Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalna wakacyjna wyprzedaż! Cz.1

27 postów w tym temacie

gram.pl

W zeszłym tygodniu, w naszym sklepie wystartowała wyprzedaż produktów CD Projektu. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was prezentację tytułów, które trafiły do tej promocji. Dzisiaj pokażemy Wam pierwsze trzy tytuły. O kolejnych napiszemy w dniach następnych.

Przeczytaj cały tekst "Totalna wakacyjna wyprzedaż! Cz.1" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GWEN już mam, Unreal Tournament III zakupię, a Empire Earth III to najsłabsza część cyklu, więc...Nierealny Turniej rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empire Earth już drugi raz jest za pół ceny, a brania dalej nie ma - BO TO LIPNA GRA JEST :D CDP zrozumcie wreszcie - słabizny nawet za pół darmo niewielu będzie chętnych kupić :/
Co do GWEN - aż dychę więcej obniżone w stosunku do zwykłej ceny z wPLN, też mi wielka wyprzedaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najbardziej interesujący tytuł to NWN2:BotM (ale już to mam), Timeshift, Blacksite: Area 51, więc coś z tych 2 gier raczej kupie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet za taką cenę UT3 nie wezmę :) w media-markt widziałem już od dawna za 109zł więc w granicach 50zł to bym się może pokusił :) Z tym, że multiplayerowa gra z małą ilością serwerów mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się niskiej sprzedaży UT3, jak patrzę na tych Pudzianów to dochodzę do wniosku że większej tandety wymyślić się nie dało... Odrzuca to strasznie, ale jakby co to małe zainteresowanie grą to wina piratów ofkoz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena za UnrealaTournamenta3 z deka za duża, sam kupiłem w lutym po podobnej cenie i przepłaciłem o wiele za dużo.
A reszta? EE3 słaby, próbowałem ale nie spasało a seria Guild Wars ewidentnie nie dla mnie.

@misioo: 100% prawda, w UT2004/2003 udało mi sie to jeszcze przełknąć po latach a teraz? Nie wie m po kiego tak grę zaprojektowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ut3 się sprzedaje słabo ze względu na całkowitą wtórność. Nie ma w nim nic świeżego, a ta cena dalej nie zachęca. Mój kolega zakupił grę i ciągle narzeka, że pusto i nie ma z kim grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UT kusi, ale może niedługo wyjdzie z tańszej wersji, jak GoW? Wtedy wezmę z chęcią, póki co myślę o Sam & Maxie chyba tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW:EN - Dziękuje wolę WoWa :P
EE3 - Omg cieszę się że mogłem wymienić tą grę w empiku na święta (dzięki czemu zyskałem orange boxa :D)
UT3 - Jak myślicie, godny polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UT3 jest świetny! Warto kupić za tą cenę!

Ja-Kubek- Granie w Unreala na padzie to KATORGA. Poza tym, znając życie będzie kosztować 220zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic ciekawego :)
ut3 jakoś nie podobało mi się..
ee3 ta częsć w ogóle ukazywac sie nie powinna!
gwen - jak pozostali : gram w wowa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nic mnie nie interesuje z tej wyprzedaży. No z wyjątkiem Sama & Maxa, ale 30% to dla mnie za mało na ten moment. Zaczekam, aż jeszcze trochę stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować