Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC Gamer zrecenzował GeForce'a GTX 280

29 postów w tym temacie

Harpen

Doczekaliśmy się oficjalnego testu GeForce'a GTX 280. Magazyn PC Gamer opublikował bowiem recenzję najnowszego układu opartego na chipie Nvidii. Przykładowo zanotowano skok o dziesięć klatek na sekundę w grze Crysis w porównaniu do GeForce'a 9800 GX2.

Przeczytaj cały tekst "PC Gamer zrecenzował GeForce'a GTX 280" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy Pc - Gamerze, to wydała się już ta "wielka tajemnica"?.
Jakiś miesiąc temu był news o tym że wiedzą coś co chcieliby powiedzieć graczom ale muszą poczekać do nowego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w smarkach jest słabszy od radka i GX2? dziwne... ale co tam, kto gra w smarki? :P

przydałaby się jakaś tabelka z wykresami, ciekawe jak radek sobie radził w tych samych grach...
a tak poza tym to czemu zawsze testują na takich ekstremalnych prockach? nie mogliby wziąć czegoś bardziej "dostępnego" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... to sie troche zawiodlem... gdzies mi sie wyczytalo ze ponoc Crysis w full HD na very high ma na jednym gtx 280 ladnie smigac a tu tak ... srednio. Mam nadzieje ze te 34 klatki to wlasnie very high na 1920 x 1200.
Zreszta odrzuca mnie poki co od tej karty jej pradozernosc. Lepiej zeby gpu szybko przechodzilo na jakies mniejsze rozmiary produkcyjne bo koszty eksplatacji wzrastaja niewspolmiernie do fajerwerkow pojawiajacych sie na ekranie... chyba ze na plus policzyc tej karcie formule 2 w 1 - karta graficzna i farelka na jesienno-zimowe wieczory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 11:54, hellgate napisał:

Jak już jesteśmy przy Pc - Gamerze, to wydała się już ta "wielka tajemnica"?.
Jakiś miesiąc temu był news o tym że wiedzą coś co chcieliby powiedzieć graczom ale muszą
poczekać do nowego numeru.


Podpisuję się pod pytaniem!
TO BĘDZIE GTA IV NA PC CZY NIE?! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2008 o 12:25, Arczir2d2 napisał:

a tak poza tym to czemu zawsze testują na takich ekstremalnych prockach? nie mogliby
wziąć czegoś bardziej "dostępnego" ??


testują na wypasionych prockach by pominąć efekt dławienia się proca i ograniczania lotów karty graf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 11:42, Thoor napisał:

Nadal zbyt wolno w ultra wysokich rozdzielczosciach. Za wolno, oj zbyt wolno.


*Khem* A posiadasz w ogóle w domu taki monitor, który byłby w stanie pokazać obraz w takiej rozdzielczości? Ja zawsze patrzę tylko na wydajność w 1280x1024 i w tym zakresie wystarczą mi karty za ułamek ceny tego potworka, pobierające mniej prądu i zapewne posiadające cichsze chłodzenie. nVidia znów ma najszybszą kartę - ale czy to wystarczy? Wątpię... Cena z pewnością będzie bardzo wysoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podpisuję się pod pytaniem!
TO BĘDZIE GTA IV NA PC CZY NIE?! xD"

mieli raczej na myśli Diablo III ale okazało się to chyba niewypałem. A co do GTAIV na PC możeby być raczej spokojni... i cierpliwi :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie GeForcy to niewypały. Jak na zmianę generacji to przyrost mocy jest znikomy i w ogóle mało różnią się architekturą. Miejmy nadzieje ze następna będzie lepsza (może w końcu gddr5?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą niespodzianką w PC-Gamerze był chyba Crysis:Warhead

A co do karty to chyba czas wymienić mojego "klocka" =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pięknie tylko kto to kupi? U Nas będą te karty za ok. 2000 złotych a szczególnie, że te karty mają sens jak się gra na monitorze co najmniej 32 cale i jest maniakiem graficznym, że musi u niego lecieć wszystko na full detalach, rozdziałkach etc etc. a w dodatku aby ta karta super była wydajna trzeba dobrego Quada. Rok minie i taki sprzęt już nie będzie dobry bo wtedy będą Nehalemy i karty z Dx 11 ;) I tak bez końca. Strata kasy... aczkolwiek karta zapowiada się na hit ale prawdziwym hitem by był gdyby cena była jak też nad chodzące radki 4850/4870

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo w ogóle kiedy Nvidia ma zamiar wprowadzać GDRR 5?
A co do karty, to sam nie wiem czy warto ją zakupić. Pewnie będzie potworem,ale cena będzie jeszcze potworniejsza i to zużycie prądu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 12:50, Ari13 napisał:

Podpisuję się pod pytaniem!
TO BĘDZIE GTA IV NA PC CZY NIE?! xD


A ja pytam: Jaki to ma związek z tematem niusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, widać że z tego niezły kolos ;>

Pewnie większość z nas chciałaby mieć taką kartę graficzną w swoim blaszaku. Wyniki mówią same za siebie - jest to świetna karta graficzna dla graczy. Z chęcią gdybym inwestował nadal w PC kupiłbym ją, ale przesiadłem się na inną platformę do grania, tak więc nie ma większego sensu. Hm, ciekawe ile kosztuje ta karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 15:17, walgierz napisał:

> Podpisuję się pod pytaniem!
> TO BĘDZIE GTA IV NA PC CZY NIE?! xD

A ja pytam: Jaki to ma związek z tematem niusa?


A taki, że gram.pl poświęciło 2 Newsy na temat tej wielkiej "niespodzianki" w PC GAMER. Teraz temat ucichł, a jak widać gazetka wyszła bo umieściliście artykuł o GeForcie. Oczywiście o tej niespodziance ani widu ani słychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować