Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC Gamer zrecenzował GeForce'a GTX 280

29 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2008 o 15:33, Ari13 napisał:

A taki, że gram.pl poświęciło 2 Newsy na temat tej wielkiej "niespodzianki" w PC GAMER.
Teraz temat ucichł, a jak widać gazetka wyszła bo umieściliście artykuł o GeForcie. Oczywiście
o tej niespodziance ani widu ani słychu...


Chyba słabo się orientujesz z kim o czym należy rozmawiać. Jestem moderatorem i ja tu tylko sprzątam, więc nic nie umieszczałem - nie do mnie pretensje. Ten nius jest o czym innym i każdy post nie na temat potraktuję jako spam. Więcej powtarzał się nie będę.

PS. Jeśli chcesz wyjaśniej w tamtej sprawie to poszukaj odpowiedniego niusa i dopytuj się czemu nie ma niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi sie cos zdaje ze w te wakacje ATI pozamiata nvidie i sie skonczy babci sranie bo jak na calkiem nowa generacje kart grafficznych to przyrost mocy wrecz znikomy wrecz rzenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze przeczytałem to porównują pojedynczą kartę z "kromkami" ... jeśli tak jest, to przyrost mocy jest spory.
Jeśli jednak tak nie jest to faktycznie się nie popisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kromki jak je nazywasz tez az tak super wydajne w porownaniu z 9800 gtx nie byly na benchmarku zrobili test Gtx280 wedlug mnie to rewelacji nie ma a do tego zre to gowno tyle pradu ze zal i grzeje sie bardziej niz gx2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wielki wszechmocny moderatorze wybacz nam nasze winy :/, ale bez przesady, nie pisaliśmy o cyckach Paris Hilton, nawiązałem tylko do tematu PC Gamera. Najpierw robią jakiieś wielkie halo, hype jak stąd do Czeczenii, a potem cisza.

aha - dżifors jest słaby jak na swoją cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na
Core 2 Quad 6600 2,4 ghz
Galaxy Ge Force 8800 gt
4 GB ram
Grałem w Crysisa na full detalach. Grafika naprawdę mnie nie zniewoliła, gęby tych komandosów jakies takie kwadratowe były ;/ W Wiedźminie mi się bardziej podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować