Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj wejściówkę na przedpremierowy pokaz gry Far Cry 2!

55 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2008 o 21:46, Spaykus napisał:

"Warszawianie są dyskryminowani"? Nie łapię ;p


No skoro muszą mieć wejściówkę na pokaz, a reszta może wejść bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 09:02, m4tiah napisał:

Czy turnieje bedą rozgrywane na Pc ?


a czy Far Cry 1 wyszedł na konsole o.O ? ... no chyba że będą grać w Far Cry Instincts Predator na Xboxie 360 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 19:50, Spaykus napisał:

Impreza przeznaczona jest dla osób powyżej szesnastego roku życia.

A czy ktoś kto się urodził w ''92, ale nie miał jeszcze urodzin będzie mógł tam wejść czy ta granica będize rygorystycznie przestrzegana? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lubię chodzić na pokazy a że mnie jakoś specjalnie FC2 (który osobiście dla mnie nic nie ma wspólnego z pierwszym FC) nie interesuje to zapewne nawet jakby mi się nudziło w domu to nie pójdę na ten pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:37, Konrad512 napisał:

No skoro muszą mieć wejściówkę na pokaz, a reszta może wejść bez niej.


Pokaz jest tylko w warszawie, w innych Multikinach będą tylko transmisje.

Co do wymogu wieku - wraz ze startem konkursu postaramy się dokładnie przedstawić jak ta kwestia wygląda :)

A turniej w pierwszego Far Cry''a oczywiście na PC-tach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 10:40, cichy10 napisał:

> Impreza przeznaczona jest dla osób powyżej szesnastego roku życia.
A czy ktoś kto się urodził w ''92, ale nie miał jeszcze urodzin będzie mógł tam wejść
czy ta granica będize rygorystycznie przestrzegana? :P


He He, a ja mam 16 urodziny 23 czerwca :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i co ztym konkursem zapowiedzianym w materiale ?
akurat 28 koncze sesje , potem do kina na film Wanted z Angelina Jolie i jeszcze Far Cry 2 miodzio !

mam nadzieje ze fabułą bedzie lepsze niaz w 1 czesci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do warszawy mam ok. 100km, więc nie pojadę, bo jak to jest jechać tylko na pokaz i nic więcej?
Jak wygram bilet, wystawie go na aukcję, i tu się pytam:
Czy zezwalacie, by potem ten bilet np. na allegro sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to szczęście, że udało mi się wygrać wejściówkę (znaczy wygrał kolega ale było to 2-osobowe zaproszenie :P).
Spodziewałem się solidnej dawki "gameplay''u na żywo", niestety trochę się zawiodłem, ponieważ choć komputer był złożony specjalnie w celu prezentacji (jeżeli wierzyć słowom p.Clint''a Hocking''a) gra dwukrotnie się wysypała. Po pierwszym razie dostaliśmy informację, iż nastąpił crash i za chwil kilka ponownie będzie można obserwować działania p. Louis''a-Pierre Pharand''a (chyba tak się powinno odmieniać :P)po czym zostały "zapuszczone" trailery z nadchodzących gier Ubi. Drugi crash nastąpił w trakcie wymiany ognia (na której widaćbyło jeszcze kilka błędów w działaniu AL...). Zostaliśmy poinformowani, iż niestety gry w akcji już nie zobaczymy z powodów (większości) nieznanych...
Następnie nadszedł czas na zadawanie pytań. Utkwiły mi w pamięci głównie trzy rzeczy:

-ok. 50 godzin zajmie graczom przejście gry
-mowa o 3 poziomach trudności (choć mogłem coś nie dosłyszeć...), z czego pierwszy przeznaczony dla "osób mających po raz pierwszy styczność z fps''ami", normalny (wyjaśniać chyba nie trzeba :P) oraz Trudny, w którym wedle zapowiedzi mają pojawiać się OGROMNE braki w amunicji oraz funduszach (można kupować broń [ok. 30 sztuk] oraz dzięki zdobywanym planom "podrasowywać" ją [lunety itp.]. Aha. według zapowiedzi broń ma ulegać rdzewieniu oraz zacinać się (czyli ogólnie stawać się mniej użyteczna). Poziomy trudności można zmieniać podczas rozgrywki
-możliwe wsparcie podczas misji. Podczas prezentacji zostało powiedziane, iż na początku wybiera się postać (z bodajże 9 możliwych), nie wybrani bohaterowie stają się podczas gry postaciami niezależnymi i mogą zlecać misje oraz udzielać wsparcia (pokazany fragment). "Pomocnicy" mogą zginąć w trakcie walki, a wtedy nikt i nic nie przywróci ich życiu...
Ogólnie prezentacje uznaję za udaną - mimo kilku błędów zostało zaprezentowanych kilka istotnych faktów odnośnie drugiej części "Krzyku z oddali"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować