Zaloguj się, aby obserwować  
bunio38

Diablo vs. Warcraft vs. Starcraft

52 postów w tym temacie

Hmmm interesujace wiec:

Diablo jest to ciekawy RPG z calkiem wciagajaca fabula jednak jak wszyscy wiemy grafika pozostawia wiele do zyczenia jednak grajac zapomina sie o grafice bo sama rozgrywka jest wciagajaca

Warcraft z tych trzech jest moim zdaniem zwyciesca poniewaz ma najciekawsza fabule, doczekal sie najwiekszej liczby kontynuacji i ma niskie wymagania sprzetowe a gra przez b.net sprawia duzo radosci

Starcraft tez bardzo interesujaca fabula tylko szkoda ze bez kontynuacji i oprawy 3D ;/ jednak dla fanow tej gry grafika 2d nie sprawia problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 15:48, turpis napisał:

starcraft i diablo polacza sily i wygraja z warcraftem:)


One wcale nie muszą się łaczyc by pokona lichego warcraficka ;) Oczywiscie jest to kwestia subiektywnej opinii a taka jest moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla skośnookich każda gra to sport zawodowy od którego giną co roku ludzie z własnej głupoty ;-)

Jak dla mnie najlepszy jest, był i będzie Diablo, chyba, że w następnym Warcrafcie który może się pojawi zwiększą możliwości rozwoju jednoste i bohatera, dodadzą więcej ellementów RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 14:04, Seqiu napisał:

Starcraft jest najlepszy. W Korei to jest sprot narodowy.


Ja chcę żeby Bitwa o Śródziemie 2 była sportem narodowym w Polsce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 14:04, Seqiu napisał:

Starcraft jest najlepszy. W Korei to jest sprot narodowy.

tak w korei StarCraft jest nawet na chipsach, kartach telefonicznych....Szkoda że tak nie ma w Polsce.....Echhhh...rozmarzyłem się.... ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo dobre, StraCraft gorzej, najwiekszym kotem dla mnie jest WARCRAFT III do tego dodtaek FT + gry na BN w dote czy pokemony hehehe.
Ja osobiscie wybrałbym WC III.
pzdR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft za bardzo mi nie przypadl do gustu (moze dla tego,ze nie lubie gier w "kosmosie" ?)
Warcraft-gralem w regin of chaos i frozen throne i sa bardzo fajne (fabula)
Diablo---hmmm.... ta gra jest wielka. pomimo swojej podstarzalej grafiki jest jednym z najbardziej wciagajacych hack''n''slashow !
Najbardzie lubie diablo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 15:06, sony ericsson napisał:

Starcraft za bardzo mi nie przypadl do gustu (moze dla tego,ze nie lubie gier w "kosmosie"
?)

Wiesz ja dla przykładu również nie za bardzo trawie tego typu gierki(np. Homeworlda, za to ktoś możę mnie skarcić), ale Starcraft właśnie ma ten specyficzny klimat, który przyciąga. A poza tym jest najlepszym rtsem na świecie, więc co tu dużo gadać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywając te dwie gry dochodzę do jednego wniosku. Najlepszy jest Warcraft. Potem Starcraft(choć w niczym nie ustępuje Warcraftowi), a na końcu Diablo choć to bardzo dobry hack''n slash to mnie szybko znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować