Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chrono Trigger na DS-a!

29 postów w tym temacie

Renor Mirshann

[Uaktualniono] Chrono Trigger - legenda gatunku jRPG, klasyczny tytuł Squaresoftu - powróci w nowej wersji, która ukaże się wyłącznie na konsolce Nintendo DS. Co prawda oficjalnej zapowiedzi jeszcze nie ma, ale jest strona internetowa i artykuł w magazynie Jump. Japońska premiera jeszcze tej zimy!

Przeczytaj cały tekst "Chrono Trigger na DS-a!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:40, Zaitsev napisał:

Chwila, chyba właśnie zmoczyłem spodnie...


Zaitsev: Chyba nie tylko Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje... Moje... kochane jRPG... nie no to najlepsza wiadomość tygodnia jak dla mnie... a druga wakacji (ofc po zapowiedzi Diablo III). A wiadomo coś czy może gra będzie taka sama, czy to kontynuacja, czy co? Albo chociaż czy nowe zakończenia będą dodane? Bo tą "prawdziwą" wersję przeszedłem na wszystkie sposoby, może tu będą jakieś nowości. Jeszcze tylko kontynuacja Golden Suna, nowy Final na X360 (wiem że to niemożliwe, ale modlę się o to) i jadę do siedziby Square Enix, żeby obmyć Im nogi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:42, kujot2 napisał:

chrono tigger to wspaniała gra szkoda, że o jej 2 cześci chrono cross juz nikt nie pamieta

IMO Chrono Cross jest obowiązkowy dla każdego fana CT.
No ale skoro z CT coś się ruszyło, to może i o CC (którego system walki i doświadczenia jest więcej niż świetny) coś usłyszymy. Albo Kwadratowi wykombinują część 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość. Szkoda, że nie mam DSa, ale dla tej gry warto kupić (no i oczywiście dla paru innych gier, z NSMB włącznie :) ). Mam tylko nadzieję, że będzie to podrasowana grafika 2D. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić CT w 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyzby Toriyama mial spartolic kolejna gre swoimi dragonzetowymi grafikami ? Dragon Quest na DS zapowiada sie tragicznie wlasnie przez te kopie bohaterow z Dragon Balla (bohaterowie sa niemal identyczni).

Ja bym grafiki nie zmianial ani o jote, zrobil 100% przeniesienie + pare usprawnien i obsluga dotykowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:56, EmperorKaligula napisał:

czyzby Toriyama mial spartolic kolejna gre swoimi dragonzetowymi grafikami ? Dragon Quest
na DS zapowiada sie tragicznie wlasnie przez te kopie bohaterow z Dragon Balla (bohaterowie
sa niemal identyczni).


Przecież w Chrono Triggerze ze SNESa modele postaci też były zaprojektowane przez Toriyamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:52, Emeraldar napisał:

Przecież w Chrono Triggerze ze SNESa modele postaci też były zaprojektowane przez Toriyamę.


i ze wzgledu na ograniczenia graficzne SNESa modele nie byly mega szczegolowe i nie razily "dragonem" po oczach. Wygladaly ladnie. A jak zrobia od nowa grafike to jestem pewien ze zobaczymy te same mordy (w pelnej krasie) co w dragonie - dlatego nie chce zadnych zmian w grafice bo skonczy sie to Dragon Questem na DS''a... (radze zobaczyc trailer, smiech na sali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 16:45, EmperorKaligula napisał:

i ze wzgledu na ograniczenia graficzne SNESa modele nie byly mega szczegolowe i nie razily
"dragonem" po oczach. Wygladaly ladnie. A jak zrobia od nowa grafike to jestem pewien
ze zobaczymy te same mordy (w pelnej krasie) co w dragonie - dlatego nie chce zadnych
zmian w grafice bo skonczy sie to Dragon Questem na DS''a... (radze zobaczyc trailer,
smiech na sali)

Jak dla mnie DQIX wygląda bardzo fajnie, a co do "mord" z DB, nigdy nie grałem, ani nie oglądałem tej serii, ale też nie jestem do niej w żaden sposób uprzedzony, dlatego kompletnie nie przeszkadza mi ten styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć jedynie to co Zaitsev ... zmoczyłem spodnie, zarówno z przodu jak i tyłu

News roku jeśli chodzi o NDSa, a jak będzie równoczesna premiera dla Jap i US to chyba padne na zawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 18:23, 1602 napisał:

Jak dla mnie DQIX wygląda bardzo fajnie, a co do "mord" z DB, nigdy nie grałem, ani nie
oglądałem tej serii, ale też nie jestem do niej w żaden sposób uprzedzony, dlatego kompletnie
nie przeszkadza mi ten styl.


a ja nie gralem w zadna gre (no moze w cos na GBA przez chwile), ale raz ogladalem DB i mam nie mam zamiaru wracac - zbyt tasmiemcowate, a kreska nawet nawet - ale jak widze identyczne postacie w grach to krew we mnie wrze - tak jestem uprzedzony, nie moze do samego stylu DB - bo zarowno manga jak i anime ma swoich wiernych fanow, ale do osoby Toriyamy ktory nie potrafi nic nowego wymyslic i powiela DB (patrz trailer DQ czesc twarzy jest IDENTYCZNA jak w DB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować