Zaloguj się, aby obserwować  
Skywalker

Letnie Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpiady - temat ogólny

1171 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2012 o 12:30, DoMiNo1992 napisał:

Nie ma co. Przecudowny mecz w wykonaniu naszej reprezentacji. ZERO gry. To już trzeci
mecz pod rząd. Coś mi się wydaje, że będzie po medalach.


Jak trzeci? O ile pamiętam, to Brytoli i Argentynę sklepaliśmy.

Co do gry to się nie wypowiem, bo po pierwszym secie to na lekką przełączyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nie leżą naszym zawodnikom te mecze rozgrywane raną, jeśli ćwierćfinał też będziemy rozgrywać rano to będzie kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 12:34, Rzezim napisał:

Coś nie leżą naszym zawodnikom te mecze rozgrywane raną, jeśli ćwierćfinał też będziemy
rozgrywać rano to będzie kiepsko.


Ano...

Zresztą, jak się myśli o medalu, to prędzej czy później trzeba zespoły pokroju Rosji czy Brazyli sklepać, a nie liczyć, że nam Niemcy wpadną, jak to pół Polski z dziennikarzami na czele chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 12:32, NeroNarmeril napisał:

> Nie ma co. Przecudowny mecz w wykonaniu naszej reprezentacji. ZERO gry. To już trzeci

> mecz pod rząd. Coś mi się wydaje, że będzie po medalach.

Jak trzeci? O ile pamiętam, to Brytoli i Argentynę sklepaliśmy.

Co do gry to się nie wypowiem, bo po pierwszym secie to na lekką przełączyłem.


Brytoli może i pokonaliśmy, ale też nie graliśmy na miarę swoich możliwości. Ale z Australią to daliśmy dziś ciała po całości. Dlaczego nie możemy zagrać tak, jak w lidze światowej!? :( Powiedzmy sobie szczerze - to nie jest ta sama drużyna, co miesiąc temu. Mam nadzieje, że zdążymy się jeszcze otrząsnąć. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 12:40, DoMiNo1992 napisał:

Dlaczego nie możemy zagrać tak, jak w lidze światowej!?
:( Powiedzmy sobie szczerze - to nie jest ta sama drużyna, co miesiąc temu. Mam nadzieje,
że zdążymy się jeszcze otrząsnąć. Trzymam kciuki!


Ligę Światową to połowa zespołów olała, żeby skupić się na igrzyskach, na 100% to chyba graliśmy tylko my, Bułgarzy (bo grali u siebie) i Kubańczycy (bo na igrzyska nie jechali, to sobie mogli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 12:50, Nightdew napisał:

Lewandowski nie awansował nawet do półfinału... Reklamy, przygotowania w afryce itd a
gościu odpada w pierwszym biegu.


Oglądałem - zahaczył o kogoś tam i stracił rytm. Ale fakt, biegał, jakby go za karę tam wysłali. Dobrze, że Kszczot z przyzwoitym czasem awansował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast polki w półfinale k4 z najlepszym rezultatem w tym roku na świecie awans do finału. Trochę to mnie zdziwiło, ponieważ z półfinału chyba tylko 1 wchodziła więc można było myśleć, że będą się oszczędzać i później w dodatkowm biegu z którego wchodzi więcej drużyn popłyną mocniej. Najwidoczniej są świetnie przygotowane i chciały pokazać, że jest moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Janikowski jest prze agent. To co on wyprawia z tymi rywalami... Widać, że jest perfekcyjnie przygotowany na io. Siłę też ma potężną. Po dwóch wygranych walkach jest już w ćwierćfinale, odpadł już mistrz świata więc ona jako wicemistrz jest teraz jednym z najpoważniejszych kandydatów do medalu. Nie chcę narazie nic mówić do przodu, ale jestem w szoku że tak nasz reprezentant walczy. Trenerów też ma znakomitych, sami złoci medaliści z Atlanty. No i Baniak też w ćwierćfinale, ale wystarczyła mu do tego jedna wygrana walka ponieważ w pierwszej rundzie wylosował wolny los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 16:33, Nightdew napisał:

Półfinał!!! Jest moc!! Pierwsza walka, którą dzisiaj chyba wygrał zawodnik przed czasem
i to nasz zawodnik.


No i niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 17:10, mrosi napisał:

> Półfinał!!! Jest moc!! Pierwsza walka, którą dzisiaj chyba wygrał zawodnik przed
czasem
> i to nasz zawodnik.

No i niestety...


Sędziowie znowu dają o sobie znać - najpierw przepychają Egipcjanina do półfinału (Francuz wykonał akcję na 2 sekundy przed końcem, a ci twierdzą, że po czasie), a teraz nie zaliczają punktów Janikowskiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na to nic nie poradzimy. Gdyby Janikowski wykonał akcję pokroju tej, jaką wykonał w poprzedniej akcji, nawet sędziowie niewiele by "pomogli" i Polak przeszedłby do finału. To nie pierwsza sytuacja z "błędami" sędziowskimi. A jak było w turnieju bodaj florecistów? Biedna Koreanka, która siedziała tyle czasu po meczu, bo sędziowie nie mogli dojść do porozumienia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Banak stoczy swoją pierwszą walkę o brąz, bo czekam, czekam i nikt nic nie mówi?
(A może już stoczył i przegrał, stąd ta cisza?)
Czyzby obie walki miał toczyć o 19.00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 18:17, A-cis napisał:

Kiedy Banak stoczy swoją pierwszą walkę o brąz, bo czekam, czekam i nikt nic nie mówi?
(A może już stoczył i przegrał, stąd ta cisza?)
Czyzby obie walki miał toczyć o 19.00?


19.10 niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 18:23, NeroNarmeril napisał:

19.10 niby

Dzięki. Już się obawiałem, że przgapiłem przy tym skakaniu po kanałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ten Fijałek spier... bo na giościa patrzeć już nie mogę. Naprawdę dawno się tak na kogoś nie wkurzyłem. To co on robił w drugiej połowie tie breaka... Ciekawe jak w statystykach całego meczu i jego skończonych atakach...
Ogólnie już mnie zaczynają denerwować te wszystkie nie wykorzystane szanse. Badminton mamy meczówkę i nie wygrywamy, a później byłoby teoretycznie łatwiej. To samo dzisiaj i jeszcze ta przewaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować