Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj wejściówkę na przedpremierowy pokaz gry Far Cry 2!

55 postów w tym temacie

gram.pl

Mimo że premiera kontynuacji kultowego Far Cry’a zapowiedziana została na jesień, wcześniej - bo już 28 czerwca - będziecie mogli sprawdzić jak w akcji sprawdza się najnowsza produkcja studia Ubisoft Montreal. Mamy dla Was dziesięć podwójnych zaproszeń na pierwszy w Polsce przedpremierowy pokaz tej gry!

Przeczytaj cały tekst "Wygraj wejściówkę na przedpremierowy pokaz gry Far Cry 2!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 18:21, HEDONISTA napisał:

musze miec ta wejsciowke. a jak sie nie uda to pojade i obejrze tylko ale nie moze sie
nie udac.



Mamy sporo zaproszeń podwójnych, także szanse są spore ;) Zachęcam do udziału w konkursie. Ja niestety nie będę mogła się na event wybrać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wezmę, a nóż widelec... tak czy siak może odwiedzę, jeżeli nie wyjadę. No ale dla takiego czegoś kilka dni mogę wyjazd przełożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 18:33, Aleta napisał:

A ten konkurs bedzie na miejscu? Bo jak tak, to troche głupio :/


Nieeee :) Tutaj, na gramie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest WROCŁAW jest :D:D będę napewno ;) tylko że czegoś nie rozumiem ... wchodzimy na seans oglądamy i wychodzimy ...czy będzie to coś w rodzaju "targów" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy sporo zaproszeń podwójnych, także szanse są spore ;) Zachęcam do udziału w konkursie. Ja niestety nie będę mogła się na event wybrać ...

to załatw sobie wejściówke i mi daj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEDONISTA używaj "odpowiedzi".Hmm, a ja ponawiam pytanie ... czy po prostu będą to Targi w jakiejś części Pasażu czy będzie to seans w multikinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że posiadacie Multikino Złote Terasy :) . Co do konkursu: wszystko super, tylko dlaczego w piątek? A nie np. w sobotę? Akurat zakończenie roku szkolnego i trzeba do "centrum nauki" pędzić, a konkurs trwać będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe wydarzenie, miło, że coraz częściej organizowane są takie imprezy na szerszą skalę. Ja niestety w konkursie udziału nie wezmę z przyczyn natury wyższej...

"Cenega Poland Sp. z o.o. jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w sektorze gier video w Polsce."

To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować