Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z piątego CoD-a!

44 postów w tym temacie

Wygląda wspaniale tylko jeszcze wyłączyć bloom i inne świecidełka i będzie wyglądało tak samo dobrze jak CoD4.
Założę się ze następna część gry będzie albo w przyszłości albo w Wietnamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zaś po pierwszej radości, iż wreszcie zawitamy na Pacyfik, jakoś tak teraz mina zrzedła... Nie wiem why, niby screeny niezłe, ale cuś mi się włączył brzęczyk alarmowy pt. "Klątwa gier o wojnach na Dalekim Wschodzie".

No i ci Japończycy z katanami... Gosh gosh gosh, czemu wszystkie gry muszą być z pustego, prostego jak cep farmera z Missisipi, jankeskiego punktu widzenia?? :/

Well...no nic, czekam cierpliwie na rozwój wypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Call of Duty 5: World at War tylko Call of Duty: World at War. Widać to po okładkach gry wczoraj opublikowanych. Screeny nawet niezłe, chociaż grę akcji należy raczej podziwiać "w ruchu". Zobaczymy po trailerze czy to to na co czekamy...

20080617153752

20080617153810

20080617153911

20080617153931

20080617153948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny świetne, gra się zapowiada rewelacyjnie! A te okładki w poście powyżej wyglądają mi na bardzo dobrze zrobiony fake :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że to będzie coś w klimatach MoH Pacific Asslaut.

Dżungla i w ogóle to też będzie dobra odmiana.

Jak dla mnie już od CoD 4 każdy kolejny może być w innych klimatach, bo dobrze im to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem screenshoty i poczytałem komentarze. I zastanawiam się - od kiedy to wygląd gry gwarantuje jej automatycznie, że będzie hitem? Eh. Czy naprawdę gracze PC już nie patrzą na nic, tylko na to, czy nowa gra potrafi wykorzystać kupiony sprzęt? Czy naprawdę w ogóle nie zwracamy już uwagi na samą treść gry? Nie twierdzę, że ta gra automatycznie będzie skreślona, bo "to tylko kolejny shooter z nieco tasiemcowatej już serii"... Twierdzę tylko że wypowiadanie się o grze na podstawie screenów... Jest nieco śmieszne...

(I żeby uniknąć niepotrzebnych wyjaśnień potem - sam nie posiadam żadnej konsoli, poza GBA, i jestem zatwardziałym pececiarzem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 16:39, Kifa napisał:

Czy naprawdę
w ogóle nie zwracamy już uwagi na samą treść gry? Nie twierdzę, że ta gra automatycznie
będzie skreślona, bo "to tylko kolejny shooter z nieco tasiemcowatej już serii"... Twierdzę
tylko że wypowiadanie się o grze na podstawie screenów... Jest nieco śmieszne...

Bo widzisz, z serią Call of Duty jest taki numer że każda jej część była murowanym hitem. Nie trzeba się martiwć, czy gra będzie crapem, czy też nie.

To coś jak gry Blizzarda. Wiesz że twórcy jej nie spartolą.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 16:45, Darkstar181 napisał:

Bo widzisz, z serią Call of Duty jest taki numer że każda jej część była murowanym hitem.
Nie trzeba się martiwć, czy gra będzie crapem, czy też nie.

To coś jak gry Blizzarda. Wiesz że twórcy jej nie spartolą.


Nie jest to do końca tak jak piszesz. Owszem jeśli za tworzenie gry bierze się Infinity Ward, to możesz być pewien, że gra nie straci na jakości (CoD, CoD 2, CoD 4). Ale biorąc pod uwagę, że grę robi Treyarch (CoD 2: Big Red One i CoD 3) nie byłbym do końca taki pewien, czy im się uda. W końcu trzecia część wydana na konsolach nie była aż tak świetna, jak dzieła Infinity Ward... Nie mniej jednak mam nadzieję, że twórcy wzięli do siebie błędy jakie popełnili przy "trójce" i wyciągnęli z tego odpowiednie wnioski. Pierwsze zapowiedzi brzmią niezwykle smakowicie, a jak to będzie, tego jeszcze nie wiemy, oby tylko na zapowiedziach się nie skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Poczekamy, zobaczymy. Trójka zebrała dość wysokie oceny na konsolach, jednak pamiętam recki, że gra w CoD 3 było średnio ciekawym doświadczeniem (z braku konsoli oczywiście nie grałem).

Podoba mi się pomysł z przeniesieniem wojny na Pacyfik. Mamy tu poniekąd to, czego chcieli niektórzy czyli jakby Wietnam (a konkretnie chodzi mi o walkę w gęstym lesie z tego co widać po screenach). Wolałbym, żeby w późniejszych częściach twórcy do samego Wietnamu jednak nie sięgali, ale co ja tam mogę... :). Póki co, z tego co widzę i czytam, owy miotacz ognia ma tu niby zapewnić jakieś szczególne doznania, nie wiem dlaczego. Również slogan o największej brutalności tej części gry spośród całej serii jakoś do mnie nie przemawia, bo do tej pory seria radziła sobie znakomicie bez nadmiernego brutalizowania.

Zobaczymy. Treyarch to jednak nie IW, ciężko więc być hurra optymistą. A screeny jak screeny - nie wypada, żeby grafika miała być gorsza niż w poprzedniej części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 16:45, Darkstar181 napisał:

Bo widzisz, z serią Call of Duty jest taki numer że każda jej część była murowanym hitem.
Nie trzeba się martiwć, czy gra będzie crapem, czy też nie.

To coś jak gry Blizzarda. Wiesz że twórcy jej nie spartolą.


Śmiem twierdzić, iż WoW spartolili, a ilość grających świadczy tylko o tym, że ludzi do MMO nic poza bezmyślnym grindem nie przyciąga. I żeby nie było - w WoW grałem, na szczęście krótko... A poza tym - niby przed Quake 2 każda gra ID była hitem totalnym. I co? Quake 2 był dobry i tyle... Doom 3 tak samo zawiódł oczekiwania - był "tylko" dobry. Przykładów tego że renoma ekipy o niczym nie świadczy, jest wiele... Więc radzę mimo wszystko podejść do sprawy na chłodno i nie oceniać gry po screenach i wypowiedziach twórców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika prezentuje się rewelacyjnie :)

Wszystkie elementy żołnierza, jego ciało, ubiór, hełm, broń prezentują się bardzo ładnie. Kolory są żywe i naturalne, na pewno gra dostanie wysokie noty za grafikę. Klimat mi osobiście odpowiada, czuć go już po screenach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kifa

pisać, że WoW spartolili to jakby powiedzieć że Ferrari jest spartolone bo nie nadaje się od jazdy terenowej. WoW jest dokładnie taki jaki miał być. Co do reszty zgadzam się, renoma nie wystarczy tylko, że tą część nie robi Infinity więc jest o jeden atut mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeden screen ale około 50% userów twierdzi że gra będzie "rulles i w ogóle git!".Mi tam seria CoD nigdy nie przypadła do gustu(omg zaraz rzuci się na mnie cała armia zbuntowanych tą wypowiedzią fanów?:P)bo po nie lubię gier wojennych(można to porównać z nie lubieniem polskich telenoweli).
Poza tym 5 części to też przesada.Mogli by zająć się wydaniem czegoś nowego a nie stawiać na tytuł który przyciągnie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować