Zaloguj się, aby obserwować  
Tokkarian

Fringe - Nowy serial pomysłodawcy "Zagubionych"

20 postów w tym temacie

W Tele Tygodniu przeczytałem o projekcie J.J. Abramsa twórcy ''''Lost". "Fringe" ma opowiadać o trójce bohaterów którzy prowadzą śledztwa związane ze zjawiskami paranormalnymi. Co sądzicie o tym pomyśle? Ma kosztować ok. 10 milionów dolarów. Ja sądzę że jeżeli poprowadzą tak dobrze fabułę i tajemnice jak w "zagubionych" to "fringe" będzie hitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:10, dominikańczyk napisał:

W Tele Tygodniu przeczytałem o projekcie J.J. Abramsa twórcy ''''Lost". "Fringe" ma
opowiadać o trójce bohaterów którzy prowadzą śledztwa związane ze zjawiskami paranormalnymi.
Co sądzicie o tym pomyśle? Ma kosztować ok. 10 milionów dolarów. Ja sądzę że jeżeli
poprowadzą tak dobrze fabułę i tajemnice jak w "zagubionych" to "fringe" będzie hitem.


Może Fringe to paranormalne CSI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu takie coś... Wzięli by się za jakiś wysokobudżetowy serial Fantasy z elfami albo surivialowy serial o zombie - takich produkcji brakuje na rynku! Jak ja bym chciał zobaczyć coś w klimatach filmów G.Romero albo brytyjskich 28 x later .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:31, KrisK91 napisał:

Wzięli by się za jakiś wysokobudżetowy serial Fantasy z elfami


Ojj, takie coś to bym na pewno z chęcią obejrzał ^^, elfy wymiatają ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się z tym serialem mam dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że TVN wyemituje we wrześniu pierwszy sezon serialu, zła jest taka..., że zrobi to właśnie TVN, który oprócz beznadziejnego lektora i 15-minutowych reklam znany jest także z olewania amerykańskich produkcji na rzecz swoich własnych potworków typu "Taniec z Gwiazdami". Dlatego też Fringe będzie emitowany w czwartki o niezwykle atrakcyjnej porze, a mianowicie o 23:40. Wygląda na to, że targetem TVN-u są teraz bezrobotni i studenci, ewentualnie ludzie cierpiący na bezsenność. Cóż... porywających wyników oglądalności nie należy się spodziewać. Gdyby ktoś mimo wszystko zdecydował się na oglądanie serialu (to czego gorąco zachęcam) to premiera pilotażowego odcinka jest 10 września. Ja mam nadzieję, że licencję na drugi sezon (który w Stanach już 17 września) wykupi Polsat albo TVP.

PS. W dodatku TVN nie mógł się powstrzymać przed dodaniem beznadziejnego, spoilerującego podtytułu

Spoiler

Fringe: Na Granicy Światów

. Porażka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam pierwszy sezon "Fringe". Aktualnie jest to jeden z moich ulubionych serial. W sumie podoba mi się bardziej niż Lost. Postacie są świetne, zwłaszcza jeden z bohaterów, który ma niesamowite teksty. Serial wciąga, ma niesamowitą fabułę(według mnie lepszą niż w Lost). Jakoś nie podoba mi się wersja z polskim lektorem, powinni zrobić napisy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po pierwszym odcinku. Wciągnęło mnie. Usłyszałem wiele motywów muzycznych z innych produkcji, np. z filmu Znaki oraz z Lostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem natknąłem się na info o serialu gdy czytałem o X-Files na wikipedii.Dużo się pisze o podobieństwie do tego pierwszego, mam przy tym kilka pytań do tych co oglądali.
-jakieś podobieństwa do Archiwum X?
-czy aura tajemniczości jest taka jak w Lost i X File, znaczy że zamiast pokazywać potwory w FullHD i pełnym oteksturowaniu, z masą efektów "zakrywają" wszystko mrokiem?
-czy nic się nie stanie jeśli będę chciał obejrzeć jutro serial a nie oglądałem pilotażowego odcinka?
- o czym był właśnie pierwszy, pilotażowy odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem gdzieś tak na półmetku pierwszego sezonu tego serialu. Muszę powiedzieć że naprawdę ciekawy. Każdy odcinek jest oddzielną historią, ale całość jest też powiązana w pewien sposób. Przypomina nie co Xfiles, ale moim zdaniem jest od niego dużo lepszy. Fajni bohaterowie, tajemnice, ich wyjaśnienia... technicznie też nie jest źle. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno była o tym reklama więc informuję:
Drugi sezon Fringe już w tą niedzielę (6.06) o 23:00 (geez, czemu zawsze tak późno?) na kanale TVN7.
Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie drugi, a pierwszy. Co do drugiego sezonu to niestety na razie mamy brak informacji co do tego kiedy TVN go wyemituje (ale zapewne nie wcześniej niż we wrześniu), tak czy inaczej emisja na TVN7 to dobra okazja by się z serialem zapoznać, pora późna, ale zważywszy na to, że większość osób ma już wakacje to chyba nie jest tak źle :-)

A we wrześniu na FOX startuje już 3 sezon. Ja nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nie przyjrzałem się rozkładówce. A już się cieszyłem z kontynuacji wątków :< Nic to, sprawdzę rozpiskę i obejrzę te odcinki, których nie mogłem obejrzeć z jakichś powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twin Peaks i X-Files. To były moje ulubione seriale. Z "Fringe" zetknąłem się całkiem przypadkowo i oglądam kiedy tylko mogę. Ciekawe intrygi, wszechobecny Massive Dynamics i "The Pattern". Wciągnęło mnie po pierwszym odcinku. Z całym szacunkiem dla wcześniej wymienionych seriali, Fringe podniósł poprzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 07:56, NintendoPassion napisał:

Twin Peaks i X-Files. To były moje ulubione seriale. Z "Fringe" zetknąłem się całkiem
przypadkowo i oglądam kiedy tylko mogę. Ciekawe intrygi, wszechobecny Massive Dynamics
i "The Pattern". Wciągnęło mnie po pierwszym odcinku. Z całym szacunkiem dla wcześniej
wymienionych seriali, Fringe podniósł poprzeczkę.

Poczekaj jeszcze na s02, to jest dopiero omgwtf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 08:44, hans_olo napisał:

Poczekaj jeszcze na s02, to jest dopiero omgwtf :D


W USA oglądałem na hulu.com a w Polsce bariera IP :/
Do serialu mnie nie musisz przekonywać :)
Widziałeś taką stronkę? http://www.massivedynamic.com/ (pewnie że widziałeś :)

Chociaż nie przepadam za blondynkami jest coś fascynującego (i sexy) w Annie Torv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 08:55, NintendoPassion napisał:

Chociaż nie przepadam za blondynkami jest coś fascynującego (i sexy) w Annie Torv :P

Tak. Ja też raczej preferuje ciemniejsze włosy niż blond, ale Anna jest fajna, a maleńki

Spoiler

ruda Anna

to już całkiem łał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 08:59, mati285 napisał:

> Chociaż nie przepadam za blondynkami jest coś fascynującego (i sexy) w Annie Torv
:P
Tak. Ja też raczej preferuje ciemniejsze włosy niż blond, ale Anna jest fajna, a maleńki

Spoiler

ruda Anna

to już całkiem łał :D


Odbiegając od tematu kompletnie, będąc już w życiu z jedną "rudą" daje do myślenia. W Annie Torv jest coś zimnego, wręcz pospolitego, a jednak niesamowicie interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 16:37, mati285 napisał:

Niestety nie drugi, a pierwszy. Co do drugiego sezonu to niestety na razie mamy brak
informacji co do tego kiedy TVN go wyemituje


Alez taka informacja jest na polskiej stronie o serialu Fringe, ktora mozna znalezc pod tym adresem: http://www.fringe.com.pl/

A serial muszę przyznać bardzo fajny (a pisze to fan Z Archiwum X :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 09:07, Wojman napisał:

A serial muszę przyznać bardzo fajny (a pisze to fan Z Archiwum X :))


Tak, wspaniały serial. A Twin Peaks cię interesowało? Oglądałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować