Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszystkim podoba się Diablo III

421 postów w tym temacie

Osobiście nie mam nic przeciwko zaprezentowanej nam oprawie graficznej. Jest ciekawa, taka inna, swoisty powiew świeżości dla tej antycznej już serii. Z drugiej jednak strony zaprezentowany w tym newsie screen jest niesamowity i naprawdę pokazuje jak powinien wyglądać nowoczesny, gotycki styl graficzny. Jeżeli petycja odniesie skutek to Diablo III będzie jeszcze lepsze, jednak jeżeli na nic się nie zda, to i tak dostaniemy grę wybitną. (A modderzy i tak zrobią łatkę konwertującą grafikę. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciacho/

Podpisuję się twoją wypowiedzią. To jest właśnie to, co chciałem powiedzieć. Też już się podpisałem pod petycją i myślę, że nawet jak zostawią kolory takie, jakie są teraz to i tak Diablo III (jakże cudownie brzmi ta nazwa, kiedy rozmawiamy już o grze na którą miliony ludzi czekają od dawna i teraz ich marzenia zostały spełnione [prawie, jeszcze bodajże 1,5 roku]) będzie grą cudowną, piękną, świetną, bardzo (bardzo, bardzo, BARDZO) grywalną. Teraz jak oglądam gameplay, a oglądam go od soboty codziennie, czasem nawet 2 razy dziennie, to gra wydaje mi się kompletna, piękna, cudowna itp. itd. Ba, wydaję mi się, ta gra jest piękna, cudowna etc. Podpisałem się bo uważam, że jednak dla pełniejszego klimatu artyści z Blizzarda mogliby trochę grę "przyciemnić". Po tym jak przeczytałem o tym, że ludziom się jasne kolory nie podobają obejrzałem kawałek gameplaya. Jak tak oglądałem to sobie przypomniałem "Siedlisko Zła" z pierwszego aktu Diablo II, Piekło sobie przypomniałem, tron Baala i dopiero wtedy zauważyłem, że ta gra jest jakaś taka jaśniejsza i inaczej ukolorowana. Wcześniej mi to w ogóle nie przeszkadzało i całkiem mnie nie zaniepokoiło. Teraz też mnie jakoś specjalnie nie niepokoi. Będzie dobrze, ludzie, cokolwiek Blizzard zmajstruje przy ich nowym dziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze oczekiwanie nie powinno zarazem oznaczac przyjmowania byle syfu zerznietego z WoWa! Jak ktos chce to niech sobie bije Archimondow i Kil''Jadenow z piszczacymi i podskakujacymi rozowymi kikutami w tle. Droga wolna. Diablo winno byc ponure, wszelkie ''ubajecznianie'' krzywdzi ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka przeróbka grafiki nie powinna być trudna. Jest to bodajże kwestia 1 czy 2 filtrów.
Najlepszym wyjściem byłoby dodanie do opcji graficznych pozycji:
1. WoW looking
2. Diablo 2 looking (pozycja z włączonym filtrem)

Dodam, że 1 jest dla n00bów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najbardziej mroczną i klimatyczną częścią serii Diablo była 1... nawet ''dwójka'' (choć bije pokłony przed twórcami jako wierny fan) jest bardziej kreskówkowa ... jednak na samą myśl o WoW-owej, bajkowej grawiczce Diablo III... dostaje gęsiej skórki. "walczmy o mroczne Diablo bracia!" pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 19:33, juhas7 napisał:

Jak sie im nie podoba to niech sami przerobia tekstury albo dalej napierdalaja w swoje
boskie d2 zamiast srać w gacie...żal.pl


Szkoda mi wszystkich, dzieci, które mówią "żal.pl". I nie masz racji. Diablo II jest boskie :D i Blizzard jest po to, aby dopasował się do graczy, a nie po to, aby z piedestału patrzeć, jak jego fani przerabiają ich gry... Gra ma być mroczna jak cała seria i BASTA!
Hmm... A może projektantom otoczenia nie chce się robić nowych tekstur i wzięli jakieś 4/5 z WoWa... =/ Autentycznie... Widziałem screeny i filmiki, i uważam, iż grafika jest za jasna... Może niektórzy uważają, że to brednie, ale to wszystko jest jak z WoW! Ma być mrocznie, bo gra toczy się, gdy zło ma zapanować nad światem, więc nie może być polanek pełnych kwiatków itp. COMPRENDE?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście pomimo zmiany kontrastu itd, wiedzcie, że to dopiero wstępny pokaz, przecież prace nad grafiką w grze na pewno nie są zakończone :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, oprócz przyciemnienia wszystkiego, pasowałoby jeszcze zmienić chociażby modele drzew bo te są też takie cukierkowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym. IMO na tym poziomie produkcji Diablo musiałoby przejść niezłą rewolucję graficzną ;) Ale zaraz... Czy to czasem nie Blizz jest znany z tego, że słucha opinii graczy kosztem przesuwania daty premiery? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z potycją i sam już złożyłem swój podpis. Seria DIABLO to nie Warcraft. Mój podpis był 3987, mam nadzieje, że podpisów będzie dużo więcej. DIABLO III MA BYĆ MROCZNE A NIE CUKIERKOWE!!!

20080701212142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie potrzebne sa zadne petycje, przeciez kazdy doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze Blizzard dobrze wie co dla nas, graczy, dobre:) Zlo przeciez jeszcze nie zapanowalo nad swiatem, i tam gdzie ma byc jasniej, jest jasniej, a tam gdzie ciemniej, bedzie ciemniej. Kropka:) Dzizysss....Diablo III. No nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytujac fragment petycji:
"Q: Diablo 3 happens 20 years after Diablo 2, the world is peaceful and the evil is gone, that''s why the scenarios are colorful and vivid.

A: That doesnt mean forgotten dungeons should be clean and shinny, looking like a team of house keeping maidens spent hours there cleaning and making everything clean and shinny, without any trace of dirt, dungeons are supposed to be creepy and scary."
Sam ten fragment powinien mowic wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę na Diablo 3, ale po prostu nie wydam na nią pieniędzy i jej nie zasmakuję, jeśli:
A) Będzie osadzona w cukierkowym/kolorkowym świecie.
B) Nie będzie oryginalnych, angielojęzycznych napisów i lektora. Nienawidzę polskich tłumaczeń (statystycznie wprowadzają dodatkowe błędy, opóźniają wprowadzanie poprawek i wolę oryginalny przekaz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a może... ta cała akcja to mistyfikacja Blizzarda? Głupie? Możliwe, ale tak się zastanawiam - ekipa zauważyła (np. po rozmowach z ludźmi w trakcie paryskiego eventu i lekturze opinii w necie), że - zdaniem ludzi - wszystko jest fajnie, ale siakieś to zbyt kolorowe i mało mroczne. Postanowili zatem przeprowadzić taką akcję i od razu pokażą jacy to są ziomalscy (gracze chcą, gracze dostaną).

Ale może się nie znam. W końcu to ja twierdziłem, że Diablo to RPG ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować