Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcesz być w czwartym Street Fighterze?

20 postów w tym temacie

Renor Mirshann

[Aktualizacja] Firma Capcom ogłosiła konkurs, którego zwycięzcy znajdą się w grze Street fighter IV! Nie chodzi tu jednak o nowych wojowników, tylko o postacie na drugim planie, elementy teł aren - kilka z nich dostanie twarze tych osób, które mailowo udowodnią wydawcy, że na to zasługują. Brać udział mogą wszyscy chętni z całego świata!

Przeczytaj cały tekst "Chcesz być w czwartym Street Fighterze?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Elementy teł aren" nie jest to zgodne z poprawną polszczyzną, aczkolwiek takie słowo występuje. Przyznajcie także, że brzmi to co najmniej komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... prawie jakbyś tam był... a potem usłyszymy głosy obrońców moralności o tym jak to się normalnych ludzi deprawuje i robi na bandytów bo ich twarz jest w SF4 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja spróbuję, co mi tam, kurde! Kocham Street Fightera i chciałbym troszkę pokibicować w tle dla Cammy ;)
A nuż widelec się uda... (tia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:10, kubq napisał:

po co o tym piszesz skoro to tylko dla amerykanów :P nadzieje robisz...


Bo sam pomysł jest wg. mnie świetny i zasługuje na newsa. Były konkursy z projektami broni (Guild Wars chociażby) i potworów (Folklore) ale twarze graczy w grze? Albo to nowość, albo coś podobnego było tak dawno, że o tym nie pamiętam:P

Poza tym, spodobał mi się oryginał wiadomości ;)

No i zobaczymy co odpisze Capcom, chociaż boję się, że szybko maila nie dostanę (weekend). Wziąć udział zawsze można, ale z "odbiorem" nagrody może być problem :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba taka inicjatywa by znaleźć się w grze,może niedługo coś takiego będzie only dla Polaków.Miło byłoby znaleźć się w Wiedźminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były konkursy z projektami

Dnia 14.06.2008 o 12:10, Renor Mirshann napisał:

broni (Guild Wars chociażby) i potworów (Folklore) ale twarze graczy w grze? Albo to
nowość, albo coś podobnego było tak dawno, że o tym nie pamiętam:P


Było już takie coś w Football Managerze. Zdjęcia tych co wygrali konkurs przyznawano tak zwanym "newgenom"
w grze ;) więc żadna to nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny pomysł ze strony twórców!

Widać, że Capcom sporo myśli o potencjalnych nabywcach nowego Street Fightera i wyciąga rękę ku graczom. Moim zdaniem takie działania są bardzo dobre, bo mówią same za siebie, że dla Capcomu gry to coś więcej, niż sam zysk. Szkoda tylko, że jest to dostępne wyłącznie dla mieszkańców USA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Capcom raczył odpisać - konkurs dla graczy z całego świata, nie tylko Amerykanów! Niestety termin deadline''a nadal ten sam, czyli ta środa - jak ktoś chce spróbować, to musi się pospieszyć! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować