Zaloguj się, aby obserwować  
mofftarkin

Chuck Norris

887 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 16:26, ŁukiPluta napisał:

weźcie dajcie spokuj czakowi caly internet o nim plotkuje :( a ja go nie lubie i tyle :|

to po co się dopisujesz do tematu o nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem Chucka Norrisa w dzieciństwie ;p Jak mi się bardzo nudziło włączałem ten Polsat i słuchałem piosenki wejściowej " Ranger coś tam :D "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:22, szoszosz napisał:

ja za taki tamat bym mił obniżony status, za szydzenie z rasiaka obniżyli mi status, albo zmkneli
temat.. nie pamiętam.

Gdyż szydzisz z niego a on raczej by tego nie chciał, Chuck Norris oficjalnie ogłosił, że te plotki mu nie przeszkadzają i niektóre z nich są nawet zabawne. To mu nie przeszkadza i mamy pewność, że nie sprawiamy mu przykrości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:27, WorldWar3PL napisał:

Gdyż szydzisz z niego a on raczej by tego nie chciał, Chuck Norris oficjalnie ogłosił, że te
plotki mu nie przeszkadzają i niektóre z nich są nawet zabawne. To mu nie przeszkadza i mamy
pewność, że nie sprawiamy mu przykrości .

Dobry marketingowiec wie jak się sprzedać :-]. Swoją drogą ciekawe jakby wyglądały zajęcia z marketingu prowadzone przez Chucka. "Drodzy studenci dziś omówimy strategie negocjowania umów. Dwie podstawowe do KzP(Kop z półobrotu) oraz KzPO(Kop z pełnego obrotu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:35, Hubi Koshi napisał:

> Gdyż szydzisz z niego a on raczej by tego nie chciał, Chuck Norris oficjalnie ogłosił,
że te
> plotki mu nie przeszkadzają i niektóre z nich są nawet zabawne. To mu nie przeszkadza
i mamy
> pewność, że nie sprawiamy mu przykrości .
Dobry marketingowiec wie jak się sprzedać :-]. Swoją drogą ciekawe jakby wyglądały zajęcia
z marketingu prowadzone przez Chucka. "Drodzy studenci dziś omówimy strategie negocjowania
umów. Dwie podstawowe do KzP(Kop z półobrotu) oraz KzPO(Kop z pełnego obrotu)

Heh :P rzeczywiście ;) Ja bym przyszedł ;) np. Przychodzi dostawca pizzy i mówi że chce 30 zł, a ja KzPO robię i już chce tylko 5 ;) Zniżka by chuck norris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dopisał jeszcze jedno to wypowiedzi WW3, my śmiejemy się z wizerunku jaki kreuje Chuck poprzez swoje produkcje, a nie jak ty kpisz z człowieka który gra w piłkę nożną i stara to się robić jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:38, shinian napisał:

Ja bym dopisał jeszcze jedno to wypowiedzi WW3, my śmiejemy się z wizerunku jaki kreuje Chuck
poprzez swoje produkcje, a nie jak ty kpisz z człowieka który gra w piłkę nożną i stara to
się robić jak najlepiej.

Nic dodać nic ując maniaku cs:s''a :P
Dlatego szanujmy ludzi o ile sami życzą aby z nich żartować.

Road on ONTOPIC : Kto z was oglądał kiedyś strażnika teksasu ? :) Jak wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś obejrzałem pare odcinków i jedyne co pamiętam to to, że wszystkich załatwiał z pół obrotu :P, aaaa i miał fajną bryke :D Nawet maiałem takiego resoraczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:43, MatejM napisał:

Ja kiedyś obejrzałem pare odcinków i jedyne co pamiętam to to, że wszystkich załatwiał z pół
obrotu :P, aaaa i miał fajną bryke :D Nawet maiałem takiego resoraczka!

No to samo ja pamiętam :P Pickupa raczej takiego :D Pamiętam, że za każdym razem obok rancho był drewniany domek on tam wpadał i paru bandytow z półobrotu brał, mam gdzieś nawet gifa z półobrotem, zamieszczę w nastepnym poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:22, szoszosz napisał:

ja za taki tamat bym mił obniżony status, za szydzenie z rasiaka obniżyli mi status, albo zmkneli temat.. nie pamiętam.


Meoderatorzy po prostu czekają aż przyjdzie Chuck i zrobi pożądek z tymi co się z niego nabijają (KzP)
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 22:03, Yasiu89 napisał:

> ... bo to jest robo cop a nie czlowiek,
Ba! To jest NadBóg :D

Po co wymyślać nic nie znaczące tytuły :-P. Chuck Norris - i nic nie trzeba tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować