie chce myśleć jak zachwycony będę sequelem :P Jeśli Epic spełni swoje zapowiedzi to będziemy mogli pograć w grę prawie (?) doskonałą... tylko czekać i rozgrzewać pada w dłoni :D

I pytanie czy GoW2 będzie dostępny na PC, czy znowu będzie trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Setki jednostek kręcące się po mapie nie będą "atakiem klonów", a ogromnymi oddziałami pojedynczych żołnierzy, z których każdy będzie obierał swoją drogę i sposób działania.


w ta wypowiedź akurat cieżko mi uwierzyć ale mysle że ogólnie bedzie to HIT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka byla grą marzeniem fana fps, pierwszy raz zasadnie użyto chyba określenia ''filmowy fps''.
Wystarczy, ze dwójka będzie 3xB i nie powinno być zawodu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę zagrywam się namiętnie na PC (multiplayer, single zaliczony na najwyższym poziomie [geek mode off]) i mam tylko nadzieję, że konwersja pojawi się szybciej, niż w przypadku jedynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi uwierzyć że poprawią silnik na tyle że zwiększy sie rozmiar plansz i ilość postaci. No ale jest jeszcze czas.
Odnośnie pojedynku na piły - zapomnieli wymienić ze Locust otrzyma chyba własne piły no chyba że w poprzedniej części wróg używał zdobycznej broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:10, tomason2 napisał:

I pytanie czy GoW2 będzie dostępny na PC, czy znowu będzie trzeba czekać?


Domyślnie gra tworzona jest z myślą o X360, ale bez wątpienia, tak jak pierwowzór, doczeka się wreszcie przeniesienia na PC. Parafrazując "Kilerów 2-óch", nie ucina się kurze złotych jaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Po zakończeniu pierwszej części wydawało się, że zniszczone wojną ziemie planety Sera odżyją.”

Nie będę zdradzał zakończenia jedynki, ale raczej nie zbyt zapowiadało się żeby Sera odżyła:)

A co do walki na piły to będzie możliwość cięcia jednego przeciwnika w (przynajmniej) dwie osoby.

Jeśli chodzi o grafiki to niestety z powodu zwiększenia pola walki oraz ilości przeciwników pogorszona została, jakość tekstur. Miejmy nadzieje, że tylko na X-boxie, bo dzisiejsze PC powinny sobie spokojnie dać rade. Z tego samego powodu też mam nadzieje, że szybciej zobaczymy go na poczciwych blaszakach niż część pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:44, lordfett napisał:

> I pytanie czy GoW2 będzie dostępny na PC, czy znowu będzie trzeba czekać?

Domyślnie gra tworzona jest z myślą o X360, ale bez wątpienia, tak jak pierwowzór, doczeka
się wreszcie przeniesienia na PC. Parafrazując "Kilerów 2-óch", nie ucina się kurze złotych
jaj :-)


Tak tak poczekamy sobię na konwersję na PC ;) ehh ale napewno będzie warto ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to GoW2 nie musi nawet mieć lepszej grafiki od "jedynki" :P Ale sama możliwość powrotu "za plecy" Fenixa jest przyjemnością =D A nawet jeśli ktoś nie niszczył Szarańczy w części pierwszej, według mnie, może ze spokojem usiąść przy GoW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 19:46, Fang napisał:

„Po zakończeniu pierwszej części wydawało się, że zniszczone wojną ziemie planety
Sera odżyją.”

Nie będę zdradzał zakończenia jedynki, ale raczej nie zbyt zapowiadało się żeby Sera
odżyła:)


Trochę niefortunnie to ująłem. Inaczej: zakończenie było pozytywne i dawało nadzieję na to, że siły ludzkości zaczną odzyskiwać co stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2008 o 19:46, Fang napisał:

Jeśli chodzi o grafiki to niestety z powodu zwiększenia pola walki oraz ilości przeciwników
pogorszona została, jakość tekstur.


Bzdury.
Wg. relacji dziennikarzy ktorzy widzieli gre w akcji wyglada oblednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:44, lordfett napisał:

Domyślnie gra tworzona jest z myślą o X360, ale bez wątpienia, tak jak pierwowzór, doczeka
się wreszcie przeniesienia na PC. Parafrazując "Kilerów 2-óch", nie ucina się kurze złotych
jaj :-)


Piekny przyklad jak Microsoft wspierajac platforme Games for Windows sam sobie strzela w stope. Teraz juz nie ma na gram.pl blagania o port na komputery - teraz juz tylko ludzie mysla jak szybko konwersja najmocniejszego tegorocznego Xboxowego exclusive''a zostanie przeniesiona na PCty...

Pierwsza czesc, w wersji na X360 sprzedana w ponad 5 milionach kopii, w wydaniu na blaszaki nie odniosla komercyjnego sukcesu. Paradoksalnie, to co nazywasz w tym kontekscie "zlotymi jajami" moze byc jednym z gwozdzi do trumny 360tki w Konsol Wojnach - a juz na pewno na Starym Kontynencie na ktorym Microsoft ciagle nie ma wyrobionej marki, z mocnym Sony i ciagle popularnymi komputerami osobistymi.

Nie tedy droga w zdobywaniu zapecetowionego europejskiego rynku.

Epic bardzo psioczyl na PCty po klesce UT3 - mysle, ze chlopaki wcale nie marza o konwersji. Ciekawe jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tam jedynka nie zachwyciła, więc nie jaram się dwójką. ale może bardziej mi się spodoba. może. jest dużo innych gier, na które bardziej czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować