Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski Mass Effect ponownie przesunięty!

121 postów w tym temacie

Lól...widze tytuł newsa i już krzyczę na głos "No k...a! Wiedziałem!". Otwieram newsa, czytam...a tu zonk... To fajnie, za 10 dni w końcu sobie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no w końcu pozytywne wieści od CDP. Właściwie skoro wczoraj został pokazany gameplay z ME, to można się było spodziewać, że problemy zażegnane, ale przyśpieszenie premiery zdarza się nie za często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę zadzwonić bo wyjeżdżam 6 lipca... Trzeba będzie coś wymyślić żeby ktoś mi nie sprzątnął sprzed "nosa" tej edycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:26, Jaro7788 napisał:

He he... fajnie. ;) Oby tylko ten Dorociński w pełnej wersji okazał się lepszy... tylko
o to proszę!!!


Słyszałeś głos głównego bohatera w ang. wersji? Uważam, że Dorociński wypada naprawdę nieźle w tym porównaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza reakcja ''No tak k...a! Wiedziałem że nie dotrzymają terminu" a tu otwieram newsa i zonk nie opóźniona tylko przyspieszona premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, strasznie drogo wychodzi ta edycja kolekcjonerska, a w sumie jedyne co mnie w niej interesuje prócz płytek z grą to artbook :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:28, Valkanis napisał:

Słyszałeś głos głównego bohatera w ang. wersji? Uważam, że Dorociński wypada naprawdę
nieźle w tym porównaniu.


Słyszałem i niestety, chociaż tamten również mówi monotonnie, to przynajmniej wydaje mi się twardszy. Może wygląda to z mojej strony trochę dziwne, ale nie chcę, żeby ktoś gadał, że bronię każdej polonizacji - bronię tylko takich, które na to zasługują, a rola Dorocińskiego mi się autentycznie nie podobała. No ale cóż, z pozostałych ról jestem zadowolony (przekonałem się też do Ashley, fajnie jednak brzmi po polsku). Więc do 11 lipca (zamówiłem)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałem nadzieje że CDP będzie kontynuować tradycje obsuwy, się tak nie stało. Co nie zmienia faktu, że CDP jak zwykle spóźnione, tym razem zaledwie o 1,5 miecha..., a i nie wiem po co w tej grze dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz chcialem zaczac klnac ze znowu bede musial dluzej czekac a tu prosze :D mila niespodzianka :P niby to tylko 5 dni ale zawsze szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej sformułowałbym tytuł tej informacji - jak go przeczytałem to myślałem że mnie krew zaleje, a tu się okazało że treść naprawdę poprawiła mi humor:)
Brawa dla CDP:)
No to niewiele ponad tydzień i gra nareszcie wyląduje u graczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować