Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomb Raider: Underworld - nowe informacje

22 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Tomb Raider: Underworld powoli odsłania przed graczami swoje tajemnice. W kolejnej części serii Lara dostanie naboje usypiające (do bardziej pokojowej walki z dziką przyrodą) i kamerę, którą gracze będą mogli nagrywać krótkie filmiki (i udostępniać je w Internecie). Pojawią się również opcjonalne podpowiedzi dla tych, którzy nie przepadają za zagadkami. Premiera w listopadzie - na PC, Xboksie 360 i PS3.

Przeczytaj cały tekst "Tomb Raider: Underworld - nowe informacje" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nic nie ma o FireFox 3?! Jest juz od 19, serwery totalnie zapchane (wszyscy chca sciagnac akurat z oficjalnej stronki by pobic rekord ;]). Jakby co, udalo mi sie sciagnac (cudem), wiec jakby ktos chcial, moge upnac plik na jakis serwis hostujacy pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny świetny (mam nadzieję) Tomb Raider ;) Ostatnie dwie części bardzo odmłodziły serię, a następna tylko potwierdzi pracowitość ludzi z Crystal Dynamics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 20:54, Tieru napisał:

Może mi ktoś podać linka do dema? Bo weszłem na www.tombraider.com i nie mogę znaleźć
demo. Proszę i z góry dzięki

Wszedłem panie, wszedłem.

Podpowiedzi to dobra rzecz bo elementów przygodówek nie lubię (jest akcja, po co rozwiązywać zagadki). Zastanawiam sie tylko po co te naboje usypiające, skoro największa przyjemność płynie z pozbywania sie gadzin (przynajmniej u mnie i nie nie jestem sadystą) i z akrobacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lara!!! Kochamy Cię! Powiedz tylko, po co tym razem zmniejszyłaś sobie biust i odessałaś te resztki tłuszczu ze swojego pięknego niegdyś ciała?

Eh, jestem już przyzwyczajony do tej serii do tego stopnia, że i tą grę kupię, jednak wolałbym, aby model Lary w kolejnej części okazał się bardziej... ludzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność grać w ostatnią część przygód panny Croft, czyli Tomb Raider: Anniversary. Napiszę jedynie tyle, że jeśli Underworld ma dawać tyle przyjemności co ta ostatnia część to biorę w ciemno! Trochę dziwi mnie decyzja o dodaniu podpowiedzi w rozwiązywaniu łamigłówek, bo to tak jakby cheaty w czasie gry... Jeśli ktoś będzie chciał to zajrzy do internetu i poszuka sobie solucji jak przejść daną zagadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ta część będzie dobra czy zła, nudna czy ciekawa, innowacyjna czy nic nie wnosząca do serii to i tak zagram... z czystego sentymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan Pani Archeolog ucieszyła mnie ta informacja zwłaszcza nowości które Producent wprowadzi w nowej odsłonie TR. Jedyne co mnie boli to brak wersji na przenośna konsole PSP na której tak dobrze grało mi się w poprzednie odsłony gry. Mogę mieć jedynie nadzieję ,że wymagania nowego TR będą przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na grę czekam odkąd ukończyłem Legendę. Mam nadzieję, że Lara będzie wyglądała jak człowiek, a nie, jak to miało miejsce w next-genowej wersji Legendy, jak plastikowa lalka.

Czas pokaże co z tego wyjdzie, ale myślę, że może być tylko lepsza od poprzedniczek (Legenda, Anniversary).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ukochana seria :) Wychodzi w listopadzie to sprawię sobie nową część na urodzinki. Tylko Lara wygląda starzej niż w poprzednich częściach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na grę czekam już od dawna. Jakoś nie mogę podzielać entuzjazmu co do podpowiedzi przy zagadkach, czekać tylko aż w przygodówkach coś podobnego dodadzą :/
Druga ważna nowość - kamerka. To mógłby być plus gdyby nie dwa fakty: filmiki mają być krótkie; istnieją programy do nagrywania naszych poczynań w grze i o ile mi wiadomo one nie mają ograniczeń czasowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 00:22, Khasim napisał:

NARESZCIE!!! Current-genowa Lara w obcisłym stroju do nurkowania :D


Khasim ja Ją wolę bez stroju ;pp (no co :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować