Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Lord of the Rings: Conquest - zapowiedź

51 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 20:28, AjKnowJu napisał:

GTAIV możesz wykreślić, lekka kupa :P


lekka kupa,
czy ciężki kloc..
niejeden zarwał przez nią noc ;)
...
aż taki napalony na GTA IV nie jestem, jesteś pierwszy który mówi że ta gra jest słaba.. jeśli takich opinii będzie coraz więcej to głęboko zacznę się zastanawiać nad kupnem tej że gry. ostatnio miałem chęć kupić Vice City i ją przejść po raz trzeci, wolałem jednak zaczekać i zebrać siły na GTA IV, ale.. sam już nie wiem :( dzięki za twoją jakże wymowną opinie, na pewno przemyśle sprawę.
...
wracając do tematu.. osobiście wolałbym by ten projekt robił nie kto inny jak EA.. mają doświadczenie z uniwersum profesora Tolkiena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - bomba.
Mam każdą grę(oprócz SoA, bo to MMO) związaną z uniwersum wykreowanym przez Tolkiena, więc i Conquest zakupię.
A i muszę się do jeden rzeczy przyczepić. Ktoś kto pisze: "postanowiła wycisnąć z mocno wyeksploatowanego poletka coś jeszcze." nie zdaje sobie sprawy jak wielki jest świat stowrzony przez Mistrza Tolkiena i jak wielki w nim leży potenciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie bedzie trzeba płacić abonamnentu? I czy w tym trybie mulitplayer będzie rozwój postaci jak zakup nowych zbroi itemkow czy kazdy to bedzie ten sam rycerze XD? pls o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 20:39, deuser napisał:

> GTAIV możesz wykreślić, lekka kupa :P

lekka kupa,
czy ciężki kloc..
niejeden zarwał przez nią noc ;)
...
aż taki napalony na GTA IV nie jestem, jesteś pierwszy który mówi że ta gra jest słaba..
jeśli takich opinii będzie coraz więcej to głęboko zacznę się zastanawiać nad kupnem
tej że gry. ostatnio miałem chęć kupić Vice City i ją przejść po raz trzeci, wolałem
jednak zaczekać i zebrać siły na GTA IV, ale.. sam już nie wiem :( dzięki za twoją jakże
wymowną opinie, na pewno przemyśle sprawę.
...
wracając do tematu.. osobiście wolałbym by ten projekt robił nie kto inny jak EA.. mają
doświadczenie z uniwersum profesora Tolkiena ;)


No troszkę za bardzo zwęziłem swoją wypowiedź. Rozwinę (szkoda tylko, że offtop, ale nie znalazłem możliwości napisania Prywatne wiadomości )
Ja ci powiem, że sam na GTA4, czekałem...napalony itp. Zacząłem grać bajka do 4 sie ciupało, gra miód, niestety po paru dniach gra siada, nie wiem jak bardzie to rozwinąć, zaczyna sie dostrzegać błędy oraz braki. Grafika zaczyna tak razić po oczach ( grałem na ps3 42 cale i 26 cali, FullHD jeszcze przemilczę, ale na HDready patrzeć się nie da ), że człowiekowi ciężko posiedzieć i się pobawić. Gra nie ma tego czegoś co miało na przykład Vice City ( moja ulubiona część, długo przy niej siedziałem ) i nie zatrzyma gracza przy sobie. Bądź co bądź teraz cofam słówko "nie kupuj". Gra jest warta zakupu, fabuła cudeńko, ale jeżeli myślisz, że gra roku, wprowadzi rewolucje jakiej nie spotkałeś i jakieś tam pierdoły,których nie widziałeś w żadnej innej grze to się zawiedziesz ;)
Takie jest moje zdanie, więcej możesz poczytać co ludzie piszą na forach ( choćby www.ps3site.pl - X-pudełka nie podam, gdyż nie mam i nie wchodzę )

-----------

żeby nie był pełen offtop :P. Dodam, że czekam z niecierpliwością na na grę. Gdyz zapowiada się naprawde obiecująco, tryb Co-op do 4 graczy przy jednej konsoli, ciekawa jadka plus ciekawe tryby gry na sieci hmm sama słodycz... Ale najbardziej właśnie licze na wspaniałego copa.

Mex12
Nie będzie trzeba płacić abonamentu. Wątpię by był rozwój postaci dostępnych trybów jest 5 i nie sądze by któryś był, aż tak bardzo rozbudowany, chyba , że się tworzy jedną postać, wybiera i nią ciupie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, to jest gra na, którą czekam. :) LOTR: Online może byłby dobry gdyby posiadał licencję filmu. Brakło w nim muzyki i tego filmowego klimatu. Pewnie wielu fanów się za mną nie zgodzi ale dla mnie ten film jest większym dziełem niż książki Tolkiena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bitwe o Śródziemie (2+dodatek) oraz Powrót Króla zagrywałem się dniami i nocami, a to będzie kolejny" must have" na mojej liście. Zapowiada się wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział Plushowy? Będzie trzeba przypieprzy* każdemu? Nie pamiętam jak to szło, ale gra będzie taka jak Plush mówił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 00:52, juve-fan-sebek napisał:

Noo, to jest gra na, którą czekam. :) LOTR: Online może byłby dobry gdyby posiadał licencję
filmu. Brakło w nim muzyki i tego filmowego klimatu. Pewnie wielu fanów się za mną nie
zgodzi ale dla mnie ten film jest większym dziełem niż książki Tolkiena.

Np. ja się z Tobą nie zgodzę, ale niewątpliwie film niewiele traci do książki, wszystko co najważniejsze zostało w nim zawarte, a usunięte zostały elementy, które w książce nudziły mnie niemiłosiernie (np. wydarzenia na samym początku, zanim jeszcze Frodo wyruszył do Rivendell)
A co do gry - gra będzie super, musi być. Przeszedłem wszystkie gry z uniwersum Tolkiena (te które się dało przejść, w MMO nie grałem) i wszystkie były super. Oprócz Conquesta, chciałbym, aby stworzono sequel (lub prequel) Trzeciej Ery. Gra nie była jakaś super, była liniowa do bólu, ale miała to coś co przykuło mnie do tv na tak długo aż nie pokonałem Oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AjKnowJu dzieki za odpowiedz ale to przez neta bedzie w takim razie troche tak attak klonow jak kazdy bedzie taki sam i z tad bylo moje pytanie o rozwoj postaciXD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...gry o charakterze zbliżonym do serii Battlefront czy Battlefield, a utrzymanej w klimatach fantasy." - lol. A o Dark Messiah of Might & Magic to już sie nie pamięta? Tam był tryb multi w stylu Battlefielda i to naprawdę świetnie zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować