Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszystkim podoba się Diablo III

421 postów w tym temacie

Obecna grafa jest bardzo ladna i ja bym w niej nic nie zminial... dzieki takiemu stylowi nabiera klimatu, a grafik nie starzeje sie szybko. Blizz nie pekaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo niby obecnie swiat warcrafta jest cholernie bogaty? Wszystko co tylko mozliwe idzie pod topor dajac graczom coraz bardziej pokrzywione bronie i nowe sety z zestawem lampek. Byl juz Archimonde, ktory zniszczyl Dalaran i pierdnieciem zmiotlby 25 wsiór szarzujacych na niego w Hyjal, teraz Kil''Jaden, w WotLK farmimy Arthasa, za poltora roku Azshare, pozniej powroci ś.p. Sarguś, a nastepnie moze wyfarmione Azeroth nawiedza zergowie? Zaiste, bogaty swiat. No i te elementy rpg w WoWie - zabij, lootnij, pozamiataj. Klasyka rpg:)
Co do petycji to mi chodzilo nie tyle o to zeby to bylo kropka w kropke takie, jak na obrazu retuszowanym. To jest jedynie propozycja w jakim stylu powinno diablo byc utrzymane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle znaleźli się tacy co trochę przesadzają. Osobiście jestem zdania, że jeżeli Diablo III wyglądałoby w przyszłości jak na przerobionych screenach, to po prostu grafika stałaby się jej najsłabszym punktem, bo po pierwsze (wnioskując po filmikach z gameplayu i screenach) nie tylko ma wyglądać, ale i nie męczyć wzroku, bo po co mam się wpatrywać czy coś tam jest czy nie? ;) Po drugie zbyt bure to by było :) D1 miało swój styl, podobnie D2. Teraz czas na styl D3, który jak ktoś ładnie zauważył, nie jest stylem Diablo a Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może grafika jest ładna, ale jest zbyt Warcraftowa. W Wowa nie gram przede wszystkim dla tego, że wygląda jak nowa kreskówka dla dzieci transmitowana na Minimini. Nie kupię gry, jeśli nie będzie mroczna jak d czy d2
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wg Ciebie, RakuPL, styl Blizzarda = styl World of Warcraft i wszystko, ale to wszystko winno byc na nim wzorowane? Natomiast kazdego, ktory nie popiera mieszania swiatow nalezaloby raz na zawsze zamknac za gloszenie jakichs poronionych idei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie zamiast się cieszyć że Diablo 3 ujrzy światło dzienne to nie, trzeba psioczyć i narzekać, a to kolory nie takie , a to za jasno, a to za ciemno - żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi sie sutuacja jaka miala miejscie z zwiazku z wydaniem drugiej czesci gry (bylo dokladnie to samo) ..ludzie nazekali ze D2 jest
za malo mroczna w porownaniu do D1. Mysle ze to normalne w przypadku gdy nastepuje zmiana otoczenia i enginu, tym bardziej ze akcja byla czesciowo przeniesiona otwarta przestrzen (.akt 2 i 3 )
co w poprzedniej czesci nie mialo miejsca . Lokacje te nie byly zbyt mroczne co nie znaczy ze gra nie miala swojego klimatu(przeciez nie wszsytkie takie byly) nie mowiac juz o popularnosci. Mysle ze w grze oprocz tych zaprezentowacnych
bedzie bardzo duzo ..innych ciekawych lokacji ktorych po prostu nie widac w zwiastuniei i tak jak w drugiej czesci beda bardziej i mniej mroczne . ...pozatym jak dla mnie wyglada to na poczatek gry ..
.wiec czego sie mozna spodziewac? napewno koncowka bedzie na odpowiednim poziomie:) ...zreszta sami pomyslcie jakie byly wasze ulubione lokacje i czy ich klimat nalezal do najmroczniejszych .
ps mam nadziej ze to cale zamieszanie nie opozni wyfania gry . pozdro ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo bez satanizmu?Dajcie spokój może jeszcze trzeba w Diablo 3 bobaskiem się opiekować lub słodkim szczeniaczkiem.Mają być pentagramy,sex & gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, i dobrzy i rozesmiani wladcy zabrali miotle i starannie wyczyscili kazdy loch, ustawili nowe swieczniki i wyszorowali posadzke, by nowi herosi widzieli, jak to wladca o nich dba. Przeciez inaczej to by sie taki barbarzynca na kosci potknal i czacha rozbita, albo wlazl nieopatrznie w jakis wyjatkowo plugawy pentagram i trafil do piekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walgaf - na temat 2 i 3 aktu sie wypowiedzialem. Pustynia wyszla blizzardowi zdecydowanie najgorzej, ale juz sam koniec aktu - starozytne, niezbadane grobowce - po prostu swietnie.
Co do ogloszenia samej gry i terminu jej wydania - Czy to, ze oglosili prace oznacza, ze mam pasc na kolana i modlic sie, by wydali byle chlam, byle tylko byl? Nie, to ma byc dopracowane i dopieszczone w kazdym detalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niektórych, przecież tu nie chodzi tylko o oświetlenie czy kolory... popatrzcie na modele.
Jak dla mnie to wygląda zbyt podobnie do WoW''a! Warcraft zawsze był nie "poważny" ze strony wizualnej, więc nie rozumiem czemu teraz Diablo 3 miałoby mieć inny "klimat" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zmianą. Diablo to nie Warcraft i tu popieram twórców petycji. Grałem we wszystkie części i cieszyłem się mrocznym klimatem a nie kreskówką jaką widziałem w WoWie. To co pokazali na screenach mi odpowiada, biorąc pod uwagę, że gra będzie oferowała różne opcje dopasowania grafiki nie będzie tak tragicznie. Blizzard robi teraz gry na jedno kopyto ( pod względem graficznym ) i jakieś urozmaicenie byłoby miłe a nie tak, że kończę grać w WoWa, odpalam Diablo i co widzę ? Takiego trochę innego WoWa, później zasiadam do Starcrafta i widzę te same słodkie kolorki..

Brakuje tu tylko zbroi dzięki której barb będzie szerszy jak większy. Mógłby mieć jeszcze słodkie wielkie mangowe oczy. Dzyzaz.

Jestem na tak, jeśli chodzi o zmianę stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprezentowany przez Blizza gameplay D3 wydał mi się całkiem sympatyczny, choć jednocześnie... nie do końca Diablowaty. Oglądając go dostrzegałem większe podobieństwo do God of Wara na PSP zmiksowanego z WoWem, niż do poprzednich części serii... W związku z tym - popieram. Krew jest, diabełki są, lochy są... ale powinno być mroczniej itd..

Szkoda tylko, że jakość petycji pozostawia sporo do życzenia... Z błędami i literówkami do Blizza, i to w takiej sprawie? Toż to dyskwalifikacja (lub przynajmniej osłabienie efektu) już na starcie. Niemniej, podpisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia,fani sprzeciwiają się Falloutowi 3,Diablo 3 i w końcu sprzeciwią się DNM:F,premiera będzie 5 lat później niż planowano ale skoro by tego chcieli.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:40, Revan 666 napisał:

Czyli wg Ciebie, RakuPL, styl Blizzarda = styl World of Warcraft i wszystko, ale to wszystko
winno byc na nim wzorowane?

Ej nie wkładaj mi w usta słów których nie napisałem :) WoW prawie w ogóle nie widziałem (parę screenów, chwila u znajomego), bo mnie nie interesował. To po pierwsze. Gdzie ja napisałem, że styl Blizzarda to WoW? :) To po drugie. Napisałem, że styl D3 = stylowi Blizzarda, bo to właśnie oni decydują jak ich kolejna gra z serii ma wyglądać. Owszem czasem słuchają fanów (nie mylić z fanatykami ;)), czasem nie. Nie ma co na zapas się martwić. Zresztą jak popatrzymy na screeny czy filmiki z gameplayu, to wydaje mi się, że różne dungeony itp. są wystarczająco mroczne. Natomiast na powierzchni czemu ma być tak "ciemno" znowu? ;) Wracając jednak do kwestii "kreski ala WoW" ;) Cóż wydaje mi się, że D3 jest już na takim etapie, że raczej stylu nie zmienią ew. wprowadzą drobne korekty (np. zmniejszą broń, poprawią wygląd zbroji itp.), jednak pewne podobieństwo do WoW pozostanie. Patrzę na screeny z WoW jeszcze raz i wydaje mi się, że nie przesadzili w D3 z kolorami ;) Tzw. kreska owszem podobna, ale nie identyczna. Bardziej kojarzy mi się ze stareńkim Darkstone (chociaż też nie do końca ;)).

>Natomiast kazdego, ktory nie popiera mieszania swiatow nalezaloby

Dnia 02.07.2008 o 12:40, Revan 666 napisał:

raz na zawsze zamknac za gloszenie jakichs poronionych idei?

Jeszcze raz powtarzam prośbę o nie przypisywanie mi słów, których nie napisałem ;)

Nie ma co na zapas się burzyć na Blizzarda, jeszcze mają trochę czasu na ewentualne poprawki (chociaż wątpię, żeby wprowadzili radykalne zmiany w sferze graficznej). Proponuję przejść do porządku dziennego i wrócić na razie do starego dobrego Diablo 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować